Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

2.280 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 600 mp - Productie - Depozi ...

Vest, Sebeș

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
22

12.100 €
/ lună
10.000 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Productie - Depo ...

Vest, Sebeș

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
33

20.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 5000 mp - Productie - Depoz ...

Vest, Sebeș

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
6

950 €
/ lună 10.11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Sebes zona cen ...

Sebeș

La ~5km distanță

94 mp utili
4E
1988
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral in Sebes cu supra ...

Sebeș

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial in Sebes Alba - ultracentral - ...

Sebeș

La ~5km distanță

20 mp utili

Agenție

Mai mult de un an
15

2.200 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat in Sebes judetul ...

Sebeș

La ~5km distanță

1E
Agenție

7 luni în urmă
21

2.496 €
/ lună 1.56 € / mp / lună

Spatiu flexibil pretabil pt. after school, grad ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.600 mp utili
1.500 mp teren
1E
1980
Agenție

3 luni în urmă
2

215.000 €
/ lună 10.75 € / mp / lună

Teren extravilan cu saivan de animale de vanzar ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
20.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 3.78 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat in Sebe? depozita ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

793 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

99.999 €
/ lună 20.00 € / mp / lună

Teren extravilan Sebes, restaurant Mirage,Pianu ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

97.350 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Sebes, Drumul Petrestiului ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.298 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial Sebe?

Central, Sebeș

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
8

160.000 €
/ lună

Hale moderne de inchiriat in Sebes-Alba

Central, Sebeș

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

12.000 €
/ lună

Spatiu industrial de inchiriat in Sebes

Central, Sebeș

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
4

1.177 €
/ lună 9.81 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat - 120 mp - Sebes, ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

120 mp utili
2019
Agenție

2 luni în urmă
5

350 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Zonă cu trafic ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

42 mp utili
1E
2021
Agenție

1 lună în urmă
8

799 €
/ lună 2.08 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat 380 mp Sebes, acces auto ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

385 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

174.450 €
/ lună 29.03 € / mp / lună

Teren 6,010mp Sebes / Strada Nicolae Balcescu

Central, Sebeș

La ~5km distanță

6.010 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

63.800 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren 2,200mp Sebes / Strada Abatorului

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

360 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

spatiu comercial zona Piata Dacia

Ultracentral, Sebeș

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial in Sebes-Alba, u ...

Ultracentral, Sebeș

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, pretabil birou, ...

Est, Sebeș

La ~5km distanță

20 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
4

12 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Panou publicitar la Autostrada A1.

Central, Sebeș

La ~5km distanță

80 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Sebeș

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

34.000 €
/ lună 157.41 € / mp / lună

Vand teren de casa zona centrala 216 mp

Central, Sebeș

La ~5km distanță

216 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spatiu comercial mobilat la drum principal

Central, Sebeș

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

198.400 €
/ lună 32 € / mp / lună

Teren intravilan premium in Sebes oportunitate ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

300 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona centrala

Central, Sebeș

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

900 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Hala de inchiriat 260 mp + Teren 7.600 mp | Pet ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

260 mp utili