Proprietăți unice: 971
Proprietari: 88
Agenție

1 săptămână în urmă
1

449.990 €
/ lună 261.32 € / mp / lună

Teren | Pallady | 1722 mp | Deschidere stradala

Titan, Sector 3

577 m

1.722 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

439.990 €
/ lună 199.09 € / mp / lună

Teren | Pallady | 2210 mp | Utilitati stradal

Titan, Sector 3

2.210 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

2.200 €
/ lună
650 €

Spatiu depozitare/productie 91 mp zona Pallady/ ...

Theodor Pallady, Sector 3

948 m (12 min)

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
5

2.420 €
/ lună
2.000 €
12.10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - pretabil Horeca/R ...

Baba Novac, Sector 3

323 m (4 min)

200 mp utili
8E
2010
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

2.401 €
/ lună 20.88 € / mp / lună

Zona Mihai Bravu sp 115 mp trafic intens pieton ...

Mihai Bravu, Sector 3

477 m (6 min)

115 mp utili
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
6

98.500 €
/ lună 492.50 € / mp / lună

Teren cu Casa demolabila Gaz Curent Canalizare ...

Titan, Sector 3

200 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

3.850 €
/ lună 35.32 € / mp / lună

Zona 1 Decembrie 1918 sp 109 mp vitrina 10 ml

Titan, Sector 3

307 m

109 mp utili
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
3

600.000 €
/ lună 115.38 € / mp / lună

Vanzare Teren Industrial 5200 Mp - Theodor Pall ...

Theodor Pallady, Sector 3

741 m

5.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Birouri Calea Calarasi - Piata Muncii 3 camere

Calea Călărașilor, Sector 3

85 mp utili
7E
1995
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

1.210 €
/ lună
1.000 €
16.35 € / mp / lună

Birou de inchiriat Tip 2.S-100 m Metrou M. Brav ...

Mihai Bravu, Sector 3

176 m (1 min)

74 mp utili
3E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

4.192 €
/ lună
3.465 €
16.38 € / mp / lună

Comision 0! Spatiu birouri in zona Unirii - 256 ...

Unirii, Sector 3

442 m

256,6 mp utili
4E
2007
Agenție

1 lună în urmă
6

1.200 €
/ lună
1.500 €
8 € / mp / lună

Hala depozitare 150 modulara cu posibilitate de ...

Theodor Pallady, Sector 3

Agenție

1 lună în urmă
16

1.400 €
/ lună 18.92 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL | PARTER | ZONA CAL ...

Vitan, Sector 3

74 mp utili
10E
1980
Agenție

1 lună în urmă
21

1.400 €
/ lună 14.74 € / mp / lună

Spatiu de Birouri 95mp parter | Clinica de Inch ...

Unirii, Sector 3

95 mp utili
7E
2003
Agenție

1 lună în urmă
7

4.200 €
/ lună 46.15 € / mp / lună

Spatiu comercial | Decebal | 90mp | Trafic inte ...

Decebal, Sector 3

402 m (5 min)

91 mp utili
7E
1985
Agenție

1 lună în urmă
11

3.469 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Spatiu birou Unirii - open space

Unirii, Sector 3

441 m

257 mp
3E
Agenție

1 lună în urmă
6

1.200 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu de Birouri Mall Vitan / Nerva Traian

Vitan, Sector 3

341 m (4 min)

108 mp utili
11E
2010
Agenție

1 lună în urmă
5

750 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Hala industriala modulara min 100 mp Pallady / ...

Theodor Pallady, Sector 3

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 750 € și 800 €
Agenție

1 lună în urmă
11

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

5 Camere de inchiriat | Unirii | Metrou | Spati ...

Unirii, Sector 3

335 m (4 min)

150 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

2.330 €
/ lună 11.65 € / mp / lună

Spatiu Birouri | Etaj 1 + Mansarda | 4 Locuri P ...

Unirii, Sector 3

875 m (11 min)

200 mp utili
1E
2007
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

1.430 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu Birouri | Prima Inchiriere | 2 Locuri Pa ...

Unirii, Sector 3

882 m (11 min)

110 mp utili
1E
2007
Agenție

1 lună în urmă
8

1.440 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu comercial | Costin Georgian | 2 Locuri d ...

Titan, Sector 3

999 m (12 min)

80 mp utili
8E
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
24

6.140 €
/ lună
5.075 €
42.34 € / mp / lună

Spațiu comercial | Parter | Stradal | Corneliu ...

Unirii, Sector 3

480 m (6 min)

145 mp utili
6E
2017
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

15 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Spațiu birouri 2 încăperi - 100 mp - Metrou Mih ...

Mihai Bravu, Sector 3

180 m

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Dristor-metrou Mihai Bravu

Dristor, Sector 3

136 m

100 mp
2018
6E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,300 € și 1.573 €
Agenție

1 lună în urmă
8

1.100 €
/ lună 24.44 € / mp / lună

Spațiu comercial 45mp | Piata Minis

Titan, Sector 3

565 m (7 min)

45 mp utili
1E
1960
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

69 €
/ lună 6.27 € / mp / lună

Cabinet de psihologie - inchiriere cu ziua

Dristor, Sector 3

373 m (5 min)

11 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu birouri 2 încăperi + terasă, 100 mp - Me ...

Mihai Bravu, Sector 3

186 m

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

1.500 €
/ lună
1.000 €
25 € / mp / lună

Spatiu comercia 60mp de inchiriat, stradal, Buc ...

Calea Călărașilor, Sector 3

809 m

60 mp utili
1965
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.476 €
/ lună 11.53 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere birouri in zona Muncii - ...

Calea Călărașilor, Sector 3

747 m

128,33 mp utili
12E
2011