Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
2

22.500 €
/ lună 5.86 € / mp / lună

Teren intravilan 3841 mp, situat central, Covas ...

Covăsinț

3.841 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

20.160 €
/ lună 1,120.00 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare 17,51 ha Covasant 7.00 ...

Covăsinț

18 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

41.900 €
/ lună 6.16 € / mp / lună

Vita-de-vie Premium teren de 6800 mp in Covasin ...

Covăsinț

6.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

26.200 €
/ lună 1.12 € / mp / lună

Teren extravilan, 23 400 mp, Cuvin (Ghioroc)

Cuvin

La ~5km distanță

23.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

13.000 €
/ lună 3.55 € / mp / lună

Teren extravilan, zona si priveliste superba, C ...

Cuvin

La ~5km distanță

3.664 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

39.900 €
/ lună 12.47 € / mp / lună

Teren construibil - localitatea Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

3.200 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

10.600 €
/ lună 10.60 € / mp / lună

Teren 1000 mp , Cuvin

Cuvin

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 3600 mp Valea Domneasca, Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

20.800 €
/ lună 17.93 € / mp / lună

Parcele de teren intravilan, 1160 mp, comuna Gh ...

Ghioroc

La ~5km distanță

1.160 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

49.500 €
/ lună 49.50 € / mp / lună

Litoralul vestului, 1000 mp,deschidere la lac, ...

Ghioroc

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Ieri
5

765.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren de 9000 mp, oportunitate rara, langa Lacu ...

Ghioroc

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2200 mp,Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

64.000 €
/ lună 215.49 € / mp / lună

Casa sau spatiu comercial central in Siria

Șiria

La ~10km distanță

297 mp utili
2.200 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

23.500 €
/ lună 16.76 € / mp / lună

Teren intravilan pretabil pentru contructie, 14 ...

Șiria

La ~10km distanță

1.402 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

21.000 €
/ lună
23.000 €
1.03 € / mp / lună

Siria teren extravilan pe deal 2 ha, panorama 3 ...

Șiria

La ~10km distanță

20.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

22.375 €
/ lună
32.375 €
17.28 € / mp / lună

Teren curti-constructii 1295 mp de vanzare in S ...

Șiria

La ~10km distanță

1.295 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

35.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren intravilan, intre case Siria, pe dre ...

Șiria

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
/ lună 6.56 € / mp / lună

1,5ha Teren intravilan Feredeu Arad

Șiria

La ~10km distanță

15.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri 80 mp ,zona Banu Maracine ...

Șiria

La ~10km distanță

80 mp utili
1980
Agenție

Ieri
6

28.500 €
/ lună 9.90 € / mp / lună

Teren intravilan, comuna Siria

Șiria

La ~10km distanță

2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

6.900 €
/ lună
7.500 €
1.06 € / mp / lună

Vand teren extravilan Cladova Jud. Arad

Cladova

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

799.000 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Ferma cu Teren de Vanzare in Paulis j.Arad,Cati ...

Păuliș

La ~10km distanță

410.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

15.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare

Păuliș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

21.900 €
/ lună 15.21 € / mp / lună

Teren intravilan, Galsa

Galșa

La ~10km distanță

1.440 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

418.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de 41800 mp iesire Vladimirescu

Mândruloc

La ~10km distanță

41.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Teren Intravilan 500 mp, Mandruloc-Vladimirescu

Mândruloc

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

450 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de inchiriere, zona Podgoria

Horia

La ~10km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

19.000 €
/ lună 12.36 € / mp / lună

Teren intravilan, in localitatea Masca, comuna ...

Mâsca

La ~15km distanță

1.537 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.502 €
/ lună 0.88 € / mp / lună

Teren, loc. Radna, jud. Arad

Radna

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Agenție

Ieri
25

2.200 €
/ lună 1.72 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat + Teren - Lipova

Șoimoș

La ~15km distanță