Proprietar
Proprietăți unice: 22
Proprietari: 3
Agenție

2 zile în urmă
1

420 €
/ lună 28 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL LA PARTER – VIZIBILITATE EXCEL ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

389 m

15 mp utili
8E
1970
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

1.700 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Inchiriere birouri langa National Arena - 145 m ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

967 m (12 min)

145 mp utili
2011
Agenție

3 luni în urmă
4

1.149 €
/ lună
750 €
11.49 € / mp / lună

Vatra Luminoasa, spatiu birou

Vatra Luminoasă, Sector 2

100 mp utili
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

228 €
/ lună 10.86 € / mp / lună

Birou - Punct de Lucru - Iancului - Vatra Lumin ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

825 m (10 min)

21 mp utili
2E
Agenție

4 luni în urmă
11

650 €
/ lună 11.61 € / mp / lună

3 Camere in vila - pretabil birou - Vatra Lumin ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

56 mp utili
1E
1940
Agenție

8 luni în urmă
5

1.400 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Vatra Luminoasa Birouri / Cursuri Mihai Bravu P ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

311 m

2 camere
180 mp
Parter / 1
2007
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

100 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Cladire Birouri ELJ

Vatra Luminoasă, Sector 2

9.500 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

100 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Cladire Birouri ELJ

Vatra Luminoasă, Sector 2

1.000 mp utili
1980
Agenție

10 luni în urmă
20

2.178 €
/ lună
1.800 €
20.36 € / mp / lună

Inchiriere Vila individuala - Vatra Luminoasa

Vatra Luminoasă, Sector 2

494 m (6 min)

5 camere
107 mp
f.s. 8.1999998092651 m
Parter / 1
Agenție

11 luni în urmă
21

653 €
/ lună
450 €
0.07 € / mp / lună

Spatii Birouri Sector 2 Arena Națională x Vatra ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

1 camere
9.000 mp
Parter / 6
1980
Agenție

Mai mult de un an
11

1.608 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu productie si birouri - zona Iancului

Vatra Luminoasă, Sector 2

693 m (9 min)

2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

245 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchirieri spatii pentru birouri de la 35 mp

Vatra Luminoasă, Sector 2

699 m (9 min)

1 camere
35 mp
2010
Agenție

Mai mult de un an
3

3.085 €
/ lună
2.550 €
9.07 € / mp / lună

Mihai Bravu Vatra Luminoasa spatiu birouri sau ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

817 m (10 min)

340 mp utili
1E
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
23

5.662 €
/ lună
4.680 €
15.73 € / mp / lună

Spatiu de birouri amenajat in Business Center m ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

696 m (9 min)

1 camere
360 mp
2016
Agenție

2 luni în urmă
5

1.887 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 111mp, Vatra Lum ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

83 m

111 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

270.000 €
/ lună 1,500.00 € / mp / lună

vand teren cu autorizatie /asociere vatei voiev ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

180 mp teren
4E
Agenție

4 luni în urmă
12

630 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Birou - 3 Camere in vila - Vatra Luminoasa

Vatra Luminoasă, Sector 2

501 m (10 min)

56 mp utili
1940
Agenție

Mai mult de un an
18

420 €
/ lună
510 €
0.05 € / mp / lună

Spatii Birouri Sector 2 Arena Na?ionala x Vatra ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

9.000 mp utili
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 420 € și 510 €
Agenție

Mai mult de un an
4

850 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Vatra Luminoasa spatiu birouri in vila

Vatra Luminoasă, Sector 2

359 m

100 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
4

750 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Vatra Luminoasa, spatiu birou

Vatra Luminoasă, Sector 2

100 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

350 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Vatra Lum ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial ieftin

Vatra Luminoasă, Sector 2

12 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

2.904 €
/ lună
2.400 €
9.68 € / mp / lună

Vatra luminoasa Iancului Spatiu productie,depoz ...

Iancului, Sector 2

La ~5km distanță

838 m (10 min)

2 camere
300 mp
Etaj 1 / 3
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

1.350 €
/ lună 16.07 € / mp / lună

Spatiu comercial Iancului 84 mp

Iancului, Sector 2

La ~5km distanță

743 m (8 min)

84 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

847 €
/ lună
700 €
12.10 € / mp / lună

Vatra luminoasa Iancului parter sau etaj

Iancului, Sector 2

La ~5km distanță

994 m (12 min)

2 camere
70 mp
Etaj 3 / 3
1965

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

2.178 €
/ lună
1.800 €
0.87 € / mp / lună

Spatiu depozitare 225mp. Comision 0%

Iancului, Sector 2

La ~5km distanță

372 m (19 min)

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,178 € și 2.371 €
Agenție

Mai mult de un an
9

7.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Piata Iancului 700 mp inchiriere sau vanzare

Iancului, Sector 2

La ~5km distanță

700 mp utili
3E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

3.375 €
/ lună
1.437 €
1.99 € / mp / lună

Empire Tower, Șos. Iancului 31 - comision ...

Iancului, Sector 2

La ~5km distanță

34 m

1.700 mp
2009
7E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

592 €
/ lună
490 €
16.91 € / mp / lună

Spatii congelare 35 mp - Norme DSV - Comision 0 ...

Iancului, Sector 2

La ~5km distanță

333 m (20 min)

Agenție

Mai mult de un an
15

4.000 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Spatiu comercial cu suprafața de 110/220 mp par ...

Iancului, Sector 2

La ~5km distanță

500 m (6 min)

220 mp utili
1980

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Vatra Luminoasă, Sector 2

Vatra Luminoasă este o zonă din Sectorul 2 al Bucureștiului, cunoscută pentru accesibilitatea sa la transportul public, inclusiv stații de metrou, ceea ce o face ideală pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.800 euro, cu oferte care încep de la 350 euro și ajung până la 4.680 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 180 m², cu cele mai mari având 360 m² și cele mai mici de 48 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 10% dintre spații au 3 sau mai multe camere, ceea ce oferă opțiuni variate pentru diferite tipuri de afaceri.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel fluxul de clienți.
  • Construcții recente: 10% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.

Vatra Luminoasă este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine situate, cu acces facil la transport și oportunități de afaceri. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!