Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

25.000 €
/ lună 42.30 € / mp / lună

Teren campenesti

Câmpenești

591 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

4.536 €
/ lună
3.749 €
6.63 € / mp / lună

Hala industriala 683mp, langa Aeroport Centur ...

Câmpenești

Agenție

3 luni în urmă
11

7.857 €
/ lună 5.22 € / mp / lună

Hala industriala 1505mp, langa Aeroport Centu ...

Câmpenești

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
6

7.632 €
/ lună 5.30 € / mp / lună

Inchiriere mod hala noua 1440mp + 140 birouri ...

Câmpenești

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

12.999 €
/ lună 13.00 € / mp / lună

Teren 1000mp extravilan Dealul Fanatelor invest ...

Câmpenești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Cluj

Câmpenești

3.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

39.000 €
/ lună 49.56 € / mp / lună

Teren de vanzare cu autorizatie de construire- ...

Câmpenești

787 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

235.000 €
/ lună 40.52 € / mp / lună

Teren 5800 mp in Campenesti cadru natural deose ...

Câmpenești

5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

37.000 €
/ lună 63.46 € / mp / lună

Teren intravilan 580mp, Campenesti jud Cluj

Câmpenești

583 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 69.44 € / mp / lună

Teren intravilan cu autorizatie - Campenesti

Câmpenești

360 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

49.500 €
/ lună 90 € / mp / lună

Comision 0% Teren 550 mp, intravilan, front la ...

Câmpenești

550 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

50.000 €
/ lună 86.96 € / mp / lună

Teren intravilan, in zona Campenesti

Câmpenești

575 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Campenesti Apahida jud. C ...

Câmpenești

1.305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

20.000 €
/ lună 54.50 € / mp / lună

teren autorizat campenesti cluj

Câmpenești

367 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

360.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

PROIECT EXCLUSIV - AC | 6 Case individuale I 60 ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

6.000 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
4

65.000 €
/ lună 70.27 € / mp / lună

Teren intravilan 952 mp Jucu de Mijloc, aproape ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

925 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

79.915 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan Jucu de Mijloc ideal casa / in ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

1.453 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Campenesti

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
11

11.151 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Module de hala noi cu rampa, platforma betonata ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
7

15.075 €
/ lună 39.67 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE: Inchiriem HALA industrial Teta ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

501 €
/ lună 8.64 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Jucu Herghelie, cu toate ut ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

58,35 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
3

6.350 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren intravilan DN1 4.233 mp UTR Et Jucu de Mi ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

4.233 mp teren
1E
Agenție

3 zile în urmă
6

75.000 €
/ lună 53.57 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 1.400 mp | Jucu de ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

232.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan, 5800 mp, 24 ml front, Jucu de ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

140.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren cu o Autorizatie de Construire pentru 2 C ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

59.000 €
/ lună 53.73 € / mp / lună

Teren intravilan 1098mp - Ideal pentru construc ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

1.098 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

34.265 €
/ lună 69.64 € / mp / lună

Teren de vanzare - Campenesti sat

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

492 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

61.325 €
/ lună 124.64 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan Campenesti

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

492 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

156.600 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Campenesti

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

17.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

455.000 €
/ lună 35.83 € / mp / lună

Teren intravilan, 12700 mp, front 55,6 ml, Jucu ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

12.700 mp teren