Proprietar
Proprietăți unice: 32
Proprietari: 2
Agenție

19 ore în urmă
8

1.518 €
/ lună 15.18 € / mp / lună

Hala Traian Închiriez casa 100 mpcurte120m ...

Calea Călărașilor, Sector 3

100 mp utili
Agenție

Ieri
6

2.201 €
/ lună 19.31 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat cu 8m de vitrina ...

Calea Călărașilor, Sector 3

584 m (7 min)

114 mp utili
1999
Agenție

1 săptămână în urmă
13

850 €
/ lună 10.24 € / mp / lună

Piata Sf. Stefan - Calarasilor, Spatiu de birou ...

Calea Călărașilor, Sector 3

501 m

83 mp
1940
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

5.520 €
/ lună 46 € / mp / lună

Calarasi - Piata Muncii - 120 mp - pret 5500 eu ...

Calea Călărașilor, Sector 3

102 m

120 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

3.001 €
/ lună 24.80 € / mp / lună

Spatiu comercial pe Calea Calarasilor

Calea Călărașilor, Sector 3

809 m (10 min)

121,36 mp utili
8E
1996
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

550 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Birouri Calea Calarasi -Piata Muncii 3 camere

Calea Călărașilor, Sector 3

85 mp utili
7E
1995
Agenție

1 lună în urmă
8

1.500 €
/ lună
1.000 €
25 € / mp / lună

Spatiu comercia 60mp de inchiriat, stradal, Buc ...

Calea Călărașilor, Sector 3

809 m

60 mp utili
1965
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.476 €
/ lună 11.53 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere birouri in zona Muncii - ...

Calea Călărașilor, Sector 3

747 m

128,33 mp utili
12E
2011
Agenție

1 lună în urmă
11

980 €
/ lună 10.65 € / mp / lună

Calarasilor - Piata Sf. Stefan / Spatiu de biro ...

Calea Călărașilor, Sector 3

441 m

92 mp
1927
2E
Agenție

3 luni în urmă
13

2.701 €
/ lună 16.88 € / mp / lună

Spațiu de birouri/comercial de închiriat în zon ...

Calea Călărașilor, Sector 3

491 m (6 min)

5 camere
160 mp
Parter
1999
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
20

2.499 €
/ lună 11.36 € / mp / lună

Birou, clinica sau sediu reprezentanta

Calea Călărașilor, Sector 3

490 m

220 mp
1938
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,499 € și 2.500 €
Agenție

7 luni în urmă
11

750 €
/ lună 15 € / mp / lună

Universitate - Str Romulus Spatiu Stradal, 50 M ...

Calea Călărașilor, Sector 3

382 m

50 mp utili
1E
1970
Agenție

7 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

3 camere parter Calea Calarasilor Piata Muncii ...

Calea Călărașilor, Sector 3

628 m

90 mp utili
8E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

425 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Birou de inchiriat Sector 2 Muncii CP3049649

Calea Călărașilor, Sector 3

753 m

40 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
10

7.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Hotel central 25 camere cu bai proprii!

Calea Călărașilor, Sector 3

565 m

650 mp utili
300 mp teren
2000 (Finalizată)
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

19.481 €
/ lună
16.100 €
16.94 € / mp / lună

Spatiu destinat birouri sau sala fitness, clini ...

Calea Călărașilor, Sector 3

1 camere
1.150 mp
2008
Agenție

10 luni în urmă
8

370 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii pentru birouri langa metrou Muncii de la ...

Calea Călărașilor, Sector 3

1 camere
37 mp
1997
Agenție

10 luni în urmă
10

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Calea Calarasi activitati comerciale diverse

Calea Călărașilor, Sector 3

647 m (17 min)

100 mp utili
2020
Agenție

10 luni în urmă
17

19.481 €
/ lună
16.100 €
16.94 € / mp / lună

Spatiu de birouri Etaj 1 cu receptie exclusiva ...

Calea Călărașilor, Sector 3

718 m (9 min)

1.150 mp
2008
10E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

1.980 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Muncii, Delea Veche 24 - comision 0%, reprezent ...

Calea Călărașilor, Sector 3

697 m

9.250 mp
2012
12E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
22

1.151 €
/ lună 60.58 € / mp / lună

Universitatea Hyperion - Calea Calarasilor - id ...

Calea Călărașilor, Sector 3

803 m (13 min)

19 mp utili
230 mp teren
2022
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 11.36 € / mp / lună

Spațiu de birouri Calea Calarasilor | Nemobilat

Calea Călărașilor, Sector 3

737 m (9 min)

44 mp utili
8E
1989
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

2.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Universitatea Hyperion - Calea Calarasilor - a ...

Calea Călărașilor, Sector 3

803 m (13 min)

40 mp utili
230 mp teren
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
23

1.350 €
/ lună
1.116 €
13.92 € / mp / lună

Inchiriere birouri - DV24 Business Center - 97 ...

Calea Călărașilor, Sector 3

626 m (8 min)

97 mp utili
2011
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

549 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Birou de inchiriat Sector 2 Muncii | 56 m2 util ...

Calea Călărașilor, Sector 3

468 m

56 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

2.960 €
/ lună 8 € / mp / lună

Metrou Muncii - Calea Calarasilor imobil inivid ...

Calea Călărașilor, Sector 3

798 m (10 min)

370 mp
2010
1E
Agenție

1 lună în urmă
14

4.999 €
/ lună 15.06 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri/salon de evenimente Ca ...

Calea Călărașilor, Sector 3

684 m (17 min)

332 mp utili
2010
Agenție

3 luni în urmă
18

1.100 €
/ lună 15.94 € / mp / lună

Spa?iu comercial | Birouri | Calea Calarasilor ...

Calea Călărașilor, Sector 3

743 m (8 min)

69 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
14

800 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Birou - Productie - Cabinet ...

Calea Călărașilor, Sector 3

564 m (15 min)

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 18.87 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in zona Calea Calar ...

Calea Călărașilor, Sector 3

841 m (11 min)

159 mp utili
1994

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Calea Călărașilor, Sector 3

Calea Călărașilor, situată în Sector 3 al Bucureștiului, este o zonă dinamică, bine conectată la rețeaua de transport public, inclusiv stații de metrou, ceea ce o face atractivă pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.100 euro, cu oferte ce încep de la 400 euro și pot ajunge până la 16.250 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 90 m², cu cele mai mari spații având 1.250 m² și cele mai mici de 21 m².
  • Accesibilitate: Zona beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Comision zero: Multe dintre proprietăți sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând procesul de închiriere.
  • Construcții recente: Doar 3% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 127 de zile, indicând o piață activă.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 3.843 euro.

Calea Călărașilor în Sector 3 reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine amplasate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!