Proprietar
Proprietăți unice: 167
Proprietari: 19
Agenție

Azi
1

36.900 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Intravilan De Vanzare , 12 Parcele 615mp ...

Central, Alba Iulia

615 mp teren
Agenție

Azi
1

43.000 €
/ lună 22.80 € / mp / lună

Teren Intravilan De Vanzare , Zona Oarda

Central, Alba Iulia

1.886 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

89.999 €
/ lună 45.00 € / mp / lună

Teren Intravilan Parcelabil De Vanzare In Alba ...

Central, Alba Iulia

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

400 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Spatiu Comercial la casa de inchiriat zona Cent ...

Central, Alba Iulia

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

309 €
/ lună 1.29 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Goldis

Central, Alba Iulia

240 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
7

60.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Soseaua de Centura

Central, Alba Iulia

5.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

207.000 €
/ lună 414 € / mp / lună

Teren de vanzare in Centrul orasului

Central, Alba Iulia

500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

180 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial 15 mp de inchiriat in Centru F ...

Central, Alba Iulia

15 mp utili
1E
1980
Agenție

1 lună în urmă
2

880 €
/ lună 6.07 € / mp / lună

Hală Industrială de Închiriat, 145mp, Zona Cent ...

Central, Alba Iulia

Agenție

1 lună în urmă
3

2.359 €
/ lună
2.450 €
5.82 € / mp / lună

Hală Industrială de Închiriat, 405mp, Zona Cent ...

Central, Alba Iulia

Agenție

1 lună în urmă
24

8.228 €
/ lună
6.800 €
3.00 € / mp / lună

Hala 2750mp Utili Zona Centrala, 2800mp Teren

Central, Alba Iulia

Agenție

1 lună în urmă
5

580 €
/ lună
480 €
3.63 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I CENTRU I 160 MP I ALBA IULI ...

Central, Alba Iulia

Agenție

1 lună în urmă
1

7.260 €
/ lună
6.000 €
26.89 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL I 600 MP I PRETABIL SEDIU BANC ...

Central, Alba Iulia

270 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.400 €
/ lună 13.08 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL I 107 MP I CENTRU I DE INCHIRI ...

Central, Alba Iulia

107 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

700 €
/ lună 4.12 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 170 MP I ALBA IULIA I ZONA ...

Central, Alba Iulia

Agenție

1 lună în urmă
1

360 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Birouri 60 mp Finisat si utilat de inchi ...

Central, Alba Iulia

60 mp utili
2E
Agenție

1 lună în urmă
5

508 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

Spatiu Biouri 69 - 85 mp de inchiriat Ultracent ...

Central, Alba Iulia

105 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
9

5.097 €
/ lună 5.94 € / mp / lună

Spatiu comercial | De inchiriat | 858 mp | Ultr ...

Central, Alba Iulia

858 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

1.400 €
/ lună 13.08 € / mp / lună

Spatiu comercial | De inchiriat | 107 mp | Cent ...

Central, Alba Iulia

107 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

500 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Centru

Central, Alba Iulia

25 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

850 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Spatiu birouri | De inchiriat | 120 mp | Centru

Central, Alba Iulia

120 mp utili
5E
Agenție

2 luni în urmă
3

4.000 €
/ lună 4.42 € / mp / lună

Spatiu Birouri 900 mp Cabinete Clinici Banci Sh ...

Central, Alba Iulia

905 mp utili
3E
2000
Agenție

2 luni în urmă
33

4.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu de Birouri și Comercial, 800mp + Hală 50 ...

Central, Alba Iulia

800 mp utili
1E
2000
Agenție

2 luni în urmă
6

2.625 €
/ lună
2.170 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 217 mp, ultracen ...

Central, Alba Iulia

217 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
14

2.178 €
/ lună
1.800 €
8.31 € / mp / lună

Spatii de birouri, 262 mp utili 6 birouri, 10 l ...

Central, Alba Iulia

262 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
13

900 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu de birouri/servicii , 165 mp utili, ultr ...

Central, Alba Iulia

165 mp utili
1E
1980
Agenție

3 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu de închiriat, ideal cabinete medicale sa ...

Central, Alba Iulia

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

1.815 €
/ lună
1.691 €
3.63 € / mp / lună

Hala de Inchiriat 500mp, Alba Iulia

Central, Alba Iulia

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.089 €
/ lună
900 €
9.72 € / mp / lună

SPATIU BIROU DE INCHIRIAT, 112MP, ULTRACENTRAL, ...

Central, Alba Iulia

112 mp utili
1E
Agenție

8 luni în urmă
13

1.090 €
/ lună 9.73 € / mp / lună

Spațiu de Birouri, 112mp, Zona Centru

Central, Alba Iulia

112 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Alba Iulia

Centrul Alba Iulia este o zonă vibrantă, cunoscută pentru istoria sa bogată și pentru atracțiile turistice, precum Cetatea Alba Carolina. Această zonă oferă oportunități excelente pentru afaceri, având acces facil la transport și facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 450 euro, cu oferte care încep de la 800 euro și pot ajunge până la 3.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 700 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 62 m², cu cele mai mari având 750 m² și cele mai mici de 37 m².
  • Compartimentare: Toate spațiile disponibile sunt cu 2 camere.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 9 euro, cu valori variind de la 3 euro/m² pentru cele mai accesibile până la 20 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Locuri de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 800 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 129 de zile, indicând o piață activă.

Centrul Alba Iulia reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă dinamică? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în centrul Alba Iulia!