Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Hala frigorifica - spatiu

Industrială, Alba Iulia

430 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala

Industrială, Alba Iulia

350 mp utili
600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand 6 parcele teren Intravilan, zona Alba Iuli ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.000 €
/ lună 2.22 € / mp / lună

Inchiriez hala

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

450 mp utili
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

255 €
/ lună 5.31 € / mp / lună

Spatiu comercial Ampoi 3

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

48 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

550 €
/ lună 7.05 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial , prestari servicii

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez cladire in Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Doua hale de inchiriat Alba Iulia str Filaret B ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Servicii manipulare si depozitare marfa paletiz ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 50 Mp

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

52.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Vand teren intravilan, parcela patrata, 800m2

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

39.900 €
/ lună 84.71 € / mp / lună

Teren Intravilan Micesti 471 mp cu autorizatie ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

471 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

21.600 €
/ lună 332.31 € / mp / lună

Vand teren in Alba-Iulia (Cartier Paclisa -zona ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

390 m

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

21.000 €
/ lună
22.000 €
5.25 € / mp / lună

VAND TEREN Intravilan

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

11.900 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Teren de vanzare zona de munte, panoramic, lini ...

Exterior Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

70.000 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Teren intravilan + casa + cabana + teren Extrav ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Pianul de sus

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

3.800 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Spatiu showroom NOU 600 mp vizavi Kaufland acce ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

290 €
/ lună

teava tubing de sonde cu mufa si filet

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

295 €
/ lună 12.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 24mp

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

156 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez camera cu baie proprie in salon de in ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu central de inchiriat pe Calea Motilor in ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

90 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

46.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

15/mp: Teren 3100 mp la asfalt + rau | Cheile C ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

8.676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

309 €
/ lună 1.29 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Goldis

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

inchiriez hala, garaj, spatiu comercial

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

294 €
/ lună 24.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial.

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

135 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vand teren 1680 mp, in Cetate - Bazinul Olimpic

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.700 mp teren