Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

381 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Kogălniceanu, Sebeș

83 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral in Sebes cu supra ...

Sebeș

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial in Sebes Alba - ultracentral - ...

Sebeș

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial 140mp in Centrul Municipiului ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

140 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună
1.900 €
10 € / mp / lună

Spatiu comercial 140mp in Centrul Sebesului

Central, Sebeș

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2.200 €
/ lună 16.92 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Sebeș

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

360 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

spatiu comercial zona Piata Dacia

Ultracentral, Sebeș

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

99.999 €
/ lună 20.00 € / mp / lună

Teren extravilan Sebes, restaurant Mirage,Pianu ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial in Sebes-Alba, u ...

Ultracentral, Sebeș

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona centrala

Central, Sebeș

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

499.000 €
/ lună 87.95 € / mp / lună

Teren intravilan 9 parcele, cartier Stefan cel ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

5.674 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

2.200 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

SPA?IU COMERCIAL PREMIUM

Central, Sebeș

La ~5km distanță

148 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Sebeș

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spatiu comercial mobilat la drum principal

Central, Sebeș

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

45 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilan

Petrești

La ~5km distanță

597 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez hala metalica in Sebes-Petresti

Petrești

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

30.000 €
/ lună 42.86 € / mp / lună

Teren intravilan 700 mp

Petrești

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

se inchiriaza spatiu dotat cu elevator nou ?i c ...

Pianu

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

500 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial stradal

Pianu

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Vințu de Jos

La ~5km distanță

4.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Alba-Iulia, Oarda de Jos

Oarda

La ~5km distanță

3.594 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren / doua parcele

Oarda

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

75 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vand teren in Alba Iulia(Partos)

Partoș, Alba Iulia

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

36.000 €
/ lună
38.000 €
22.50 € / mp / lună

Teren Intravilan

Săsciori

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

63.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de vanzare 2 parcele Ciugud

Ciugud

La ~10km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 5300 m Alba Iulia s ...

Ciugud

La ~10km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

32.000 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Vand livada 3600 mp Sebesel, jud. Alba

Răchita

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez cladire in Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~10km distanță

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Doua hale de inchiriat Alba Iulia str Filaret B ...

Central, Alba Iulia

La ~10km distanță

2.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Servicii manipulare si depozitare marfa paletiz ...

Central, Alba Iulia

La ~10km distanță

400 mp utili