Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.202 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Spațiu Comercial, 280mp, Compartimentare Flexib ...

Ampoi 3, Alba Iulia

280 mp utili
120 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

560 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat cu vad foarte bun zona Ampo ...

Ampoi 3, Alba Iulia

80 mp utili
4E
Agenție

2 luni în urmă
4

199 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Spatiu comercial - briouri de inchiriat zona Am ...

Ampoi 3, Alba Iulia

40 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
12

449 €
/ lună 4.68 € / mp / lună

Spatiu comercial - briouri de inchiriat zona Am ...

Ampoi 3, Alba Iulia

96 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

8.470 €
/ lună
7.000 €
3.03 € / mp / lună

Hala industrială de închiriat, 2800 mp Alba Iul ...

Ampoi 3, Alba Iulia

Agenție

9 luni în urmă
1

13.596 €
/ lună

INCHIRIEZ TEREN IDEAL CENTRU COMERCIAL

Ampoi 3, Alba Iulia

Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
7

1.501 €
/ lună 11.55 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, 130 mp utili, zona Am ...

Ampoi 3, Alba Iulia

130 mp utili
4E
1984
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

42.000 €
/ lună 93.33 € / mp / lună

Teren Intravilan 450 mp - Zona Ampoi 3

Ampoi 3, Alba Iulia

450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

35.500 €
/ lună 60.48 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 587mp, Ampoi 3

Ampoi 3, Alba Iulia

587 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

36.000 €
/ lună 61.43 € / mp / lună

Teren Intravilan De Vanzare, 587 Mp Zona Arex, ...

Ampoi 3, Alba Iulia

586 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 60 mp, zona Ampo ...

Ampoi 3, Alba Iulia

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

550 €
/ lună 7.05 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial , prestari servicii

Ampoi 3, Alba Iulia

78 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 60 mp, zona-cent ...

Ampoi 3, Alba Iulia

60 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
28

3.400 €
/ lună 6.07 € / mp / lună

Spațiu Industrial, 700mp Construiți, Toate Uti ...

Ampoi 1, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
4

655 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Hală de Închiriat, 180mp, Zona Ampoi 1

Ampoi 1, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
7

520 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

Spațiu Industrial, 144mp, Zona Carolina Mall

Ampoi 1, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
5

4.598 €
/ lună
3.800 €
7.66 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 600 MP I ALBA IULIA I CU BI ...

Ampoi 1, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
4

420 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 105 MP I ALBA IULIA I ZONA ...

Ampoi 1, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
11

4.917 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hale Productie Depozitare Alba Su. de la 1725 m ...

Ampoi 1, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

39.000 €
/ lună 65.55 € / mp / lună

Teren intravila, 595 mp, cabana si pomi fructif ...

Ampoi 2, Alba Iulia

La ~5km distanță

595 mp teren
Agenție

Ieri
5

39.900 €
/ lună 67.06 € / mp / lună

Teren de vanzare, 595 mp, acces auto, livada, A ...

Ampoi 2, Alba Iulia

La ~5km distanță

595 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Hala frigorifica - spatiu

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

430 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT I 30 MP I PRETABI ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
2

5.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA DE INCHIRIAT, 1700MP, ACCES CA ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

350 mp utili
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

7.260 €
/ lună
6.000 €
6.05 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 1200 MP I CU TOATE UTILITAT ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Hala Industriala de 350 mp cu 600 mp Teren Alba ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
8

726 €
/ lună
600 €
14.52 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial 50 mp finisat si li ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

50 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Hala Industriala de 350 mp cu 600 mp Teren Alba ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

350 mp utili
60.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

2.904 €
/ lună
2.400 €
4.84 € / mp / lună

Hale industriale cu suprafete de 600 mp Alba Iu ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Ampoi-3, Alba Iulia

Ampoi-3 este un cartier din Alba Iulia, cunoscut pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale pe care le oferă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 350 euro, cu oferte ce încep de la 350 euro și ajung până la 13.596 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 96 m², cu cele mai mari având 130 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 10% dintre oferte sunt cu 1 cameră, iar 10% cu 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Zona oferă oportunități comerciale atractive pentru antreprenori și investitori, având un procent de 10% din oferte considerate accesibile.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, indicând o piață activă.

Ampoi-3, Alba Iulia, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine amplasate. Ești pregătit să găsești viitorul tău spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!