Proprietar
Proprietăți unice: 23
Proprietari: 5
Agenție

1 săptămână în urmă
14

501 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Oferim spre inchiriere spatiu comercial stradal ...

Eroii Revoluției, Sector 4

129 m (7 min)

41 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu 140 mp Eroii Revolutiei

Eroii Revoluției, Sector 4

448 m (6 min)

2015
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

550 €
/ lună 32.35 € / mp / lună

Spatiu comercial

Eroii Revoluției, Sector 4

131 m

17 mp utili
3E
1923

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

3.850 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat Zona Eroii Revolu ...

Eroii Revoluției, Sector 4

446 m (6 min)

175 mp utili
2005
Agenție

6 luni în urmă
10

2.400 €
/ lună 9.13 € / mp / lună

Spațiu producție, depozitare pretabil activităț ...

Eroii Revoluției, Sector 4

916 m (11 min)

Agenție

6 luni în urmă
4

3.388 €
/ lună
2.800 €
19.36 € / mp / lună

Zona Eroii Revolutiei Sp 175 mp open space

Eroii Revoluției, Sector 4

674 m (8 min)

175 mp utili
2007
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

15.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

City Offices – Birouri de inchiriat in zo ...

Eroii Revoluției, Sector 4

355 m

1.200 mp
2014
5E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.040 €
/ lună 8 € / mp / lună

Închiriere Spatiu Multifuncțional - Eroii Revol ...

Eroii Revoluției, Sector 4

476 m

130 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

3.060 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in City Offices

Eroii Revoluției, Sector 4

357 m

27.150 mp utili
5E
2015
Agenție

Mai mult de un an
4

13.552 €
/ lună
11.200 €
16.94 € / mp / lună

Spatiu comercial Eroii Revolutiei

Eroii Revoluției, Sector 4

374 m (5 min)

800 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

15.730 €
/ lună
13.000 €
15.73 € / mp / lună

Spatiu birou - metrou Eroii Revolutiei - City O ...

Eroii Revoluției, Sector 4

465 m (6 min)

1 camere
1.000 mp
2005
Agenție

Mai mult de un an
3

3.049 €
/ lună
2.520 €
16.94 € / mp / lună

Spațiu comercial 180 mp în zona Eroii Revoluti ...

Eroii Revoluției, Sector 4

351 m (4 min)

6 camere
180 mp
Etaj 1 / 4
2010
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

inchiriez spatii birouri / comerciale eroii rev ...

Eroii Revoluției, Sector 4

421 m

400 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

550 €
/ lună 32.35 € / mp / lună

Spatiu comercial

Eroii Revoluției, Sector 4

743 m

17 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

220 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu Birouri 20mp | Eroii Revolutiei Pieptana ...

Eroii Revoluției, Sector 4

41 m (1 min)

20 mp utili
1977
Agenție

6 luni în urmă
9

700 €
/ lună 18.92 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 37.2mp de inchiriat in zona ...

Eroii Revoluției, Sector 4

607 m (7 min)

37,2 mp utili
1980
Agenție

6 luni în urmă
16

580 €
/ lună 12.89 € / mp / lună

Spatiu Comercial Parter 45mp | Eroii Revolutiei ...

Eroii Revoluției, Sector 4

676 m (9 min)

45 mp utili
1980
Agenție

6 luni în urmă
16

1.400 €
/ lună 10.37 € / mp / lună

Spatiu Comercial Parter 135mp | Eroii Revolutie ...

Eroii Revoluției, Sector 4

715 m (9 min)

135 mp utili
1980
Agenție

9 luni în urmă
2

4.000 €
/ lună 14.71 € / mp / lună

Zona Eroii Revolutiei S+P sp 272 mp vizibilitat ...

Eroii Revoluției, Sector 4

743 m (8 min)

272 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

19 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriere spatiu multifunctional,Eroii Revolut ...

Eroii Revoluției, Sector 4

421 m

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Pieptanari

Eroii Revoluției, Sector 4

50 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

330 €
/ lună 8.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Eroilor

Eroii Revoluției, Sector 4

40 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

220 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Diferite Birouri de la 15 mp utili la 135 mp ut ...

Eroii Revoluției, Sector 4

15 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
2

12.100 €
/ lună
10.000 €
42.91 € / mp / lună

Zona Giurgiului sp 282 mp ideal supermarket cli ...

Drumul Găzarului, Sector 4

La ~5km distanță

282 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
12

630 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hale + platforma betonata mp Giurgiului ( Zetar ...

Drumul Găzarului, Sector 4

La ~5km distanță

718 m

Agenție

Mai mult de un an
4

4.400 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hala renovata noua Jilava

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
5

1.600 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Hala 300 mp Dedeman Giurgiului

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

469 m

Agenție

10 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 45 € / mp / lună

P-ta Progresul sp 40 mp vizibilitate buna

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

890 m (11 min)

40 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Apartament 2 camere, decomandat, 50 mp, central ...

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

50 mp utili
6E
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 45 € / mp / lună

P-ta Progresul sp 40 mp vizibilitate buna

Progresul, Sector 4

La ~5km distanță

40 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Eroii Revoluției, Sector 4

Eroii Revoluției este o zonă din Sector 4 al Bucureștiului, cunoscută pentru accesibilitatea sa la transportul public, inclusiv stații de metrou, ceea ce o face ideală pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.490 euro, cu oferte ce încep de la 500 euro și pot ajunge până la 17.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 135 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.400 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 3% dintre proprietăți sunt cu 1 cameră, iar 3% cu 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.