Proprietar
Proprietăți unice: 83
Proprietari: 5
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
24

24.056 €
/ lună 8 € / mp / lună

Comision 0! Spatii de birouri in zona Pallady - ...

Theodor Pallady, Sector 3

337 m (4 min)

30 camere
3.007 mp
Etaj 1 / 3
2007
Agenție

8 luni în urmă
9

3.001 €
/ lună 41.68 € / mp / lună

Spațiu comercial de 72mp de închiriat în zona T ...

Theodor Pallady, Sector 3

72 mp utili
2025
Agenție

8 luni în urmă
10

3.448 €
/ lună
2.850 €
7.26 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Theod ...

Theodor Pallady, Sector 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
10

4.719 €
/ lună
3.900 €
7.26 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Theod ...

Theodor Pallady, Sector 3

Agenție

8 luni în urmă
10

8.167 €
/ lună
6.750 €
7.26 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Theod ...

Theodor Pallady, Sector 3

Agenție

8 luni în urmă
7

2.100 €
/ lună 7 € / mp / lună

Theodor Pallady 300 mp

Theodor Pallady, Sector 3

95 m (1 min)

300 mp utili
1E
1999
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

16.800 €
/ lună

Hale de inchiriat Oxigenului

Theodor Pallady, Sector 3

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

2.048 €
/ lună 26.26 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat pe Bd. Theodor Pa ...

Theodor Pallady, Sector 3

407 m

78,8 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.391 €
/ lună 26.25 € / mp / lună

Spatiu Comercial BUCURESTI Bd. Theodor Pallady ...

Theodor Pallady, Sector 3

412 m

53,5 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

3.786 €
/ lună
3.129 €
16.98 € / mp / lună

Spatiu Comercial BUCURESTI Bd. Theodor Pallady ...

Theodor Pallady, Sector 3

358 m

223,5 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

630 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu Birouri sau Depozitare

Theodor Pallady, Sector 3

745 m (10 min)

5E
Agenție

9 luni în urmă
10

3.500 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spatii birouri -Theodor Pallady-Ikea-metrou

Theodor Pallady, Sector 3

193 m

400 mp
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

2.142 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Arcade Pallady - comision 0%, reprezentam propr ...

Theodor Pallady, Sector 3

552 m

8.265 mp
2008
3E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

5.625 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

LOGICOR Bucuresti III - proiect in dezvoltare

Theodor Pallady, Sector 3

Agenție

10 luni în urmă
7

520 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri - 95 mp utili | Theodor P ...

Theodor Pallady, Sector 3

604 m (7 min)

95 mp
2011
3E
Agenție

10 luni în urmă
5

6.348 €
/ lună
5.247 €
6.41 € / mp / lună

ZONA EST - Theodor Pallady - DRUMUL INTRE TARLA ...

Theodor Pallady, Sector 3

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

9.000 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

Inchiriere hala/depozit individual 1300mp (depo ...

Theodor Pallady, Sector 3

1E
Agenție

10 luni în urmă
2

2.418 €
/ lună
1.999 €
19.19 € / mp / lună

Zona Theodor Pallady sp 126 mp ideal supermarke ...

Theodor Pallady, Sector 3

126 mp utili
2023
Agenție

Mai mult de un an
9

2.178 €
/ lună
1.800 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu depozitare sau productie zona Pallady - ...

Theodor Pallady, Sector 3

Agenție

Mai mult de un an
6

966 €
/ lună 7 € / mp / lună

Pallady - Spatiu 138mp pt. birouri si/sau depoz ...

Theodor Pallady, Sector 3

329 m (4 min)

Agenție

Mai mult de un an
4

1.260 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu depozitare | Productie | Theodor Pallady

Theodor Pallady, Sector 3

828 m (10 min)

5E
Agenție

Mai mult de un an
3

47.250 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Logicor Pallady, logistice, depozitare, product ...

Theodor Pallady, Sector 3

Agenție

Mai mult de un an
2

8.712 €
/ lună
7.200 €
5.45 € / mp / lună

Theodor Pallady inchiriere spatiu hala ,birouri ...

Theodor Pallady, Sector 3

479 m (7 min)

1E
Agenție

Mai mult de un an
10

5.140 €
/ lună
4.248 €
8.57 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Theod ...

Theodor Pallady, Sector 3

Agenție

Mai mult de un an
4

5.000 €
/ lună
6.050 €
10 € / mp / lună

Spațiu comercial, de 500 mp, în Theodor Pallady

Theodor Pallady, Sector 3

309 m (4 min)

500 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

1.210 €
/ lună
1.000 €
6.05 € / mp / lună

Teren 200mp cu deschidere 23ml la bd. Theodor P ...

Theodor Pallady, Sector 3

143 m (2 min)

200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

3.019 €
/ lună 6.04 € / mp / lună

Theodor Pallady -Drumul intre Tarlale inchirier ...

Theodor Pallady, Sector 3

974 m

Agenție

Mai mult de un an
9

385 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatii birouri metrou Anghel Saligny cu loc de ...

Theodor Pallady, Sector 3

299 m

35 mp
4E
Agenție

Mai mult de un an
17

4.537 €
/ lună
3.750 €
7.56 € / mp / lună

In hiriere depozit/hala/spatiu industrial Theod ...

Theodor Pallady, Sector 3

Agenție

Mai mult de un an
7

15.118 €
/ lună
12.495 €
8.89 € / mp / lună

Bd. Th. Pallady - ISU - comision 0 - finalizare ...

Theodor Pallady, Sector 3

654 m (8 min)