Proprietăți unice: 116
Proprietari: 79
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

4.500 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

INCHIRIEZ teren 4000 mp situat langa bcr

Sud, Urziceni

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
2

97.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 6500 mp- Dridu

Dridu

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
5

1.915 €
/ lună 0.96 € / mp / lună

Vanzare 2000 m teren intraviran la 36 km de Buc ...

Chiroiu-Ungureni

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

11.000 €
/ lună
16.500 €
5 € / mp / lună

Hub logistic / distribuție de vânzare | 2200mp ...

Central, Urziceni

2.200 mp utili
5.000 mp teren
1988
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Urziceni

3.357 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

1.200 €
/ lună 18.46 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Slobozia

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

668 €
/ lună 8.35 € / mp / lună

Chirie Spatiu Comercial zona MB

Central, Slobozia

80 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
2

14 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatii comerciale disponibile in Urziceni Retai ...

Central, Urziceni

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

90 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Urziceni, langa baza s ...

Central, Urziceni

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Urziceni

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

10.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren agricol 1ha de vanzare Valea Macrisului, ...

Valea Măcrișului

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren casa Manasia DN2A | Loturi 380-560 mp | U ...

Manasia

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

82.000 €
/ lună 82 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Lilieci

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

787 €
/ lună
651 €
13.57 € / mp / lună

Spațiu comercial 58mp in incinta Super PROFI Ur ...

Central, Urziceni

58 mp utili
1E
2018
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.800 €
/ lună 17 € / mp / lună

Inchiriez Spatii comerciale 50-400 mp central ...

Sud, Urziceni

400 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

1.800 €
/ lună
1.998 €
5.41 € / mp / lună

UNITATE DE ABATORIZARE ȘI TRANȘARE DE ...

Coșereni

1E
Agenție

5 luni în urmă
9

2.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Sinesti -hala productie depozitare suprafata 13 ...

Sinești

Agenție

9 luni în urmă
10

750 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

Hala depozitare cu teren 3580 mp comuna Dragoie ...

Drăgoești

233 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
9

1.925 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriere hale NOI industriale Sinesti - de la ...

Sinești

Agenție

10 luni în urmă
5

3.880 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala depozitare Urziceni - 970 mp

Vest, Urziceni

Agenție

10 luni în urmă
15

980 €
/ lună
1.120 €
32.67 € / mp / lună

POPASUL CU PAUNI- KM 35, TERASA SPRE URZICENI, ...

Sinești

30 mp utili
1970
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan negociabil !! Pe malul lacului

Movilița

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan!

Slobozia Nouă, Slobozia

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

196.700 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan 1967 mp

Central, Slobozia

1.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

589 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 62 mp, renovat, Tandarei centr ...

Central, Țăndărei

62 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Chicerea Tomesti

Central, Slobozia

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Rași

1.513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de inchiriat

Exterior Vest, Slobozia

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

75.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Intravilan, aproape de Bucuresti - Liliec ...

Lilieci

3.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

39.999 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Grajd fosta ferma in Stelnica (IL)

Stelnica

1.500 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Ialomița

Județul Ialomița, o zonă în plină dezvoltare, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Această regiune beneficiază de accesibilitate și un mediu propice pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 800 euro, cu oferte ce încep de la 20 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 65 m², cu cele mai mici având 22 m² și cele mai mari ajungând până la 13.280 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 29% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 97 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor disponibile sunt de 1 cameră (2%) sau 3+ camere (2%).

Județul Ialomița reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!