Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

20.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 700 mp, zona verde

Central, Cugir

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

18.000 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Teren de cabana pe Valea Recii( sat Strungari)

Central, Cugir

1.637 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

600 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Inchiriez Teren pe Raul Mic, Cugir, 3300 mp pen ...

Central, Cugir

3.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Cugir

Central, Cugir

177 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren arabil intravilan

Vinerea

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Cucuiș

La ~10km distanță

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

1.185.000 €
/ lună 20.69 € / mp / lună

ANSAMBLU IMOBILIAR IZVORUL RECE DN7, AUREL VLAI ...

Aurel Vlaicu

La ~10km distanță

20 camere
57.282 mp teren

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

32.000 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Vand livada 3600 mp Sebesel, jud. Alba

Răchita

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Gelmar

Gelmar

La ~15km distanță

3.584 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

220 €
/ lună 3.14 € / mp / lună

Hala spatiu depozitare garaj

Central, Orăștie

La ~15km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Costesti, jud. Hunedoara

Central, Orăștie

La ~15km distanță

5.751 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu comercial ultra central

Central, Orăștie

La ~15km distanță

176 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 22800 mp - Orastie

Central, Orăștie

La ~15km distanță

22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

199 €
/ lună 3.69 € / mp / lună

Inchiriez cladire garaj Orastie

Orăștie

La ~15km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

se inchiriaza spatiu dotat cu elevator nou ?i c ...

Pianu

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

500 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial stradal

Pianu

La ~15km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

36.000 €
/ lună
38.000 €
22.50 € / mp / lună

Teren Intravilan

Săsciori

La ~15km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

45 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilan

Petrești

La ~20km distanță

597 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez hala metalica in Sebes-Petresti

Petrești

La ~20km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

30.000 €
/ lună 42.86 € / mp / lună

Teren intravilan 700 mp

Petrești

La ~20km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

59.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Vand teren Comuna Martinesti, Hunedoara

Mărtinești

La ~20km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Vințu de Jos

La ~20km distanță

4.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

381 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Kogălniceanu, Sebeș

La ~20km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

30.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

Teren Intravilan 1900 mp in loc. Vidra, jud. Al ...

Deal

La ~20km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

499.000 €
/ lună 87.95 € / mp / lună

Teren intravilan 9 parcele, cartier Stefan cel ...

Central, Sebeș

La ~20km distanță

5.674 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2.200 €
/ lună 16.92 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Sebeș

La ~20km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună
1.900 €
10 € / mp / lună

Spatiu comercial 140mp in Centrul Sebesului

Central, Sebeș

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

99.999 €
/ lună 20.00 € / mp / lună

Teren extravilan Sebes, restaurant Mirage,Pianu ...

Central, Sebeș

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona centrala

Central, Sebeș

La ~20km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

360 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

spatiu comercial zona Piata Dacia

Ultracentral, Sebeș

La ~20km distanță

42 mp utili