Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

42.000 €
/ lună 3.63 € / mp / lună

Teren langa viitoarea partie de schi

Avram Iancu

11.572 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 zile în urmă
4

700.000 €
/ lună 10.41 € / mp / lună

Teren industrial de vanzare In Orastie, Hunedoa ...

Cârăști

La ~5km distanță

67.249 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in comuna Garda de Sus

Gârda de Sus

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

90.000 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Teren 2 ha, cu padure proprie si panorama spre ...

Izlaz

La ~10km distanță

2 camere
19.992 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

40.000 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Teren intravilan 2690 mp la munte, Garda de Sus

Munună

La ~10km distanță

2.690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

30.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren in com.Vidra jud.Alba.

Vidra

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

45.000 €
/ lună 15.12 € / mp / lună

Teren de vanzare 2.977 mp, intravilan, Scarisoa ...

Scărișoara

La ~10km distanță

2.977 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

241.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 30.121 mp, Trances ...

Scărișoara

La ~10km distanță

30.121 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

92.000 €
/ lună 8.01 € / mp / lună

Teren extravilan 11.480 mp cu potential intravi ...

Scărișoara

La ~10km distanță

11.480 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

178.000 €
/ lună 7.99 € / mp / lună

Teren 22.267 mp (intravilan + extravilan) cu co ...

Scărișoara

La ~10km distanță

1 camere
22.267 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

108.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 12000mp, Trancesti ...

Scărișoara

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

214.500 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren de vanzare in inima Apusenilor 6.500 mp A ...

Galbena

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

37.728 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren de vanzare in Arieseni, Judetul Alba,Gami ...

Arieșeni

La ~10km distanță

1.572 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

125.800 €
/ lună 18.17 € / mp / lună

Teren 7000mp Arieseni

Arieșeni

La ~10km distanță

6.923 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

205.000 €
/ lună 47.33 € / mp / lună

ArieseniStrada Fata Cristesei -Teren 4.331 mp c ...

Arieșeni

La ~10km distanță

4.331 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

22.000 €
/ lună 17.60 € / mp / lună

Teren intravilan Arieseni - 1250 mp - langa dru ...

Arieșeni

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

20.000 €
/ lună 49.02 € / mp / lună

Teren intravilan 408 mp, Arieseni

Arieșeni

La ~10km distanță

408 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10.500 €
/ lună 14.69 € / mp / lună

Teren com Arieseni

Arieșeni

La ~10km distanță

715 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

31.400 €
/ lună 31.40 € / mp / lună

De vanzare 1000 mp teren intravilan cu casa din ...

Arieșeni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
15

109.000 €
/ lună 18.17 € / mp / lună

Teren Arieseni 6 loturi/6000 mp + drum comun cu ...

Arieșeni

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

15.500 €
/ lună 62 € / mp / lună

Teren intravilan 250 mp, Arieseni - Partie Ski

Arieșeni

La ~10km distanță

250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

55.000 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

De vanzare - Teren intravilan 600mp in Padis

Ghețari

La ~15km distanță

600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

48.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp, zona montana, Valtori ...

Toțești

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

75.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren extravilan - 5.000 mp - 2 km de stat ...

Bubești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

73.050 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren - 2.922 mp - 2.8 km de statiunea Var ...

Bubești

La ~15km distanță

2.922 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri extravilane Cristur (Deva)

Criș

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren Cristur la 200m Lavanderia

Criș

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

9.500 €
/ lună 3.52 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2.700 mp - zona Cr ...

Criș

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

9.500 €
/ lună 3.52 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2.700 mp - zona Cr ...

Criș

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

11.500 €
/ lună 3.19 € / mp / lună

Teren extravilan, Cristur (Deva)

Criș

La ~15km distanță

3.600 mp teren