Frumușeni
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
3

29.900 €
/ lună 24.92 € / mp / lună

Loc de casa in Frumuseni

Frumușeni

1.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

960 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

De închiriat hală depozitare 320/640 mp Aluniș ...

Frumușeni

2E
Agenție

3 luni în urmă
5

32.700 €
/ lună 26.35 € / mp / lună

Teren intravilan 1,241mp Frumuseni, Arad

Frumușeni

1.241 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
10

63.900 €
/ lună 24.10 € / mp / lună

Teren generos cu doua fronturi, Frumuseni zona ...

Frumușeni

2.651 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

22.000 €
/ lună 37.23 € / mp / lună

Teren Intravilan, 591mp , Localitatea Frumuseni

Frumușeni

591 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

453 €
/ lună
375 €
1.81 € / mp / lună

Inchiriere Hale Industriale în Aluniș, Arad 25 ...

Aluniș

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
1

13.500 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Alunis 500 mp FS 17 ...

Aluniș

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
4

1.174 €
/ lună
971 €
1.86 € / mp / lună

Spațiu industrial de 640mp de închiriat Aluniș ...

Aluniș

La ~5km distanță

Agenție

6 luni în urmă
6

23.990 €
/ lună 20.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Alunis, judetul ...

Aluniș

La ~5km distanță

1.199 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

25.200 €
/ lună 33.60 € / mp / lună

Teren intravilan Fantanele -750 mp

Fântânele

La ~5km distanță

750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 37.50 € / mp / lună

Teren Intravilan 1200mp 19,11ml Com. Fantanele ...

Fântânele

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

55.000 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Teren intravilan amenajat si ingradit la strada ...

Fântânele

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare sanicolaul mic centura noua Ar ...

Fântânele

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

38.000 €
/ lună 7.60 € / mp / lună

Vand teren 5000 mp in Fantanele - ideal casa va ...

Fântânele

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

418.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de 41800 mp iesire Vladimirescu

Mândruloc

La ~5km distanță

41.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Teren Intravilan 500 mp, Mandruloc-Vladimirescu

Mândruloc

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

1.400 €
/ lună
1.500 €
6.36 € / mp / lună

Spatiu comercial 220 mp, Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

220 mp utili
2023
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,400 € și 1.500 €
Agenție

Mai mult de un an
2

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu comercial 65 mp, Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

65 mp utili
2000
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 600 €
Agenție

6 luni în urmă
13

1.800 €
/ lună 2.48 € / mp / lună

Spațiu industrial de 725 mp în Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan in com. Vladimirescu ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

76.755 €
/ lună 123.60 € / mp / lună

Terenuri de vanzare in Via Carmina,cu toate uti ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

621 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

61.419 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren 1000 mp, Oportunitate de Dezvoltare in Vl ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

1.041 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

6.100 €
/ lună 29.47 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial 207 mp Funshop Park ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

207 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

75.500 €
/ lună
71.882 €
133.39 € / mp / lună

Teren Via Carmina - Zona 4 - front stradal 15,2 ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

566 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

37.000 €
/ lună 61.16 € / mp / lună

Teren intravilan de 605 mp in Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

605 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

39.999 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Teren agricol 32.000 mp, deschidere sosea AradS ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

32.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

1.815 €
/ lună
1.500 €
0.73 € / mp / lună

Teren de inchiriat 7000 mp | Platforma pietruit ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

2.000 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

De inchiriere hala, cu platforma betonata ?i cu ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

480 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

450 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de inchiriere, zona Podgoria

Vladimirescu

La ~5km distanță

75 mp utili
1949
Agenție

3 luni în urmă
8

1.600 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

250 mp utili