Proprietăți unice: 18
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
6

75.000 €
/ lună 53.57 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 1.400 mp | Jucu de ...

Juc-Herghelie

1.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

501 €
/ lună 8.64 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Jucu Herghelie, cu toate ut ...

Juc-Herghelie

58,35 mp utili
2000
Agenție

8 luni în urmă
7

15.075 €
/ lună 39.67 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE: Inchiriem HALA industrial Teta ...

Juc-Herghelie

1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
11

11.151 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Module de hala noi cu rampa, platforma betonata ...

Juc-Herghelie

Agenție

1 săptămână în urmă
7

190.000 €
/ lună 19 € / mp / lună

Teren 10.000 mp pe malul Somesului Mic - Invest ...

Juc-Herghelie

10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

69.000 €
/ lună 115.97 € / mp / lună

Teren intravilan 595 mp | Langa lac | Front 13 ...

Juc-Herghelie

595 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

140.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren cu o Autorizatie de Construire pentru 2 C ...

Juc-Herghelie

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

6.350 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren intravilan DN1 4.233 mp UTR Et Jucu de Mi ...

Juc-Herghelie

4.233 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
6

79.915 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan Jucu de Mijloc ideal casa / in ...

Juc-Herghelie

1.453 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Campenesti

Juc-Herghelie

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

65.000 €
/ lună 70.27 € / mp / lună

Teren intravilan 952 mp Jucu de Mijloc, aproape ...

Juc-Herghelie

925 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

360.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

PROIECT EXCLUSIV - AC | 6 Case individuale I 60 ...

Juc-Herghelie

6.000 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
4

156.600 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Campenesti

Juc-Herghelie

17.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

232.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan, 5800 mp, 24 ml front, Jucu de ...

Juc-Herghelie

5.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

455.000 €
/ lună 35.83 € / mp / lună

Teren intravilan, 12700 mp, front 55,6 ml, Jucu ...

Juc-Herghelie

12.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

34.265 €
/ lună 69.64 € / mp / lună

Teren de vanzare - Campenesti sat

Juc-Herghelie

492 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

61.325 €
/ lună 124.64 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan Campenesti

Juc-Herghelie

492 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

59.000 €
/ lună 53.73 € / mp / lună

Teren intravilan 1098mp - Ideal pentru construc ...

Juc-Herghelie

1.098 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

8.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2000 mp - Logistica - Produ ...

Jucu

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

15.750 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 3500 mp - Logistica - Produ ...

Jucu

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
6

4.185 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hala moderna / Productie / Depozitare

Jucu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

33 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

Boxe spa?ii depozitare Cluj

Jucu

La ~5km distanță

14 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

TRC Park Cluj - Proiect in dezvoltare

Jucu

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
3

6.350 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren intravilan DN1 4.233 mp UTR Et Jucu de Mi ...

Jucu

La ~5km distanță

4.233 mp
4.233 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

3.750 €
/ lună 5.48 € / mp / lună

Hala industriala 683mp, langa Aeroport Centura ...

Jucu

La ~5km distanță

684 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Teren/Spatii Birouri/Statie Sortar ...

Jucu

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

980 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

Hala 200 mp de inchiriat Jucu de Mijloc

Jucu

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
13

7.632 €
/ lună 5.30 € / mp / lună

Inchiriere mod hala noua 1440mp + 140 birouri s ...

Jucu

La ~5km distanță

1.440 mp utili
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

22.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 5000 mp - Logistica - Produ ...

Jucu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren spatii birouri statie sortare n ...

Jucu

La ~5km distanță

12.000 mp utili