Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
16

850 €
/ lună 3.40 € / mp / lună

Spatiu comercial, 250 mp, pretabil loc joaca co ...

Boul Roșu, Arad

250 mp utili
2019
Agenție

3 luni în urmă
4

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal 110mp, zona Boul Rosu

Boul Roșu, Arad

83 mp utili
1997
Agenție

8 luni în urmă
4

351 €
/ lună 4.68 € / mp / lună

Spatiu de închiriat, 80 mp, etajul 1, Calea Rom ...

Boul Roșu, Arad

75 mp utili
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
8

450 €
/ lună 5.29 € / mp / lună

Spatiu de birou sau apartament cu 3 camere, 85 ...

Boul Roșu, Arad

85 mp utili
140 mp teren
1E
1940
Agenție

Mai mult de un an
11

1.450 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Boul Rosu - ID ...

Boul Roșu, Arad

370 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

155.000 €
/ lună 387.50 € / mp / lună

Vand Spatiu Comercial Bou Rosu

Boul Roșu, Arad

400 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
9

750 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial parter

Boul Roșu, Arad

100 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
13

1.450 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Spatiu comercial in pozitie centrala, 170m2, cu ...

Boul Roșu, Arad

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.600 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial de 800 mp in Arad, z ...

Boul Roșu, Arad

800 mp utili
1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 4.12 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, cabinete medicale, alte ...

Romanilor, Arad

La ~5km distanță

243 mp utili
414 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu Comercial / Apartament 2 Camere cu Vitri ...

Romanilor, Arad

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

120.000 €
/ lună 300 € / mp / lună

Vand loc de casa - 400mp - langa Calea Romanilo ...

Romanilor, Arad

La ~5km distanță

400 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
5

500.000 €
/ lună 709.22 € / mp / lună

Teren intravilan 705mp, Calea Romanilor - Arad

Romanilor, Arad

La ~5km distanță

705 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
25

1.101 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Spatiu comercial cu etaj, pentru activitati div ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

6 camere
160 mp
Etaj 1 / 1
2021
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
11

150 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere complex spatii comerciale

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

250 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

39.200 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren - zona Toscana Residence

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

392 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

1.300.000 €
/ lună 152.33 € / mp / lună

Investitie imobiliara-teren 8534 m2 cu PUZ apro ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

8.534 mp teren
4E
Agenție

2 luni în urmă
5

1.513 €
/ lună
1.251 €
1.81 € / mp / lună

Teren de inchiriat-Subcetate( langa Bazinul de ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

834 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

95.000 €
/ lună 211.11 € / mp / lună

Teren intravilan, Mun. Arad, str. Diogene, cart ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

3 camere
450 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
15

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu birouri cabinet diverse Praporgescu

Malul Mureșului, Arad

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

376.650 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de 7.533 mp zona Malul Muresului

Malul Mureșului, Arad

La ~5km distanță

7.533 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

50 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare acoperit ARED, Malul M ...

Malul Mureșului, Arad

La ~5km distanță

20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Spre inchiriere spatiu comercial ultracentral, ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
4

140 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez spatiu comercial birou 30 ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

1.500 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiul in inima Aradului de inchiriat

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

250 mp utili
1970
Agenție

3 luni în urmă
7

780 €
/ lună 18.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial, Bld. Revolu?iei - Podgoria

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

43 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

320 €
/ lună 10.67 € / mp / lună

Spa?iu de birou in zona Podgoria

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
8

491 €
/ lună
590 €
7.55 € / mp / lună

Spațiu comercial 65 mp cu vad intens zona Podgo ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

65 mp utili
1980
Agenție

7 luni în urmă
8

555 €
/ lună 7.93 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

491 €
/ lună 7.55 € / mp / lună

Spațiu comercial de 65mp de închiriat în zona P ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

65 mp utili
5E
1980