Proprietăți unice: 21
Proprietari: 0
Agenție

4 zile în urmă
4

20.000 €
/ lună 6.95 € / mp / lună

Teren de vanzare Intravilan 2878 mp in Grosii N ...

Sud, Arad

2.878 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

2.181 €
/ lună 3.10 € / mp / lună

Hală industrială 704 mp de vânzare în Zona Indu ...

Sud, Arad

1E
Agenție

3 luni în urmă
12

2.904 €
/ lună
2.400 €
14.17 € / mp / lună

Spații moderne 205 mp și parcare, lângă autostr ...

Sud, Arad

2 camere
205 mp
2020
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

5.060 €
/ lună

Hale de inchiriat in Arad - Str. Cornelia Bodea

Sud, Arad

Agenție

6 luni în urmă
10

2.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala cu birouri in apropiere de autostrada

Sud, Arad

1E
Agenție

8 luni în urmă
9

2.639 €
/ lună 3.63 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat 727 mp

Sud, Arad

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

169 €
/ lună 0 € / mp / lună

VGP Park Arad

Sud, Arad

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
22

8.100 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1800 mp - Logistica - Produ ...

Sud, Arad

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

8.100 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1800 mp - Productie - Depoz ...

Sud, Arad

1E
Agenție

Mai mult de un an
7

3.107 €
/ lună
2.568 €
3.63 € / mp / lună

!!! Hală 856 mp lângă A1 – Preț redus la 3 €/mp

Sud, Arad

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

2.639 €
/ lună
2.181 €
3.63 € / mp / lună

Hală industrială 727 mp Arad

Sud, Arad

Agenție

Mai mult de un an
10

3.107 €
/ lună
2.568 €
3.63 € / mp / lună

Hală industrială 856 mp la autostrada A1

Sud, Arad

Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 3,107 € și 3.625 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

7.000 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

DEPOZIT ÎN ARAD, ÎN CADRUL PARCULUI C ...

Sud, Arad

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

8.360.000 €
/ lună 32.98 € / mp / lună

Teren intravilan I Arad I Deschidere 1.141 ml l ...

Sud, Arad

253.495 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

550.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren 10,000mp Arad / DJ 682

Sud, Arad

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

560 €
/ lună 4.24 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial cu vitrina mare.

Sud, Arad

132 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
14

280.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan 10.000 mp in Zona Industriala ...

Sud, Arad

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

159.000 €
/ lună 31.89 € / mp / lună

Oportunitate Teren intravilan 4.986 mp - Zona I ...

Sud, Arad

4.986 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

1.010.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren cu PUZ aprobat , la sosea in zona Industr ...

Sud, Arad

40.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

619.268 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren Industrial Arad. Autostrada A1, Centura n ...

Sud, Arad

11.909 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

490.000 €
/ lună 61.25 € / mp / lună

Teren intravilan cu potenzial Arad Sud, DN69, A ...

Sud, Arad

8.000 mp teren
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

9 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii de birouri pentru inchiriat. Gazduire se ...

Central, Arad

La ~5km distanță

1.200 mp utili
3E
Agenție

Mai mult de un an
6

800 €
/ lună 17.78 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Ultracentrala - ...

Central, Arad

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

600 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

birou sau locuinta luxoasa, 143mp

Central, Arad

La ~5km distanță

143 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

sp comercial 180mp util curte 37mp langa Piata ...

Central, Arad

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

spatiu comercial 50mp, langa Piata Catedralei

Central, Arad

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.815 €
/ lună
1.500 €
11.79 € / mp / lună

De închiriat: Spațiu laborator cofetărie Centra ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

154 mp utili
220 mp teren
1E
1907
Agenție

Mai mult de un an
14

847 €
/ lună
700 €
11.14 € / mp / lună

De închiriat Birou de Lux, Zona Centrlă, la Pre ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

1 camere
76 mp
Etaj 5 / 6
2018
Agenție

Mai mult de un an
6

25.297 €
/ lună
20.907 €
5.44 € / mp / lună

4646 mp - Hala industriala de inchiriat in Parc ...

Nord, Arad

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
11

21.015 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Hala de inchiriat zona industriala Vest

Vest, Arad

La ~5km distanță

1E

Spaţii comerciale de închiriat în Sud, Arad

Zona Sud din Arad este un loc strategic pentru afaceri, având acces facil la principalele artere de circulație și fiind aproape de centre comerciale importante. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.990 euro, cu oferte ce încep de la 1.200 euro și ajung până la 8.100 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 856 m², cu cele mai mari spații având până la 44.277 m² și cele mai mici de 400 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată mediu accesibilă în comparație cu media națională de 1.674 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 7% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 170 de zile, indicând o piață activă.

Sudul Aradului reprezintă o oportunitate excelentă pentru antreprenori care caută spații comerciale variate, bine amplasate și accesibile. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!