Fântânele
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

14.000 €
/ lună 46.67 € / mp / lună

Teren cu fundatie turnata Fantanele 14000 euro

Fântânele

300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

38.000 €
/ lună 7.60 € / mp / lună

Vand teren 5000 mp in Fantanele - ideal casa va ...

Fântânele

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 37.50 € / mp / lună

Teren Intravilan 1200mp 19,11ml Com. Fantanele ...

Fântânele

1.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu cladiri si hale

Fântânele

48.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

25.200 €
/ lună 33.60 € / mp / lună

Teren intravilan Fantanele -750 mp

Fântânele

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare sanicolaul mic centura noua Ar ...

Fântânele

30.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

1.400 €
/ lună
1.500 €
6.36 € / mp / lună

Spatiu comercial 220 mp, Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

220 mp utili
2023
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,400 € și 1.500 €
Agenție

Mai mult de un an
2

500 €
/ lună
600 €
7.69 € / mp / lună

Spatiu comercial 65 mp, Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

65 mp utili
2000
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 600 €
Agenție

6 luni în urmă
13

1.800 €
/ lună 2.48 € / mp / lună

Spațiu industrial de 725 mp în Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan in com. Vladimirescu ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

20.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Teren intravilan arabil de vanzare Vladimirescu ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

69.000 €
/ lună 1,380.00 € / mp / lună

Teren 1.216 mp intravilan cu casa veche 58 mp V ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

50 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

46.750 €
/ lună 66.79 € / mp / lună

Teren 700mp in Premier- Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

2.000 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

De inchiriere hala, cu platforma betonata ?i cu ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

480 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

1.600 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

37.000 €
/ lună 61.16 € / mp / lună

Teren intravilan de 605 mp in Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

605 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

1 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren comercial de inchiriat in oras

Vladimirescu

La ~5km distanță

1 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

66.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

2.2 ha teren vizavi de uzina electrica Arad

Vladimirescu

La ~5km distanță

22.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

78.589 €
/ lună 112.27 € / mp / lună

Terenuri de vanzare in Via Carmina,cu toate uti ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

29.000 €
/ lună
34.000 €
34.81 € / mp / lună

Teren intravilan 833 mp cu utilitati in fata Vl ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

833 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

35.588 €
/ lună 84.73 € / mp / lună

Parcele in Vladimirescu, comision 0%

Vladimirescu

La ~5km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 1 hectar deschidere la Strada Padurii lan ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren investitie 1,5 ha langa E68 ideal hala / ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

64.500 €
/ lună 89.46 € / mp / lună

Teren Vladimirescu 721 mp, Vladimirescu, Strada ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

721 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

192.010 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren Vladimirescu- Zona Excelenta 2954 MP INTR ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

2.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
/ lună 33.11 € / mp / lună

Teren intravilan Cicir

Vladimirescu

La ~5km distanță

453 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

95.000 €
/ lună 59.38 € / mp / lună

Teren in Vladimirescu, 1600mp + Front stradal g ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

61.419 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren 1000 mp, Oportunitate de Dezvoltare in Vl ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

1.041 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

225.000 €
/ lună 10.45 € / mp / lună

Teren intravilan 2,15 ha cu destinatie industri ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

21.529 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

2.300.000 €
/ lună 121.05 € / mp / lună

Hale industriale + teren intravilan Arad Vladim ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

19.001 mp teren