Proprietăți unice: 8
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Urgent!Inchiriez vand spatiu comercial

Coman

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 2000mp Strada 22 Decembrie Moinesti (vasi ...

Coman

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.345 €
/ lună 112.23 € / mp / lună

Cabinet stomatologic

Coman

110 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

85.000 €
/ lună 20.41 € / mp / lună

Teren intravilan Comanesti Bacau cu utilitati

Coman

4.164 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

600 €
/ lună 12.24 € / mp / lună

Comanesti, langa Politie geamuri mari, vizibil

Coman

49 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

9 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat/vanzare 340 mp utili | Cont ...

Coman

340 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.050 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Coman

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Coman

13.677 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren zona Magura-Hanul lui Matei

Bârzulești

La ~5km distanță

10.270 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

135.000 €
/ lună 29.91 € / mp / lună

Teren intravilan 4514 mp de vanzare, Luizi Calu ...

Petricica

La ~5km distanță

4.514 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan +extravilan

Bălțata

La ~5km distanță

3.400 mp teren

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
13

968 €
/ lună
800 €
4.03 € / mp / lună

Hală de închiriat, Sat Valea Seacă, Com. N. Băl ...

Valea Seacă (Nicolae Bălcescu)

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

85.000 €
/ lună 52.15 € / mp / lună

Teren intravilan DJ Bacau-Statiunea Sarata Bai

Luizi-Călugăra

La ~10km distanță

1.630 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

1.190 €
/ lună 3.31 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Luizi Calugara - 370 mp co ...

Luizi-Călugăra

La ~10km distanță

360 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

65.000 €
/ lună 27.78 € / mp / lună

Teren intravilan Luizi-Calugara ideal 2 case de ...

Luizi-Călugăra

La ~10km distanță

2.340 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

106.800 €
/ lună 31.41 € / mp / lună

Teren de vanzare 3400 mp Lilieci Bacau

Livezi

La ~10km distanță

3.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

265.000 €
/ lună 40.15 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Faraoani jud. Bacau ...

Faraoani

La ~10km distanță

6.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

107.000 €
/ lună 27.14 € / mp / lună

Teren Nicolae Balcescu 3942 mp intravilan

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

3.942 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 12.09 € / mp / lună

Spatiu Comercial 91 mp, Narcisa

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

91 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
24

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Nicolae Balcescu, Cladire D+P+E+M, 1.200 mp

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

1.000 mp utili
4E
2024
Agenție

1 lună în urmă
18

160 €
/ lună 3.40 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, Com. Nicolae Bal ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

47 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
14

1.980 €
/ lună 13.20 € / mp / lună

Restaurant afacere la cheie de inchiriat in Bac ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

150 mp utili
2025
Agenție

3 luni în urmă
12

85 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand 12500 Nicolaie Balcescu Ideal pentru Hale ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

12.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Nicolaie Balcescu Bacau I ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

240.000 €
/ lună 49.24 € / mp / lună

Investitie Teren Intravilan DN2 (E85) 4.874 mp

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

4.874 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

150.000 €
/ lună 95.79 € / mp / lună

Vand casa batraneasca + Teren zona REPUBLICII, ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

2 camere
1.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

178.000 €
/ lună 75.01 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 2.373 mp faza DTAC ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

2.373 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

292 €
/ lună 0.78 € / mp / lună

Hala de inchiriat 375 mp + curte 1400 mp | acce ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

375 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

18.148 €
/ lună
14.999 €
7.37 € / mp / lună

Hala de inchiriat Clasa A, TRC PARK zona Metro ...

Metro, Bacău

La ~10km distanță

1E
Agenție

7 luni în urmă
9

1.440 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu OfFiCE Zona Narcisa Republicii

Metro, Bacău

La ~10km distanță

144 mp utili