Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

816 €
/ lună
675 €
5.44 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 150 MP I ALBA IULIA I ZONA ...

Industrială, Alba Iulia

Agenție

3 zile în urmă
3

55.000 €
/ lună 18.97 € / mp / lună

Teren Inravilan de Hala 2900mp, 60ml Deschidere

Industrială, Alba Iulia

2.900 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

2.904 €
/ lună
2.400 €
4.84 € / mp / lună

Hale industriale cu suprafete de 600 mp Alba Iu ...

Industrială, Alba Iulia

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

675 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Alba Iulia in suprafata de ...

Industrială, Alba Iulia

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Hala frigorifica - spatiu

Industrială, Alba Iulia

430 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
16

7.260 €
/ lună
6.000 €
6.05 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 1200 MP I CU TOATE UTILITAT ...

Industrială, Alba Iulia

Agenție

1 lună în urmă
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Hala Industriala de 350 mp cu 600 mp Teren Alba ...

Industrială, Alba Iulia

Agenție

1 lună în urmă
8

726 €
/ lună
600 €
14.52 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial 50 mp finisat si li ...

Industrială, Alba Iulia

50 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT I 30 MP I PRETABI ...

Industrială, Alba Iulia

30 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Hala Industriala de 350 mp cu 600 mp Teren Alba ...

Industrială, Alba Iulia

350 mp utili
60.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

5.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA DE INCHIRIAT, 1700MP, ACCES CA ...

Industrială, Alba Iulia

1.700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala

Industrială, Alba Iulia

350 mp utili
600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Hala Industriala de 350 mp cu 600 mp Teren Alba ...

Lipoveni, Alba Iulia

La ~5km distanță

350 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

100.000 €
/ lună 142.86 € / mp / lună

Teren intravilan 700 mp Zona Lipoveni, Alba Iul ...

Lipoveni, Alba Iulia

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

173 €
/ lună 11.53 € / mp / lună

Spatiu comercial 15 mp de inchiriat in Centru F ...

Lipoveni, Alba Iulia

La ~5km distanță

15 mp utili
1980

Agenție

9 luni în urmă
19

8.631 €
/ lună 21 € / mp / lună

Birouri premium cu lift, 75–400 mp, zona Caroli ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

411 mp utili
2E
2023
Dezvoltator
Comision 0%

11 luni în urmă
5

6.212 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat 1775 m2 - 3.5 Eu ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1E
Agenție

4 luni în urmă
4

3.025 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 500 mp zona Barab ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp utili
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 3,025 € și 3.388 €
Agenție

4 luni în urmă
4

5.324 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 1.100 mp zona Bar ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.100 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

2.795 €
/ lună
2.555 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 660 mp - Productie - Depozi ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

5.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1700 mp - Productie - Depoz ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
3

205.000 €
/ lună 127.73 € / mp / lună

Teren intravilan parcelat, 1621 mp, cu casa dem ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.605 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
6

36.500 €
/ lună 64.04 € / mp / lună

Vanzare TEREN Intravilan 571 mp imprejmuit case ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.000 €
/ lună 2.22 € / mp / lună

Inchiriez hala

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

450 mp utili
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

66.000 €
/ lună 45.42 € / mp / lună

Teren de vanzare Zona Barabant!

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.453 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Intravilan cu Potential de Dezvoltare in ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

55.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp, 2 fronturi, utilitati ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

139.900 €
/ lună 58.29 € / mp / lună

Teren Intravilan 2.400 MP | TOATE UTILITATILE | ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand 6 parcele teren Intravilan, zona Alba Iuli ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

5.445 €
/ lună
4.500 €
3.63 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1500 mp - Productie - Depoz ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1E