Proprietăți unice: 971
Proprietari: 88
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.400 €
/ lună 0 € / mp / lună

175mp, cladire birouri, zona Mall-Vitan, et 2, ...

Vitan, Sector 3

630 m (8 min)

175 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,400 € și 1.450 €
Agenție

1 săptămână în urmă
9

1.600 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Parter Spatiu Birouri Regina Maria /Piata Uniri ...

Unirii, Sector 3

180 mp utili
3E
1940
Agenție

1 săptămână în urmă
8

3.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Theod ...

Theodor Pallady, Sector 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
9

11.799 €
/ lună 13.96 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Bd.Unirii | 845 mp | Vizibi ...

Unirii, Sector 3

926 m (12 min)

845 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
11

605 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriere Birou 2 camere balcon Unirii

Unirii, Sector 3

55 mp
2008
3E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

3.850 €
/ lună 35 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - Blvd. 1 Decembrie ...

1 Decembrie 1918, Sector 3

592 m

110 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

6.110 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Hală Clasa A 940 mp echipată - Apollo ...

Theodor Pallady, Sector 3

986 m (12 min)

Agenție

1 săptămână în urmă
17

1.210 €
/ lună 21.61 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in zona *Piata U ...

P-ța Unirii, Sector 3

274 m (3 min)

56 mp utili
8E
1992
Agenție

1 săptămână în urmă
10

851 €
/ lună 14.18 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Basarabia ...

Basarabia, Sector 3

60 mp utili
10E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
10

3.630 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Spatiu comercial | Unirii | Centru Vechi

Unirii, Sector 3

176 m (2 min)

220 mp utili
5E
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

850 €
/ lună 10.24 € / mp / lună

Piata Sf. Stefan - Calarasilor, Spatiu de birou ...

Calea Călărașilor, Sector 3

501 m

83 mp
1940
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

9.680 €
/ lună
8.000 €
48.40 € / mp / lună

Unirii, restaurant complet mobilat si utilat | ...

Unirii, Sector 3

200 mp utili
2021
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

5.070 €
/ lună 39 € / mp / lună

Unirii - Horoscop - Cantemir - sup 130 mp - pre ...

Unirii, Sector 3

61 m

130 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

5.520 €
/ lună 46 € / mp / lună

Calarasi - Piata Muncii - 120 mp - pret 5500 eu ...

Calea Călărașilor, Sector 3

102 m

120 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

600 €
/ lună
650 €
10 € / mp / lună

Unirii - magazinul Zepter, 2 birouri, intr-o c ...

P-ța Alba Iulia, Sector 3

60 mp
2010
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
22

1.633 €
/ lună
1.400 €
6.80 € / mp / lună

Depozit 240 mp de închiriat Drumul Între Tarlal ...

Theodor Pallady, Sector 3

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

4.845 €
/ lună 19 € / mp / lună

Mihai Brabu - Obor - sup 255 - pret 4700 euro

Mihai Bravu, Sector 3

365 m

255 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.692 €
/ lună
1.875 €
16.92 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat | 100 mp utili + parcare pr ...

Mihai Bravu, Sector 3

394 m (5 min)

100 mp utili
3E
2007
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.699 €
/ lună
2.055 €
4.59 € / mp / lună

Hala 370mp + Teren | Service | Depozitare I Acc ...

Theodor Pallady, Sector 3

667 m

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

1.200 €
/ lună 12.90 € / mp / lună

Spațiu birouri - Piața Unirii - 93 mp - Open Sp ...

P-ța Unirii, Sector 3

360 m (5 min)

93 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
5

460 €
/ lună 13.14 € / mp / lună

Birou premium de inchiriatPiata Alba Iulia| Mob ...

Alba Iulia, Sector 3

559 m

35 mp utili
Agenție

20 ore în urmă
1

1.200.000 €
/ lună 1,298.70 € / mp / lună

Piata Alba Iulia - teren de vanzare cu autoriza ...

Alba Iulia, Sector 3

987 m

924 mp teren
1E
Agenție

20 ore în urmă
1

2.262.000 €
/ lună 290 € / mp / lună

Vitan-Barzesti, teren cu PUD ,suprafata teren 7 ...

Vitan, Sector 3

7.800 mp teren
6E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.550 €
/ lună 12.92 € / mp / lună

Unirii | spatiu de 120mp | etaj 1 | cladire de ...

Unirii, Sector 3

120 mp
2010
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

677 €
/ lună
560 €
22.57 € / mp / lună

Spatiu de birouri 30mp de inchiriat in zona *Pi ...

P-ța Unirii, Sector 3

201 m (3 min)

30 mp utili
8E
1992
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.550 €
/ lună 12.92 € / mp / lună

Unirii | spatiu de 120mp | etaj 5 | cladire de ...

Unirii, Sector 3

120 mp
2010
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

1.400 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Unirii | spatiu de 90mp | parter | cladire de b ...

Unirii, Sector 3

90 mp
2010
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

12.705 €
/ lună
10.500 €

Spațiu logistic industrial de închiri ...

Theodor Pallady, Sector 3

438 m

1E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
30

445 €
/ lună
1.116 €
13.91 € / mp / lună

Inchiriere birouri - DV24 Business Center - 32 ...

Calea Călărașilor, Sector 3

626 m (8 min)

32 mp utili
2011
Agenție

Ieri
8

3.200 €
/ lună 5.43 € / mp / lună

Hala industriala Premium Zona Pallady, acces ra ...

Titan, Sector 3

589 mp utili