Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

11.000 €
/ lună 14.16 € / mp / lună

Vand 36% din teren cu casa demolabila in satul ...

Gad

La ~5km distanță

777 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

400 €
/ lună

Preluam teren in arenda Peciu Nou Gulvaz Foeni ...

Giulvăz

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

9.596 €
/ lună 19.19 € / mp / lună

Teren de vanzare Ciacova

Central, Ciacova

La ~10km distanță

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

790 €
/ lună 5.27 € / mp / lună

Spatiu mare de inchiriat ideal business sau pen ...

Jebel

La ~20km distanță

150 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 790 € și 950 €
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

52.900 €
/ lună 21.16 € / mp / lună

Teren intravilan, 2500 mp, Jebel, Timis

Jebel

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

981 €
/ lună 4.91 € / mp / lună

Spatiu comercial central!

Voiteg

La ~20km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

6.500 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

Inchiriere curte cu hale si copertine, Voiteg, ...

Voiteg

La ~20km distanță

6.620 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

21.200 €
/ lună 31.13 € / mp / lună

Teren de vanzare Parta 40mp

Parța

La ~20km distanță

681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 0 € / mp / lună

430 ha teren pentru panouri fotovoltaic sau eol ...

Uivar

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Deta

La ~20km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

26.900 €
/ lună 81.52 € / mp / lună

Teren Deta + fundatie turnata + proiect | Gata ...

Central, Deta

La ~20km distanță

330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

71.000 €
/ lună
72.500 €
72.08 € / mp / lună

OCAZIE! - Teren Sag 985 mp, locatie excelenta, ...

Șag

La ~25km distanță

985 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren zona industriala Sag

Șag

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

60.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare 720 mp

Șag

La ~25km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

104.500 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren 836mp in cea mai buna zona din Sag (Manas ...

Șag

La ~25km distanță

836 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

48.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan agricol in rate Sag, cartierul ...

Șag

La ~25km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
/ lună 73.53 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 612 mp Sag, strada ...

Șag

La ~25km distanță

612 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

18.000 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Proprietar vand teren intravilan in Ictar-Budin ...

Iosif

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

17 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Iosif

La ~25km distanță

644 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Iosifalau 30 km de Timisoara

Iosif

La ~25km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

18.800 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Vand teren extravilan ,faneata

Sânmihaiu Român

La ~25km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

48.999 €
/ lună 91.93 € / mp / lună

Teren de vanzare Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~25km distanță

533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

350 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan servicii

Sânmihaiu Român

La ~25km distanță

632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

60.000 €
/ lună 89.82 € / mp / lună

Teren pentru constructie, intravilan Sanmihaiu ...

Sânmihaiu Român

La ~25km distanță

668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~25km distanță

449 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

40.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Teren intravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~25km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

5.500 €
/ lună 5.69 € / mp / lună

Hala industriala 788mp + Birouri 145mp Service ...

Sânmihaiu Român

La ~25km distanță

966 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~25km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2.600 €
/ lună 15.29 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat in Sanmihaiu Roma ...

Sânmihaiu Român

La ~25km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2.550 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu inchiriat 170 mp parter plus etaj toate ...

Sânmihaiu Român

La ~25km distanță

170 mp utili