Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
14

918 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Spatii comerciale | De inchiriat | Ultracentral ...

Ultracentral, Alba Iulia

68 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 150 mp, Alba Iulia

Ultracentral, Alba Iulia

150 mp utili
1E
1980
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

2.172 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 181 mp, Alba Iulia

Ultracentral, Alba Iulia

181 mp utili
1E
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
9

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii birouri/comerciale ULTRACENTRAL Alba Mal ...

Ultracentral, Alba Iulia

1.000 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

125.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp | Ultracentral | Toate ...

Ultracentral, Alba Iulia

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

380 €
/ lună 19 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral ideal fast food / ...

Ultracentral, Alba Iulia

20 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?ii birouri/comerciale ULTRACENTRAL Alba Mal ...

Ultracentral, Alba Iulia

1.000 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Spa?iu Comercial/Birouri, 80mp, Zona Bld. Trans ...

Ultracentral, Alba Iulia

80 mp utili
2002
Agenție

2 luni în urmă
9

700 €
/ lună 14 € / mp / lună

De inchiriat Apartament 2 camere, cu teren zona ...

Ultracentral, Alba Iulia

50 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

2.500 €
/ lună 13.09 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Restaurant, situat in zona ...

Ultracentral, Alba Iulia

191 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

2.500 €
/ lună 13.09 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Restaurant, situat in zona ...

Ultracentral, Alba Iulia

191 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

2.600 €
/ lună 9.74 € / mp / lună

Spatiu comercial, 267 mp utili, zona Ultracentr ...

Ultracentral, Alba Iulia

267 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
14

500 €
/ lună 0.77 € / mp / lună

SPATIU BIROU DE INCHIRIAT, 33MP, ULTRACENTRAL, ...

Ultracentral, Alba Iulia

650 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
27

4.901 €
/ lună 7.54 € / mp / lună

Cladire de birouri, S+P+2E, 650 mp utili, zona ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

650 mp utili
2E
2015
Agenție

8 luni în urmă
13

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri-comercial, 600 mp utili, zona Ca ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

1.280 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial, 160 mp utili, zona Carolina M ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

160 mp utili

Agenție

Mai mult de un an
5

2.000 €
/ lună 9.85 € / mp / lună

Spatiu birouri | De inchiriat | 203 mp | Centru

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

203 mp utili
5E
Agenție

Mai mult de un an
4

1.200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala 300 mp pentru depozitare sau productie, zo ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu Birouri de Inchiriat

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.066 mp
2020
2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.145 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vantage Industrial Park - Alba Iulia

Exterior Nord, Alba Iulia

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

21.600 €
/ lună 332.31 € / mp / lună

Vand teren in Alba-Iulia (Cartier Paclisa -zona ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

390 m

1.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

550 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Centru 130 mp. birouri Alba ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

110 mp utili
2E
Agenție

3 luni în urmă
8

350 €
/ lună 9.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 38 mp, zona Ceta ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

38 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
14

1.800 €
/ lună 6.87 € / mp / lună

Spatii de birouri, 262 mp utili 6 birouri, 10 l ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

262 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
8

1.449 €
/ lună 5.03 € / mp / lună

Spatiu Comercial 288 mp Configurabil, Strada Pr ...

Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

288 mp utili
400 mp teren
2010
Agenție

8 luni în urmă
6

800 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

SPATIU BIROU DE INCHIRIAT, SUPERFINISAT, 60 MP, ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

60 mp utili
2E
Agenție

7 luni în urmă
13

1.090 €
/ lună 9.73 € / mp / lună

Spațiu de Birouri, 112mp, Zona Centru

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

112 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

1.051 €
/ lună 8.28 € / mp / lună

Spatiu Comercial Renovat cu Curte Interioara 7 ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

127 mp utili
1E
1910
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez cladire in Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

9 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Servicii manipulare si depozitare marfa paletiz ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

400 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în ultracentral, Alba Iulia

Ultracentral, Alba Iulia, este o zonă vibrantă, cunoscută pentru istoria sa bogată și atracțiile turistice, precum Cetatea Alba Carolina. Această locație oferă un mix ideal de accesibilitate și vizibilitate pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.800 euro, cu oferte care încep de la 900 euro și pot ajunge până la 9.200 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 150 m², cu cele mai mari având 920 m² și cele mai mici de 75 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 33% dintre spațiile comerciale disponibile au 3 sau mai multe camere.
  • Facilități: Multe proprietăți dispun de locuri de parcare sau garaj, ceea ce le face atractive pentru afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 94 de zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: Zona ultracentrală oferă un flux constant de clienți și vizitatori, fiind ideală pentru diverse tipuri de afaceri.

Ultracentral, Alba Iulia, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine situate, cu acces facil și vizibilitate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în această zonă dinamică!