Proprietăți unice: 16
Proprietari: 11
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

49.000 €
/ lună 45.67 € / mp / lună

Teren Intravilan

Central, Câmpulung Muscel

1.073 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

42 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Campulung Arges

Central, Câmpulung Muscel

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 200mp de închiriat în zona ...

Central, Câmpulung Muscel

200 mp utili
1E
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
6

800 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Negru V ...

Central, Câmpulung Muscel

1.400 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

175.000 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Teren de vanzare in Campulung-Muscel - 33598 mp

Central, Câmpulung Muscel

33.598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat zona ultracentral ...

Central, Câmpulung Muscel

65 mp utili
1916
Agenție

2 luni în urmă
15

4.500 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA MODERNA INCHIRIERE FLEXIBILA | ...

Central, Câmpulung Muscel

1.858 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

37.000 €
/ lună 18.50 € / mp / lună

Teren de vanzare CAMPULUNG MUSCEL

Câmpulung Muscel

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

393 €
/ lună 3.28 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat vanzare

Central, Câmpulung Muscel

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Central, Câmpulung Muscel

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

589 €
/ lună 14.73 € / mp / lună

Inchiriez in zona cu vad

Câmpulung Muscel

40 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

167 €
/ lună 1.52 € / mp / lună

Spatiu comercial,birou

Câmpulung Muscel

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.600 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Câmpulung Muscel

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

De inchiriat 1500 mp, intravilan, Visoi, Campul ...

Câmpulung Muscel

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in oras, Campulung M ...

Câmpulung Muscel

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

900 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriez birouri/spatiu comercial la km 0

Câmpulung Muscel

50 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21.000 €
/ lună 18.44 € / mp / lună

Vand teren 1139 m2 intravilan edificabil Bughea ...

Bughea de Sus

La ~5km distanță

1.139 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

108.000 €
/ lună 6.99 € / mp / lună

Teren generos de vanzare cu vedere spre Iezer i ...

Bughea de Sus

La ~5km distanță

15.459 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

40.000 €
/ lună 24.74 € / mp / lună

Teren si Casa batraneasca de vanzare in Bughea ...

Bughea de Sus

La ~5km distanță

1.617 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Bughea de Jos

Bughea de Jos

La ~5km distanță

2.237 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

94.200 €
/ lună 8.12 € / mp / lună

11.600mp teren, partial extravilan,Valea Mare P ...

Șelari

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

46.000 €
/ lună 41.97 € / mp / lună

Teren Premium Visoi Liniste, Spatiu, Viitorul C ...

Pietroasa

La ~5km distanță

1.096 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.000 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Vand teren intravilan , si casa batraneasca !

Mățău

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

85.170 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren 1.002 mp langa Manastirea Namaesti

Nămăești

La ~5km distanță

1.002 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

22.500 €
/ lună 15.82 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Corbeni, sat Oestii ...

Albești

La ~5km distanță

1.422 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

49.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Albestii de Muscel, ...

Albești

La ~5km distanță

4.950 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

46.500 €
/ lună 21.44 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Albestii de Arges, j ...

Albești

La ~5km distanță

2.169 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

49.500 €
/ lună 26.77 € / mp / lună

Teren de vanzare in Leresti si casa la rosu cu ...

Lerești

La ~5km distanță

1.849 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

19.000 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Ocazie! Teren 4830 mp la Godeni, aproape de Cam ...

Godeni

La ~5km distanță

4.830 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
26

1.450 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Hala de Inchiriat Godeni Arges

Godeni

La ~5km distanță

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Câmpulung Muscel, Județul Argeș

Câmpulung Muscel, un oraș cu o istorie bogată și situat în inima Munților Carpați, oferă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru atmosfera sa prietenoasă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.000 euro, cu oferte care încep de la 147 euro și pot ajunge până la 10.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 150 m², cu cele mai mari spații având 1.435 m² și cele mai mici de 40 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori variind de la 1 euro pentru cele mai accesibile spații până la 33 euro pentru cele premium.
  • Facilități de parcare: Spațiile comerciale care dispun de parcare sau garaj au un preț mediu de 10.000 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 5% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 102 zile, indicând o piață activă.