Proprietăți unice: 12
Proprietari: 6
Agenție

17 ore în urmă
4

30.870 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Lipova pe deal

Central, Lipova

31.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

10.500 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare in Lipova 52,1 ha curent 20kv, ...

Central, Lipova

521.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

46.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Teren extravilan 4,5ha Lipova

Central, Lipova

43.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

83.800 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Teren pentru cariera Lipova 9,2 ha concesiune + ...

Central, Lipova

92.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan-Radna (Lipova) la DN7- ideal p ...

Central, Lipova

18.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

13.000 €
/ lună 43.05 € / mp / lună

Teren intravilan de 302 mp in localitatea Soimo ...

Central, Lipova

302 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

7.000 €
/ lună 1.79 € / mp / lună

Teren 3.900 mp, Lipova Soimos

Central, Lipova

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

196 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez baza de productie depozitare

Central, Lipova

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună 7.35 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu central in Lipova

Central, Lipova

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial central cu vad bun 9 ...

Central, Lipova

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

191 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriere HALA DE PRODUCTIE DEPOZITARE (pentru ...

Lipova

6.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

230.000 €
/ lună 657.14 € / mp / lună

Oportunitate investitionala in zona centrala 76 ...

Central, Lipova

350 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.502 €
/ lună 0.88 € / mp / lună

Teren, loc. Radna, jud. Arad

Radna

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

5.500 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Achizitionam Teren Extravilan Agricol Arad Jude ...

Radna

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

6.900 €
/ lună
7.500 €
1.06 € / mp / lună

Vand teren extravilan Cladova Jud. Arad

Cladova

La ~5km distanță

6.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

7.500 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

Teren de vanzare 1260mp in Odvos

Odvoș

La ~10km distanță

1.269 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

10.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Teren intravilan in Ususau

Ususău

La ~10km distanță

1.260 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

799.000 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Ferma cu Teren de Vanzare in Paulis j.Arad,Cati ...

Păuliș

La ~10km distanță

410.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

15.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare

Păuliș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

20.800 €
/ lună 17.93 € / mp / lună

Parcele de teren intravilan, 1160 mp, comuna Gh ...

Ghioroc

La ~10km distanță

1.160 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 3600 mp Valea Domneasca, Ghioroc

Ghioroc

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2200 mp,Ghioroc

Ghioroc

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

13.500 €
/ lună 19.54 € / mp / lună

Teren intravilan intre case de 691 mp si fs de ...

Zăbrani

La ~10km distanță

691 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

13.000 €
/ lună 3.55 € / mp / lună

Teren extravilan, zona si priveliste superba, C ...

Cuvin

La ~15km distanță

3.664 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

39.900 €
/ lună 12.47 € / mp / lună

Teren construibil - localitatea Cuvin

Cuvin

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

10.600 €
/ lună 10.60 € / mp / lună

Teren 1000 mp , Cuvin

Cuvin

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

13.000 €
/ lună 3.42 € / mp / lună

Vand teren/livada in localitatea Conop, judetul ...

Conop

La ~15km distanță

3.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

14.500 €
/ lună
16.500 €
3.37 € / mp / lună

Teren intravilan, 4300 mp, sat Cuvesdia

Cuveșdia

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

14.500 €
/ lună
15.500 €
7.20 € / mp / lună

Teren intravilan 2014 mp, localitatea Cuvesdia

Cuveșdia

La ~15km distanță

2.014 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

41.900 €
/ lună 6.16 € / mp / lună

Vita-de-vie Premium teren de 6800 mp in Covasin ...

Covăsinț

La ~15km distanță

6.800 mp teren