Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
43

1.999 €
/ lună 28.56 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Teiul Doamnei

Teiul Doamnei, Sector 2

70 mp utili
8E
1982
Agenție

Mai mult de un an
33

1.999 €
/ lună 28.56 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Teiul Doamnei

Teiul Doamnei, Sector 2

70 mp utili
8E
1982
Agenție

3 luni în urmă
6

700.000 €
/ lună 1,397.21 € / mp / lună

OPORTUNITATE! 500 mp Teiul Doamnei Energie grat ...

Teiul Doamnei, Sector 2

857 m

501 mp teren
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
9

5.000 €
/ lună 9.98 € / mp / lună

BEST DEAL! Energie gratis 500 mp Teiul Doamnei

Teiul Doamnei, Sector 2

877 m

501 mp utili
501 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu de Birou Lacul Tei

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

2.700 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu Comercial Lacul Tei

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
17

7.950 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Galeriile Belv ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

235 m (3 min)

265 mp utili

Agenție

2 luni în urmă
18

500.000 €
/ lună 3,787.88 € / mp / lună

Spa?iu comercial de investi?ie randament estima ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

743 m

132 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

290.000 €
/ lună 7,837.84 € / mp / lună

Cabinet stomatologic nou in Bucure?ti, 2 unitur ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

37 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Oportunitate de afacere – Vila comercială stra ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

1.490.000 €
/ lună 1,049.30 € / mp / lună

Teren Lacul Tei M3

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

803 m

4 camere
1.420 mp teren
3E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.200 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Spatiu Comercial Lacul Tei

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

146 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.990 €
/ lună 28.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial Lacul Tei

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

4.800 €
/ lună 21.33 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Barbu Vacarescu ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

861 m (11 min)

225 mp
2023
6E
Agenție

10 luni în urmă
9

750 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial, 50mp, curent trifazic, incalz ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

50 mp utili
1E
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

11.550 €
/ lună 5.78 € / mp / lună

Euro Tower

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

489 m

2.000 mp utili
18E
2010
Agenție

9 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Oportunitate de afacere – Vila comercială stra ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

2 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Medic stomatolog caut colaboraratori medici sto ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
20

2.990 €
/ lună 26.46 € / mp / lună

Vila de lux/120mp/ideala pentru Beauty Hub/clin ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

113 mp utili
2016
Agenție

6 luni în urmă
20

2.742 €
/ lună 24.93 € / mp / lună

REC3001693 Vila Moderna pentru Activitati Premi ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

110 mp utili
1E
2014
Anunț publicat de 12 agenții cu prețuri cuprinse între 2,742 € și 3.630 €
Agenție

10 luni în urmă
15

1.950 €
/ lună 10 € / mp / lună

Lacul Tei strada Vidin suprafata 195 mp, cladir ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

195 mp
2005
4E
Agenție

Mai mult de un an
6

3.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial Calea Calarasilor 150 mp

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

1.980 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Muncii, Delea Veche 24 - comision 0%, reprezent ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

697 m

9.250 mp
2012
12E
Agenție

10 luni în urmă
17

19.481 €
/ lună
16.100 €
16.94 € / mp / lună

Spatiu de birouri Etaj 1 cu receptie exclusiva ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

718 m (9 min)

1.150 mp
2008
10E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

2.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Universitatea Hyperion - Calea Calarasilor - a ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

803 m (13 min)

40 mp utili
230 mp teren
2022
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

19.481 €
/ lună
16.100 €
16.94 € / mp / lună

Spatiu destinat birouri sau sala fitness, clini ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

1 camere
1.150 mp
2008
Agenție

Mai mult de un an
10

2.960 €
/ lună 8 € / mp / lună

Metrou Muncii - Calea Calarasilor imobil inivid ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

798 m (10 min)

370 mp
2010
1E
Agenție

3 luni în urmă
13

2.701 €
/ lună 16.88 € / mp / lună

Spațiu de birouri/comercial de închiriat în zon ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

491 m (6 min)

5 camere
160 mp
Parter
1999
Agenție

7 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

3 camere parter Calea Calarasilor Piata Muncii ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

628 m

90 mp utili
8E
Agenție

3 luni în urmă
14

800 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Birou - Productie - Cabinet ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

564 m (15 min)

60 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Teiul Doamnei, Sector 2

Teiul Doamnei, situat în Sector 2 al Bucureștiului, este o zonă accesibilă, cu o rețea de transport public bine dezvoltată, inclusiv acces facil la stațiile de metrou. Această zonă oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.900 euro, cu oferte ce încep de la 1.199 euro și ajung până la 7.500 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 73 m², cu cele mai mari având 501 m² și cele mai mici de 21 m².
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, ceea ce le face ideale pentru afaceri care depind de fluxul de clienți.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 120 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Aproximativ 5% dintre proprietăți au 3 sau mai multe camere, oferind opțiuni variate pentru diferite tipuri de afaceri.

Teiul Doamnei este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine situate, cu acces facil la transportul public. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!