Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

945 €
/ lună 12.60 € / mp / lună

Apartament 3 camere, 2 bai, pretabil birou, ult ...

Națiunile Unite, Sector 4

597 m (6 min)

75 mp
5E
Agenție

2 luni în urmă
13

1.118 €
/ lună
924 €
13.31 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in zona *Natiuni ...

Națiunile Unite, Sector 4

461 m (6 min)

84 mp utili
8E
1998
Agenție

2 luni în urmă
12

4.719 €
/ lună
3.900 €
31.46 € / mp / lună

Restaurant Winebar de 150mp în zona Natiunile U ...

Națiunile Unite, Sector 4

452 m (6 min)

150 mp utili
17E
1950

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
19

1.900 €
/ lună 15.83 € / mp / lună

SPATIU BIROURI COMPLET MOBILAT -LIBERTATII CAS ...

Națiunile Unite, Sector 4

661 m (8 min)

120 mp
2017
Agenție

6 luni în urmă
8

605 €
/ lună
500 €
16.35 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in zona *Natiuni ...

Națiunile Unite, Sector 4

321 m (4 min)

37,59 mp utili
8E
1998
Agenție

6 luni în urmă
7

11.250 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Oportunitate unica | Spatiu comercial de inchir ...

Națiunile Unite, Sector 4

351 m

500 mp utili
7E
1992
Agenție

Mai mult de un an
5

629 €
/ lună
520 €
15.73 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat in zona Natiunile ...

Națiunile Unite, Sector 4

523 m (7 min)

1 camere
40 mp
1995
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

635 €
/ lună
525 €
10.08 € / mp / lună

DIRECT PROPRIETAR - INCHIRIERE BIROURI

Națiunile Unite, Sector 4

528 m

63 mp
8E
Agenție

5 luni în urmă
4

700 €
/ lună
300 €
8.24 € / mp / lună

Birouri 85 mp |4 camere|Metrou Izvor & Pia?a Un ...

Națiunile Unite, Sector 4

295 m (4 min)

85 mp utili
1996

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

99 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren 500 mp Jilava, zona case

Libertății, Sector 4

La ~5km distanță

421 m

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

24.996 €
/ lună 20.97 € / mp / lună

Imobil de inchiriat zona Parcul Cismigiu - Univ ...

Regina Elisabeta, Ultracentral

La ~5km distanță

810 m (10 min)

1.192 mp
2022
5E
Agenție

9 luni în urmă
11

5.100 €
/ lună 15 € / mp / lună

Roof top - Victoriei Cismigiu ideal restaurant ...

Regina Elisabeta, Ultracentral

La ~5km distanță

489 m

340 mp utili
2025

Agenție

8 luni în urmă
2

4.867 €
/ lună 31 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentra bd.l Regina Elisab ...

Regina Elisabeta, Ultracentral

La ~5km distanță

380 m (5 min)

157 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
1

4.862 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu comercial excelent pe Regina Elisabeta

Regina Elisabeta, Ultracentral

La ~5km distanță

85 m (1 min)

286 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

10.500 €
/ lună 35 € / mp / lună

Spatiu comercial pe Bd. Elisabeta/ Intersec&#53 ...

Regina Elisabeta, Ultracentral

La ~5km distanță

475 m

300 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

951 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu comercial 3 camere Parter - ultracentral ...

Regina Elisabeta, Ultracentral

La ~5km distanță

323 m (4 min)

107 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

1.100 €
/ lună 9.40 € / mp / lună

inchiriez spatii birouri

Centrul Civic, Ultracentral

La ~5km distanță

117,16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

4.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Ofer Spatiu Comercial 15 euro/mp-Bd Unirii,Cafe ...

Centrul Civic, Ultracentral

La ~5km distanță

300 mp utili
2003
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
10

750 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birouri de inchiriat

Centrul Civic, Ultracentral

La ~5km distanță

457 m

75 mp utili
1995
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

3.300 €
/ lună 35.48 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Unirii, zona Fant ...

Centrul Civic, Ultracentral

La ~5km distanță

431 m

93,26 mp utili
1987
Agenție

1 săptămână în urmă
11

2.500 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Business functional + comunitate formata Franci ...

Centrul Civic, Ultracentral

La ~5km distanță

968 m

110 mp utili
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

3.300 €
/ lună 35.48 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Unirii, zona Fant ...

Centrul Civic, Ultracentral

La ~5km distanță

422 m

93,46 mp utili
1987
Agenție

2 luni în urmă
56

2.542 €
/ lună 29.91 € / mp / lună

Spațiu zona Bulevardul Unirii - Zepter

Centrul Civic, Ultracentral

La ~5km distanță

85 mp utili
8E
1993
Agenție

Mai mult de un an
8

950 €
/ lună 15.83 € / mp / lună

Spatiu Comercial Obor Proprietar

Centrul Civic, Ultracentral

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

650 €
/ lună 11.40 € / mp / lună

Spatiu Comercial 57 mp | Piata de flori | Renov ...

Coșbuc, Sector 5

La ~5km distanță

167 m (20 min)

57 mp utili
1975
Agenție

2 luni în urmă
3

785 €
/ lună 8.72 € / mp / lună

Parter Rond Cosbuc - Unirii Birouri la Vila Uti ...

Coșbuc, Sector 5

La ~5km distanță

90 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

750 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Spatiu Comercial bd George Cosbuc 40

Coșbuc, Sector 5

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
1

800 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 18 mp – Bulev ...

Coșbuc, Sector 5

La ~5km distanță

719 m

18 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

4.262 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat zona Bulevardul Car ...

Parcul Carol, Sector 4

La ~5km distanță

802 m (10 min)

1.244 mp
7E
Agenție

Mai mult de un an
8

5.000 €
/ lună 38.46 € / mp / lună

De inchiriat restaurant utilat si mobilat funct ...

Parcul Carol, Sector 4

La ~5km distanță

887 m (11 min)

130 mp utili
2E
1940

Spaţii comerciale de închiriat în Natiunile Unite, Sector 4

Natiunile Unite, situat în Sector 4 al Bucureștiului, este o zonă accesibilă, cu o rețea de transport public bine dezvoltată, inclusiv acces facil la stațiile de metrou. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 810 euro, cu oferte ce încep de la 500 euro și pot ajunge până la 1.200 euro, ceea ce face această zonă considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 99 m², cu cele mai mari proprietăți având 185 m² și cele mai mici de 38 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 8% dintre oferte sunt cu 2 camere, iar 8% cu 3+ camere.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 112 zile, indicând o piață activă.

Natiunile Unite, Sector 4, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine conectate la transportul public. Ești pregătit să găsești viitorul tău spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!