Proprietar
Proprietăți unice: 23
Proprietari: 2
Agenție

Ieri
6

350 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu 70mp-Str. A. Saguna

Pârneava, Arad

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.440 €
/ lună 3 € / mp / lună

De închiriere hală, cu platformă betonată și cu ...

Pârneava, Arad

Agenție

6 luni în urmă
12

350 €
/ lună 2.33 € / mp / lună

Hala de 300 mp - central - in zona Parneava

Pârneava, Arad

1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
5

250 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat zona Parneav ...

Pârneava, Arad

50 mp
2010
Agenție

8 luni în urmă
3

499 €
/ lună 7.68 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Parneava

Pârneava, Arad

65 mp utili
1E
2010
Agenție

10 luni în urmă
6

850 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp cu vitrina stradala, pe ...

Pârneava, Arad

2 camere
120 mp
2000
Agenție

10 luni în urmă
8

3.227 €
/ lună
2.667 €
4.23 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Arad 762 mp zona centrala ...

Pârneava, Arad

Agenție

11 luni în urmă
11

801 €
/ lună 3.08 € / mp / lună

Spatiu de productie sau depozit de inchiriat

Pârneava, Arad

Agenție

11 luni în urmă
10

2.420 €
/ lună
2.000 €
4.12 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat – Arad, Strada Pa ...

Pârneava, Arad

Agenție

Mai mult de un an
18

3.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium, parcare privată

Pârneava, Arad

700 mp
Parter / 3
2000
3E
Agenție

Mai mult de un an
32

1.098 €
/ lună 1.83 € / mp / lună

Spatiu comercial 600 mp zona Parneava

Pârneava, Arad

600 mp utili
2E
2005
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

220 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Inchiriez garaj zona Parneava - ID : RH-43593-p ...

Pârneava, Arad

30 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial langa piata Obor - I ...

Pârneava, Arad

120 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

650 €
/ lună 1.01 € / mp / lună

Inchiriez teren zona Parneava - ID : RH-31260-p ...

Pârneava, Arad

645 mp
645 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

80 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez teren zona Parneava-Capitan Ignat - I ...

Pârneava, Arad

6.444 mp
6.444 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

152.000 €
/ lună 150.79 € / mp / lună

Teren generos 1,008 mp - Parneava Arad

Pârneava, Arad

2 camere
1.008 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Parneava-Oituz ...

Pârneava, Arad

100 mp utili
2009
Agenție

2 luni în urmă
4

600 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Teren, 690 mp, zona Parneava

Pârneava, Arad

690 mp
690 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial langa piata Obor - I ...

Pârneava, Arad

120 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
12

700 €
/ lună
847 €
3.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Parneava - ID : ...

Pârneava, Arad

230 mp utili
1995
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriere birouri 5euro mp

Pârneava, Arad

330 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

360 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birou pe Calea Bodrogului

Pârneava, Arad

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

96 €
/ lună 3.84 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pentru magazie, depozit

Pârneava, Arad

25 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

69 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Vand teren intravilan confectii

Confecții, Arad

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

800 €
/ lună 10.39 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Confectii

Confecții, Arad

La ~5km distanță

77 mp utili
4E
1977
Agenție

5 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 62.50 € / mp / lună

Teren 400 mp in Confectii cu 2 fronturi stradal ...

Confecții, Arad

La ~5km distanță

1 camere
400 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

200.000 €
/ lună 2,857.14 € / mp / lună

Vand casa si teren intravilan pt.business

Confecții, Arad

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

3.501 €
/ lună 2.79 € / mp / lună

Hala noua cu acces la sos. de centura

3 Insule, Arad

La ~5km distanță

1.255 mp utili
1E
2005
Agenție

11 luni în urmă
11

1.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala 500 mp zona Aeroport si Autostrada A1

3 Insule, Arad

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună 3.15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Alfa - ID : RH- ...

Alfa, Arad

La ~5km distanță

143 mp utili
1980

Spaţii comerciale de închiriat în Pârneava, Arad

Pârneava, o localitate din județul Arad, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Această zonă se distinge prin accesibilitate și un mediu de afaceri în dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 700 euro, cu oferte ce încep de la 220 euro și ajung până la 2.667 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 120 m², cu cele mai mari având 762 m² și cele mai mici de 30 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori variind de la 1 euro pentru cele mai accesibile spații până la 10 euro pentru cele premium.
  • Construcții recente: Aproximativ 11% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 144 de zile, indicând o piață activă.

Pârneava reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum oferta de spații comerciale de închiriat în Pârneava!