Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

Ieri
4

7.139 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Business Park Progresul - ...

Progresul, Sector 4

Agenție

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Apartament 2 camere, decomandat, 50 mp, central ...

Progresul, Sector 4

50 mp utili
6E
Agenție

6 luni în urmă
5

9 €
/ lună 9 € / mp / lună

Birouri -spatiiude 11.50 mp /cladire de birou ...

Progresul, Sector 4

611 m

1 mp
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
7

1.960 €
/ lună 130.67 € / mp / lună

Hale de inchiriat - Ecom Logistic Center

Progresul, Sector 4

345 m

Agenție

10 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 45 € / mp / lună

P-ta Progresul sp 40 mp vizibilitate buna

Progresul, Sector 4

890 m (11 min)

40 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

1.600 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Hala 300 mp Dedeman Giurgiului

Progresul, Sector 4

469 m

Agenție

Mai mult de un an
4

4.400 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hala renovata noua Jilava

Progresul, Sector 4

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3.146 €
/ lună
3.920 €
4.84 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Business Park Progresul - ...

Progresul, Sector 4

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,146 € și 3.920 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

160.000 €
/ lună 217.10 € / mp / lună

Teren 737 mp - Progresul

Progresul, Sector 4

729 m

737 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

2.100 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hale noi in zona Progresul, Jilava

Progresul, Sector 4

191 m

300 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

85.000 €
/ lună
90.000 €
344.13 € / mp / lună

Teren Luica, Dedeman, casa demolabila 247mp ter ...

Progresul, Sector 4

652 m

247 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

850 €
/ lună
900 €
9.14 € / mp / lună

Birou Piata Progresul | Etaj 2 | Mobilat | Acce ...

Progresul, Sector 4

421 m

93 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 45 € / mp / lună

P-ta Progresul sp 40 mp vizibilitate buna

Progresul, Sector 4

40 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 săptămâni în urmă
6

750 €
/ lună 13.16 € / mp / lună

Spatiu comercial | zona centrala | 57 mp totali ...

Pieptănari, Sector 5

La ~5km distanță

180 m

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

1.600 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal - Piata Chirigii

Pieptănari, Sector 5

La ~5km distanță

76 m

130 mp utili
1900
Agenție

9 luni în urmă
2

2.754 €
/ lună 27 € / mp / lună

Spatiu Comercial , parter , 102 mp -Calea Feren ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

102 mp utili
10E
1989

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

190.000 €
/ lună 950 € / mp / lună

Cladire de birouri

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL PRELUNGIREA FERENTARI, 180 MP ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

180 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
6

2.267.000 €
/ lună 399.96 € / mp / lună

Teren cu super-pozitie si tripla deschidere in ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

5.668 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

389 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu Birouri | Rahova - South City Residence ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

50 mp utili
2010
Agenție

5 luni în urmă
11

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spa?iu comercial 100 mp - Parter, bloc reabilit ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

0 €
/ lună

Spa?iu de inchiriat Piata Ferentari

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

73.500 €
/ lună 150.31 € / mp / lună

Teren casa 500mp, Ferentari Zetarilor, toate ut ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

489 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

191 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

inchiriere

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

15 mp utili
140 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
12

599 €
/ lună 6.66 € / mp / lună

Spa?iu de depozitare /productie Sector 5, Viilo ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

773 m (10 min)

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.040 €
/ lună 8 € / mp / lună

Închiriere Spatiu Multifuncțional - Eroii Revol ...

Eroii Revoluției, Sector 4

La ~5km distanță

476 m

130 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

15.730 €
/ lună
13.000 €
15.73 € / mp / lună

Spatiu birou - metrou Eroii Revolutiei - City O ...

Eroii Revoluției, Sector 4

La ~5km distanță

465 m (6 min)

1 camere
1.000 mp
2005
Agenție

10 luni în urmă
6

3.060 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in City Offices

Eroii Revoluției, Sector 4

La ~5km distanță

357 m

27.150 mp utili
5E
2015
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

15.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

City Offices – Birouri de inchiriat in zo ...

Eroii Revoluției, Sector 4

La ~5km distanță

355 m

1.200 mp
2014
5E
Agenție

Mai mult de un an
10

220 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Diferite Birouri de la 15 mp utili la 135 mp ut ...

Eroii Revoluției, Sector 4

La ~5km distanță

15 mp utili

Spaţii comerciale de închiriat în Progresul, Sector 4

Progresul, situat în Sector 4 al Bucureștiului, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa la transportul public, inclusiv stații de metrou. Această zonă oferă oportunități excelente pentru afaceri, având o piață imobiliară activă. Imoradar24.ro a analizat oferta de spații comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 4.400 euro, cu oferte ce încep de la 1.600 euro, ceea ce indică o zonă de înaltă clasă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 800 m², cu cele mai mari spații având până la 5.022 m² și cele mai mici de 38 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 25% dintre spații au 2 camere, iar 8% sunt cu 1 cameră.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Locuri de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 13.176 euro.
  • Construcții recente: 8% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.

Progresul, Sector 4, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine amplasate și accesibile. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă dinamică? Explorează acum ofertele disponibile!