Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Mai mult de un an
6

966 €
/ lună 7 € / mp / lună

Pallady - Spatiu 138mp pt. birouri si/sau depoz ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

329 m (4 min)

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

9.000 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

Inchiriere hala/depozit individual 1300mp (depo ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
21

8 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spatii flexibile de inchiriat in fosta fabrica ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

694 m (10 min)

90 mp utili
5E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

47.250 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Logicor Pallady, logistice, depozitare, product ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
7

15.118 €
/ lună
12.495 €
8.89 € / mp / lună

Bd. Th. Pallady - ISU - comision 0 - finalizare ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

654 m (8 min)

Agenție

Mai mult de un an
4

5.000 €
/ lună
6.050 €
10 € / mp / lună

Spațiu comercial, de 500 mp, în Theodor Pallady

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

309 m (4 min)

500 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

2.000 €
/ lună 37.74 € / mp / lună

Bd. Theodor Pallady 53 mp vitrina 4 m

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

429 m (5 min)

53 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

3.019 €
/ lună 6.04 € / mp / lună

Theodor Pallady -Drumul intre Tarlale inchirier ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

974 m

Agenție

Mai mult de un an
17

4.537 €
/ lună
3.750 €
7.56 € / mp / lună

In hiriere depozit/hala/spatiu industrial Theod ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
2

2.418 €
/ lună
1.999 €
19.19 € / mp / lună

Zona Theodor Pallady sp 126 mp ideal supermarke ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

126 mp utili
2023
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

2.178 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriere birouri - Helios Business Center - d ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

289 m (4 min)

1 camere
242 mp
2000
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

5.625 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

LOGICOR Bucuresti III - proiect in dezvoltare

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

1.089 €
/ lună
900 €
10.89 € / mp / lună

Inchiriere birouri ARCADE PALLADY, langa metrou ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

377 m (5 min)

8 camere
100 mp
2010
Agenție

Mai mult de un an
6

1.400 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat | Theodor Pallady ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

143 m (2 min)

400 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
10

4.719 €
/ lună
3.900 €
7.26 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Theod ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
10

3.448 €
/ lună
2.850 €
7.26 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Theod ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.391 €
/ lună 26.25 € / mp / lună

Spatiu Comercial BUCURESTI Bd. Theodor Pallady ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

412 m

53,5 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

3.786 €
/ lună
3.129 €
16.98 € / mp / lună

Spatiu Comercial BUCURESTI Bd. Theodor Pallady ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

358 m

223,5 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

2.048 €
/ lună 26.26 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat pe Bd. Theodor Pa ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

407 m

78,8 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
9

3.001 €
/ lună 41.68 € / mp / lună

Spațiu comercial de 72mp de închiriat în zona T ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

72 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

12 €
/ lună
600 €
0.75 € / mp / lună

Birouri si spatii de inchiriat in THEODOR PALLA ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

630 m

16 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
16

100.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Theodor Pallady ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

20.000 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
16

25.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Theodor Pallady ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

5.000 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
16

10.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Theodor Pallady ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
10

3.500 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spatii birouri -Theodor Pallady-Ikea-metrou

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

193 m

400 mp
3E
Agenție

Mai mult de un an
9

385 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatii birouri metrou Anghel Saligny cu loc de ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

299 m

35 mp
4E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

2.142 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Arcade Pallady - comision 0%, reprezentam propr ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

552 m

8.265 mp
2008
3E
Agenție

2 luni în urmă
13

6.655 €
/ lună
5.500 €
11.09 € / mp / lună

Hala noua in zona Drumul Intre Tarlale

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

813 m (10 min)

Agenție

2 luni în urmă
5

12.100 €
/ lună
10.000 €
6.05 € / mp / lună

Depozite construite conform cerintelor / Wareho ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
57

5.500 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Pretabil școală privată,after school,grădiniță ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

712 m (9 min)

650 mp utili
200 mp teren
2007