Proprietăți unice: 11
Proprietari: 1
Agenție

7 luni în urmă
15

1.490 €
/ lună 14.90 € / mp / lună

Inchiriere proprietate multifunctionala cu tere ...

Sud, Sector 4

81 m (1 min)

100 mp utili
969 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

2.695 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

PARC LOGISTIC CU SPATII DE DEPOZITARE SI PRODUC ...

Sud, Sector 4

Agenție

9 luni în urmă
11

3.500 €
/ lună
165.000 €
5 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA GIURGIULUI - JILAVA

Sud, Sector 4

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

4.725 €
/ lună 1.23 € / mp / lună

Hala Berceni

Sud, Sector 4

959 m

Agenție

Mai mult de un an
2

13.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

NGB Distribution Center Popesti Leordeni, spati ...

Sud, Sector 4

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

169.500 €
/ lună 570.71 € / mp / lună

Teren cu Autorizatie de Construire - 8 min metr ...

Sud, Sector 4

427 m

297 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

580 €
/ lună 9.67 € / mp / lună

The Grand Kristal Residence,spatiu comercial,su ...

Sud, Sector 4

60 mp utili
2022
Agenție

1 lună în urmă
4

7.000 €
/ lună 4.12 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Zona Bulevardul Metalurgie ...

Sud, Sector 4

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

84.999 €
/ lună 67.51 € / mp / lună

Teren intravilan 1.259 mp Jilava

Sud, Sector 4

1.259 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

397.000 €
/ lună 813.52 € / mp / lună

Teren cu autorizatie construire Podul Constanta ...

Sud, Sector 4

761 m

3 camere
488 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
8

150 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan,Bucuresti 39.000 mp

Sud, Sector 4

622 m

1.999 mp teren
4E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

2.558 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu de depozitare Soseaua de centura Nord

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

465 mp utili
10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

10.000 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

9 euro/mp: Expozitiei-Romexpo-SNSPA : 26000 mp, ...

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

23.000 mp utili
9E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

575 €
/ lună 10.45 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

55 mp utili

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5.443 €
/ lună
4.499 €
16.25 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri 335 mp cu piscina si sala ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

502 m (6 min)

335 mp
2010
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
5

19.195 €
/ lună 0.47 € / mp / lună

SPATII DE BIROURI CLASA A

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
5

4.026 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

BIROURI CLASA A NORD

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
5

8.198 €
/ lună
6.776 €
0.20 € / mp / lună

SPATII BIROURI CLASA A

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Dezvoltator

10 luni în urmă
5

4.147 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

BIROURI CLASA A NORD

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Dezvoltator

10 luni în urmă
7

3.058 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

SPATIU BIROURI CLASA A

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Agenție

Mai mult de un an
18

127 €
/ lună 12.70 € / mp / lună

Acces all-inclusive la birouri in Regus Green G ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

10 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 127 € și 137 €
Dezvoltator

10 luni în urmă
4

7.359 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

BIROURI CLASA A NORD

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Dezvoltator

10 luni în urmă
4

4.026 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

BIROURI CLASA A ZONA DE NORD

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
5

6.234 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

SPATIU BIROURI CLASA A

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Dezvoltator

10 luni în urmă
4

3.058 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

SPATII DE BIROURI CLASA A

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
6

6.226 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

BIROURI CLASA A CU CHIRII AVANTAJOASE

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Dezvoltator

10 luni în urmă
5

12.617 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

BIROURI CLASA A CU CHIRII AVANTAJOASE

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
5

3.058 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

BIROURI CLASA A NORD

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Dezvoltator

10 luni în urmă
5

4.870 €
/ lună
4.025 €
0.12 € / mp / lună

BIROURI CLASA A ZONA DE NORD

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

40.500 mp
2011
5E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

2.400 €
/ lună 2.18 € / mp / lună

Aviator Popisteanu 16, Expozitiei - - comision ...

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

715 m

1.100 mp
2001
4E

Spaţii comerciale de închiriat în Sud, Sector 4

Sectorul 4 din București este o zonă vibrantă, cu acces facil la transportul public, inclusiv stații de metrou, ceea ce o face atractivă pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 4.500 euro, cu oferte ce încep de la 1.507 euro și pot ajunge până la 15.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 1.532 m², cu cele mai mari spații având 9.000 m² și cele mai mici de 471 m².
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Construcții recente: Aproximativ 14% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Comparativ cu media națională: Prețul mediu de închiriere în Sector 4 este considerat high-end, comparativ cu media națională de 1.674 euro.

Sectorul 4 oferă oportunități excelente pentru afaceri, cu spații comerciale variate și accesibilitate bună. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!