Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
9

425 €
/ lună 12.88 € / mp / lună

Spatiu birouri 2 camere | Dimitrie Cantemir | M ...

Cantemir, Sector 4

525 m (5 min)

33 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

680 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

parter de bloc stradal - bd.Dimitrie Cantemir l ...

Cantemir, Sector 4

147 m (1 min)

51 mp utili
8E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

25.500 €
/ lună 11.09 € / mp / lună

Teren intravilan 2300mp Sarulesti Sat Calarasi

Cantemir, Sector 4

2.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
17

1.090 €
/ lună 13.63 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral Dacia Eminescu | ...

Cantemir, Sector 4

859 m (13 min)

80 mp utili
2000
Agenție

9 luni în urmă
15

650 €
/ lună 14.44 € / mp / lună

Apartament 2 camere 45 mp | Cabinet - Birou | M ...

Cantemir, Sector 4

526 m (5 min)

45 mp utili
1968

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

650 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Bulevardul Unirii Birouri | etaj 1

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

2 camere
69 mp
Etaj 1 / 8
1995
Agenție

10 luni în urmă
26

18.417 €
/ lună
15.221 €
21.80 € / mp / lună

Spatiu comercial Bd. Unirii vis-a-vis Zepter

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

845,57 mp utili
10E
1990
Agenție

Mai mult de un an
21

1.551 €
/ lună 12.93 € / mp / lună

Birouri de inchiriat de la 120 mp - mentenanta ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

6 camere
120 mp
2009

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

3.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

River Plaza - corp B, Unirii, 200 - 1707 mp 0% ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

906 m (8 min)

200 mp
2007
11E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

2.200 €
/ lună 11 € / mp / lună

Izvor 80 Office Building, Izvor, 200 - 2415 mp ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

359 m (4 min)

200 mp
2009
9E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

3.800 €
/ lună 19 € / mp / lună

Unirii View, Unirii, 200 mp 0% comision!

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

836 m (9 min)

200 mp
2018
17E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3.980 €
/ lună 20 € / mp / lună

Comision 0! Spatiu showroom/birouri in Piata Un ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

484 m (6 min)

199 mp utili
5E
2006
Agenție

10 luni în urmă
23

6.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Vila brancoveneasca pretabila: birouri, clinica ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

747 m

8 camere
480 mp
2000
Agenție

Mai mult de un an
11

5.499 €
/ lună
4.545 €
18.15 € / mp / lună

Piata Unirii - Dealul Mitropoliei spatiu pretab ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

59 m (1 min)

303 mp utili
1993
Agenție

Mai mult de un an
8

6 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Rezerva cabinet individual cu ora/ pe zi pentru ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

376 m (5 min)

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
10

550 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Bd. Unirii – Tribunal Spatiu Birouri – Avocatu ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

685 m

30 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

10.085 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat zona Unirii - Bucur ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

1.072,9 mp
4E
Agenție

10 luni în urmă
5

6.996 €
/ lună 17.36 € / mp / lună

Bd Unirii, spatiu comercial 403 mp, de inchiria ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

653 m (8 min)

403 mp utili
7E
1986
Agenție

10 luni în urmă
6

25.200 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat zona Unirii, Bucure ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

853 m (11 min)

1.800 mp
4E
Agenție

Mai mult de un an
19

2.500 €
/ lună 20 € / mp / lună

Parter Spatiu Birouri Piata Unirii / Coposu 125 ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

660 m (6 min)

3 camere
125 mp
Parter / 8
2017
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

9.002 €
/ lună 18.56 € / mp / lună

Spatiu comercial - vitrina stradala pe Bulevar ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

470 m (6 min)

485 mp utili
12E
1984
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
17

3.920 €
/ lună 20 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL ULTRACENTRAL CU VITRIN ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

331 m

196 mp utili
4E
Agenție

10 luni în urmă
7

999 €
/ lună 14.27 € / mp / lună

URGENT!, PRIMUL CHIRIAS, CONTORIZAT,FARA MENTEN ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

711 m (9 min)

70 mp utili
2E
2024
Agenție

10 luni în urmă
12

4.840 €
/ lună
4.000 €
36.95 € / mp / lună

Spatiu stradal Piata Unirii, direct de la propr ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

883 m (11 min)

131 mp utili
1970
Agenție

Mai mult de un an

4.500 €
/ lună 9 € / mp / lună

Unirii - Mitropolie vila D+P+1+M 500 mp utili

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

600 m (8 min)

500 mp utili
297 mp teren
3E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

2.975 €
/ lună 1.65 € / mp / lună

Matei Basarab 13-15 - comision 0%, reprezentam ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

717 m

1.800 mp
2017
6E
Agenție

10 luni în urmă
25

2.600 €
/ lună 16.77 € / mp / lună

Birouri premium in inima Bucurestiului!

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

180 m

155 mp
1995
8E
Agenție

Mai mult de un an
6

3.300 €
/ lună 34.02 € / mp / lună

Spatiu comercial parter, stradal, 97 mp, vitri ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

92 m (1 min)

97 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

8.325 €
/ lună 15 € / mp / lună

Zero comision, 127-555mp birou mobilat Splaiul ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

792 m

3 camere
555 mp
Etaj 2 / 9
2007
Agenție

Mai mult de un an
18

3.630 €
/ lună
3.000 €
9.81 € / mp / lună

Spatiu comercial Bd Unirii Piața Alba Iulia Par ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

370 mp utili
10E
2002

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Cantemir, Sector 4

Cantemir, situat în Sector 4 al Bucureștiului, este o zonă accesibilă, bine conectată prin rețeaua de metrou, facilitând astfel accesul rapid la diverse puncte de interes din oraș. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.690 euro, cu oferte ce încep de la 850 euro și ajung până la 1.700 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 120 m², iar cele mai mari spații comerciale au până la 1.150 m², în timp ce cele mai mici au 45 m².
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, ceea ce le face ideale pentru afaceri care necesită trafic pietonal.
  • Construcții recente: Aproximativ 14% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 120 de zile, indicând o piață activă.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 11 euro, cu valori variind între 8 euro și 25 euro.

Cantemir, Sector 4, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!