Proprietăți unice: 149
Proprietari: 16
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

55.000 €
/ lună 149.86 € / mp / lună

Comuna Berceni - Strada Miorita

Berceni, Sector 4

367 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
18

2.100 €
/ lună
2.000 €
7 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial/productie/depozit so ...

Berceni, Sector 4

489 m (6 min)

300 mp utili
19
Agenție

Mai mult de un an
19

700 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Prima inchiriere 3 camere+ parcare subterana , ...

Berceni, Sector 4

96 mp utili
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
9

1.000 €
/ lună 26.32 € / mp / lună

Inchiriez apartament 2camere la un notariat sau ...

Berceni, Sector 4

38 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Spa?ii de inchiriat Piata Sudului

Berceni, Sector 4

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

250 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

Birou de inchiriat in zona Berceni

Berceni, Sector 4

43 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
4

0 €
/ lună

SPATIU INCHIRIERE

Berceni, Sector 4

Agenție

6 luni în urmă
8

450 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Berceni

Berceni, Sector 4

46 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
6

350 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Piata Sud ...

Berceni, Sector 4

48 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
9

500 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

Birou de inchiriat in zona Piata Sudului

Berceni, Sector 4

62 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
4

420 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Berceni

Berceni, Sector 4

45 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
8

450 €
/ lună 5 € / mp / lună

Birou de inchiriat in zona Berceni

Berceni, Sector 4

90 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Berceni

Berceni, Sector 4

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 17.33 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Berceni, Sector 4

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Aparatorii Patriei

Berceni, Sector 4

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriez teren Corbu

Berceni, Sector 4

1.118 mp teren
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
1

136 €
/ lună 4.53 € / mp / lună

Alatura?i-va unui mediu de co-working cooperati ...

Berceni, Sector 4

30 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

6.295 €
/ lună 1,259.00 € / mp / lună

Acces all-inclusive la un spa?iu de birou profe ...

Berceni, Sector 4

5 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

3.684 €
/ lună 33.49 € / mp / lună

Spa?iu de birou tip open-plan pentru 15 persoan ...

Berceni, Sector 4

110 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

91 €
/ lună 18.20 € / mp / lună

Birou virtual in Regus Sun Business Centre

Berceni, Sector 4

530 m (6 min)

5 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 91 € și 94 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Cedez stand in Big Berceni

Berceni, Sector 4

24 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

2.500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Constructie noua, hala si birouri Berceni, zona ...

Berceni, Sector 4

600 mp utili
1.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

337 €
/ lună 4.49 € / mp / lună

Alatura?i-va unui mediu de co-working cooperati ...

Berceni, Sector 4

75 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

607 €
/ lună 10.12 € / mp / lună

Spa?iu de birou privat pentru 1 persoana in Reg ...

Berceni, Sector 4

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.250 €
/ lună

Inchiriez teren 2500 mp zona Berceni

Berceni, Sector 4

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

150 €
/ lună

Inchiriez rulota +curte in comuna Berceni

Berceni, Sector 4

Agenție

Mai mult de un an
6

2.249 €
/ lună 20.45 € / mp / lună

Spa?iu de birou tip open-plan pentru 10 persoan ...

Berceni, Sector 4

212 m

110 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,249 € și 2.455 €
Agenție

Mai mult de un an
10

126 €
/ lună 12.60 € / mp / lună

Acces la birouri in Regus Sun Business Centre

Berceni, Sector 4

177 m (2 min)

10 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 126 € și 127 €
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
6

3.501 €
/ lună 16.13 € / mp / lună

Spatiu Comercial Cavar Residence Barbu Nicoale ...

Berceni, Sector 4

629 m

217 mp
2023
7E