Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

3 zile în urmă
20

3.000 €
/ lună 19.35 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial, pretabil restauran ...

Pieptănari, Sector 5

155 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.600 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal - Piata Chirigii

Pieptănari, Sector 5

76 m

130 mp utili
1900
Agenție

1 lună în urmă
6

750 €
/ lună 13.16 € / mp / lună

Spatiu comercial | zona centrala | 57 mp totali ...

Pieptănari, Sector 5

180 m

57 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 45 € / mp / lună

P-ta Progresul sp 40 mp vizibilitate buna

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

890 m (11 min)

40 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

1.600 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Hala 300 mp Dedeman Giurgiului

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

469 m

Agenție

6 luni în urmă
5

9 €
/ lună 9 € / mp / lună

Birouri -spatiiude 11.50 mp /cladire de birou ...

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

611 m

1 mp
2E

Agenție

2 luni în urmă
6

2.100 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hale noi in zona Progresul, Jilava

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

191 m

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

750 €
/ lună
850 €
8.06 € / mp / lună

Birou Piata Progresul | Etaj 2 | Mobilat | Acce ...

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

421 m

93 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

160.000 €
/ lună 217.10 € / mp / lună

Teren 737 mp - Progresul

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

729 m

737 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Apartament 2 camere, decomandat, 50 mp, central ...

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

50 mp utili
6E
Agenție

3 luni în urmă
6

85.000 €
/ lună
90.000 €
344.13 € / mp / lună

Teren Luica, Dedeman, casa demolabila 247mp ter ...

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

652 m

247 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 45 € / mp / lună

P-ta Progresul sp 40 mp vizibilitate buna

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3.146 €
/ lună
3.920 €
4.84 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Business Park Progresul - ...

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,146 € și 3.920 €
Agenție

Mai mult de un an
4

4.400 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hala renovata noua Jilava

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
7

1.960 €
/ lună 130.67 € / mp / lună

Hale de inchiriat - Ecom Logistic Center

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

345 m

Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
4

7.139 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Business Park Progresul - ...

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
11

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spa?iu comercial 100 mp - Parter, bloc reabilit ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

389 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu Birouri | Rahova - South City Residence ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

50 mp utili
2010
Agenție

1 lună în urmă
6

2.267.000 €
/ lună 399.96 € / mp / lună

Teren cu super-pozitie si tripla deschidere in ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

5.668 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL PRELUNGIREA FERENTARI, 180 MP ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

180 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

190.000 €
/ lună 950 € / mp / lună

Cladire de birouri

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

73.500 €
/ lună 150.31 € / mp / lună

Teren casa 500mp, Ferentari Zetarilor, toate ut ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

489 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

191 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

inchiriere

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

15 mp utili
140 mp teren
1E
Agenție

9 luni în urmă
2

2.754 €
/ lună 27 € / mp / lună

Spatiu Comercial , parter , 102 mp -Calea Feren ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

102 mp utili
10E
1989
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

0 €
/ lună

Spa?iu de inchiriat Piata Ferentari

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
12

599 €
/ lună 6.66 € / mp / lună

Spa?iu de depozitare /productie Sector 5, Viilo ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

773 m (10 min)

90 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

660 €
/ lună 33 € / mp / lună

inchiriere spatiu comercial

Prelungirea Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

860 m

20 mp utili
10E
1975
Agenție

4 luni în urmă
1

2.280.000 €
/ lună 402.26 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil in zona Zetar ...

Prelungirea Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

5.668 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

220.000 €
/ lună 777.39 € / mp / lună

Ideal Investitie

Prelungirea Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

902 m

283 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

990 €
/ lună 7.07 € / mp / lună

Spațiu comercial de 140mp de închiriat Prelungi ...

Prelungirea Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

893 m (25 min)

140 mp utili
1975