Proprietar
Proprietăți unice: 21
Proprietari: 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

1.890 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou/firma la casa, curte 12 ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

140 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
18

1.980 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu de birouri modern|4 încăperi|Calea Turzi ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

4 camere
220 mp
Parter / 6
2018
Agenție

2 luni în urmă
26

18.152 €
/ lună
15.002 €
14.33 € / mp / lună

Cladire premium inchiriere | Showroom, clinica, ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

1.267 mp utili
2011

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
12

1.900 €
/ lună 8.96 € / mp / lună

Spatiu birouri 200mp, Parcare 12 locuri, Calea ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

212 mp
Parter / 2
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,900 € și 2.101 €
Agenție

3 luni în urmă
3

1.950 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birou de închiriat | Zona Calea Turzii

Calea Turzii, Cluj-Napoca

4 camere
150 mp
Etaj 4 / 4
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,950 € și 2.000 €
Agenție

5 luni în urmă
16

1.800 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Spatiu profesional cu sala meeting si bucatarie ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

6 camere
211,55 mp
Parter / 3
2016
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

2.395 €
/ lună
1.980 €
10.89 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat 220 mp OMV Calea Tu ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

3 camere
220 mp
Parter
2020
Agenție

6 luni în urmă
19

1.950 €
/ lună 9.20 € / mp / lună

Spatiu birouri în Zorilor

Calea Turzii, Cluj-Napoca

6 camere
212 mp
Parter / 2
2022
Agenție

9 luni în urmă
17

1.694 €
/ lună
1.400 €
11.29 € / mp / lună

Spatiu birouri 150mp, zona cu trafic intens si ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

3 camere
150 mp
2000
Agenție

10 luni în urmă
20

484 €
/ lună
400 €
8.96 € / mp / lună

Spatiu pentru activitate de birou de inchiriat ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

54 mp
2015
3E
Agenție

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 16.13 € / mp / lună

Spatiu Birouri || Bisericii Ortodoxe

Calea Turzii, Cluj-Napoca

31,7 mp
Agenție

1 săptămână în urmă

1.950 €
/ lună 19.50 € / mp / lună

Spa?iu 100 mp, 4 incaperi, Calea Turzii (Sigma) ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

224.000 €
/ lună 448 € / mp / lună

Teren intravilan 700 mp Calea Turzii

Calea Turzii, Cluj-Napoca

500 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
3

898.900 €
/ lună
899.990 €
597.67 € / mp / lună

Teren Intravilan - SU 1504MP | Front 13,5ML | U ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

1.504 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
1

10.000 €
/ lună 12.89 € / mp / lună

Showroom str Calea Turzii

Calea Turzii, Cluj-Napoca

776 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

1.250.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE ! Teren de vanzare, 5000 mp, zona ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

15.000 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

Cladire premium de inchiriat Calea Turzii showr ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

1.267 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

6.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchiriat, 400mp utili | ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

400 mp utili
2024
Agenție

9 luni în urmă
2

175.000 €
/ lună 103.92 € / mp / lună

Teren intravilan 1.684mp, Zona Calea Turzii | C ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

1.684 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

1.890 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Ofer pentru inchiriere spa?iu birouri 140 mp + ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

2.900 €
/ lună 0.94 € / mp / lună

Inchiriez teren 3100 mp Calea Turzii Cluj, pent ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

3.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
6

700 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spatiu comercial alimentatie publica | Ultracen ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

2.178 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spațiu birouri 242 mp Piața Cipariu

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
242 mp
Etaj 2 / 6
1990
Agenție

10 luni în urmă
22

2.200 €
/ lună 23.91 € / mp / lună

Spatiu Comercial/Servicii - Ultracentral - Alim ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

92 mp utili
1900

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

900 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Inchiriez teren publicitate

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
3

700 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial- ULTRA CENTRAL

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere birouri , hala , curte

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6.000 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

700 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 30 mp utili, situat in zona ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30 mp utili
1E
1900
Agenție

Mai mult de un an
10

1.200 €
/ lună
1.000 €
10.26 € / mp / lună

Spatiu de birouri cu terasa si panorama spectac ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

117 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

216 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Birou , 18mp, 20 mp, 30 mp, 45 mp, 80 mp, 93mp, ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.000 mp
3E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Calea Turzii, Cluj-Napoca

Calea Turzii este o zonă vibrantă din Cluj-Napoca, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru diversitatea de facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.840 euro, cu oferte ce încep de la 500 euro și pot ajunge până la 12.000 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 194 m², cu cele mai mari proprietăți având 1.151 m² și cele mai mici de 32 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind de la 1 euro/m² pentru proprietăți mai mici până la 20 euro/m² pentru cele mai mari.
  • Construcții recente: Aproximativ 11% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 133 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Calea Turzii din Cluj-Napoca reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale variate, bine situate și accesibile. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!