Proprietăți unice: 13
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
19

700 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu 700mp et.1 in zona Aeroport, Arad

Vest, Arad

Agenție

2 luni în urmă
7

8.591 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat Arad ZI West Veci ...

Vest, Arad

Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 8,591 € și 9.895 €
Agenție

10 luni în urmă
8

20.146 €
/ lună
16.650 €
6.56 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat Arad ZI West A1, ...

Vest, Arad

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
8

32.609 €
/ lună
26.950 €
5.98 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat Arad ZI West A1, ...

Vest, Arad

Agenție

10 luni în urmă
11

12.523 €
/ lună
8.857 €
6.42 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat Arad ZI West Veci ...

Vest, Arad

Agenție

10 luni în urmă
11

21.015 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Hala de inchiriat zona industriala Vest

Vest, Arad

1E
Agenție

10 luni în urmă
20

360 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Hale pentru inchiriere aproape de Centura Arad ...

Vest, Arad

Agenție

Mai mult de un an
16

3.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat in apropiere de aeroport

Vest, Arad

1.000 mp utili
1990
Agenție

Mai mult de un an
2

351 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Hale de diverse suprafete si incredintari

Vest, Arad

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

249.000 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

Teren investitional strategic 44.700 mp Arad Ve ...

Vest, Arad

44.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

4.925.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Industrial Arad | Pozitie Strategica E671 ...

Vest, Arad

197.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.700.000 €
/ lună 56.67 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ in zona industriala Ara ...

Vest, Arad

30.000 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
20

1.400.000 €
/ lună 723.14 € / mp / lună

Hala cu pod rulant, de vanzare sau de inchiriat ...

Vest, Arad

1.936 mp utili
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

13.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

VGP Park Arad, parc industrial in curs de dezvo ...

Periferie, Arad

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
10

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiul comercial central

Central, Arad

La ~5km distanță

45 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
17

490.000 €
/ lună 61.25 € / mp / lună

Teren intravilan cu potenzial Arad Sud, DN69, A ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

8.000 mp teren
2E

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

31.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatii Industriale - 9000 mp - Productie - Depo ...

Nord-Vest, Arad

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

8.100 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1800 mp - Productie - Depoz ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

1E
Agenție

11 luni în urmă
10

351 €
/ lună 7.80 € / mp / lună

Spatiul comercial central

Central, Arad

La ~5km distanță

45 mp utili
1890
Agenție

11 luni în urmă
7

849 €
/ lună 12.13 € / mp / lună

Spatiu comercial renovat de inchiriat Bulevardu ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

70 mp utili
1E
1950
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

spatiu comercial 50mp, langa Piata Catedralei

Central, Arad

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

5.359 €
/ lună
4.429 €
12.12 € / mp / lună

De inchiriat etaj-ul 1 din Palatul Bohus Arad c ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

442 mp utili
3E
1930
Agenție

Mai mult de un an
7

600 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

INCHIRIAT! Spatiu comercial de închiriat ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

210 mp utili
2E
1900
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Calea Radnei, ...

Central, Arad

La ~5km distanță

660 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez

Central, Arad

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 86 mpc in zona ultracentral ...

Central, Arad

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

2.962 €
/ lună
2.448 €
4.11 € / mp / lună

De Inchiriat Hala industria- PREMIUM – 720 mp, ...

Exterior Sud, Arad

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
9

11.007 €
/ lună 2.69 € / mp / lună

Hala noua cu acces la sos. de centura

Nord, Arad

La ~5km distanță

4.092 mp utili
1E
2005
Agenție

Mai mult de un an
4

3.000 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

INCHIRIEM SPATII DEPOZIT SAU PRODUCTIE

Central, Arad

La ~5km distanță

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,000 € și 3.125 €
Agenție

9 luni în urmă
5

7.200 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala cu acces la centura

Nord, Arad

La ~5km distanță

2.400 mp utili
2010