Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN FLORESTI Giurgiu 30min de Bucu ...

Florești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Florești

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Florești

La ~5km distanță

2.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

79.000 €
/ lună 10.58 € / mp / lună

Teren Trestieni Ulmi Giurgiu pt casa

Trestieni

La ~5km distanță

7.470 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

49.900 €
/ lună 30.01 € / mp / lună

Trestieni - Ulmi, vanzare teren 1.663mp, intrav ...

Trestieni

La ~5km distanță

1.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 7100 mp Bucuresti-Pitesti, A1 ...

Palanca

La ~5km distanță

7.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

200.000 €
/ lună 27.90 € / mp / lună

Teren comercial 7169mp la baza nod km35 pe A1

Palanca

La ~5km distanță

7.169 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

510 €
/ lună 2.55 € / mp / lună

Spa?iu industrial de inchiriat zona industriala ...

Palanca

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €
/ lună 39.13 € / mp / lună

Teren 460 m patrati + casa batraneasca

Poiana

La ~5km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan zona Carpenisu,judG ...

Cărpenișu

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

179.000 €
/ lună 17.90 € / mp / lună

Teren Ulmi Giurgiu de vanzare pt case, parcelab ...

Ulmi

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

41.500 €
/ lună 18.86 € / mp / lună

Teren intravilan, Poenari - Ulmi, 2200 mp

Ulmi

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri intravilane Suseni, oras Bolitin Vale ...

Suseni

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

95.000 €
/ lună 4.75 € / mp / lună

Teren generos de 20.000 mp cu potential imobili ...

Românești

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

2.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

550 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Bolintin-Vale, suprafata 6000 m2, ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

5.409.400 €
/ lună 52.94 € / mp / lună

Teren de vanzare - Bolintin Vale 10 ha

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

102.186 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

67.500 €
/ lună 24.72 € / mp / lună

Bolentin Vale-Crivina

Nord, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

2.731 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loturi de vanzare

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

61.500 €
/ lună
60 €
61.50 € / mp / lună

Vand teren Bolentin Vale

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

78 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan (Casa) de vanzare

Bolintin-Vale

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

487.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Dragomiresti Vale - 6500 mp - ideal dezvoltare ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

6.500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.200 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Inchiriez Spatii comercial si depozitare birour ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

45.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.570 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

576 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

145.500 €
/ lună 40.94 € / mp / lună

Teren 3.554 mp Bolintin Vale deschidere la raul ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

3.554 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

1.050 €
/ lună 1.05 € / mp / lună

Inchiriez si vand 2 hale industriale Bolintin V ...

Bolintin-Vale

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

550.000 €
/ lună 20.84 € / mp / lună

Teren intravilan Bolintin Vale 26.388 mp deschi ...

Nord, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

26.388 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

55.900 €
/ lună 30.02 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 1862 mp in Bolintin ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

1.862 mp teren