Proprietăți unice: 884
Proprietari: 88
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.980 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spațiu comercial tip bar + structură cort

Obor, Sector 2

549 m

90 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
11

225 €
/ lună 16.07 € / mp / lună

Camere - Cabinete Obor Lizeanu

Obor, Sector 2

540 m (7 min)

14 mp
2015
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

12 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, 233 mp, Pantelim ...

Pantelimon, Sector 2

159 m

233 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
10

350 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Productie / Garaj / Depozitare - Colenti ...

Colentina, Sector 2

70 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

1.700 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Inchiriere birouri langa National Arena - 145 m ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

967 m (12 min)

145 mp utili
2011
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

2.100 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spatiu birou ZONA DACIA

Dacia, Sector 2

754 m (9 min)

144 mp utili
8E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.500 €
/ lună 20 € / mp / lună

Zona Obor, trafic pietonal intens, spațiu ...

Bucur Obor, Sector 2

222 m (3 min)

75 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

4.751 €
/ lună 18.63 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal - Soseaua Mihai Bravu ...

Obor, Sector 2

187 m (2 min)

255 mp utili
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

5.929 €
/ lună
4.900 €
45.61 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial stradal pretabil Ho ...

Pantelimon, Sector 2

907 m (11 min)

130 mp utili
10E
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

807 €
/ lună 36.68 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Pantelimon 22MP

Pantelimon, Sector 2

255 m

22 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

1.963 €
/ lună
1.901 €
13 € / mp / lună

BIROURI PREMIUM 100 UTILI + TERASA PANORAMICA | ...

Armeneasca, Sector 2

527 m (7 min)

151 mp
6E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,963 € și 2.300 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

1.694 €
/ lună
1.400 €
24.20 € / mp / lună

Spațiu Comercial 70mp | Parter | Proaspăt Renov ...

Dacia, Sector 2

70 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

650 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

3 Camere de inchiriat | Iancului | Metrou | Cen ...

Iancului, Sector 2

632 m (8 min)

60 mp utili
2E
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

599 €
/ lună 23.96 € / mp / lună

Birou | Gradina Icoanei | Dacia | Eminescu | P ...

Grădina Icoanei, Sector 2

563 m

25 mp utili
2E
1930
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

10.411 €
/ lună 359 € / mp / lună

Spații FIRMĂ - birou - DEPOZIT - central, la st ...

Obor, Sector 2

559 m

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

380 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Spații FIRMĂ - central, la strada, Moșilor - Da ...

Obor, Sector 2

559 m (6 min)

28 mp utili
2012
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

650 €
/ lună 43.33 € / mp / lună

Spatiu comercial | Activitati diverse | Calea M ...

Moșilor, Sector 2

639 m

15 mp utili
8E
1982
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

2.421 €
/ lună
2.001 €
21.42 € / mp / lună

Office Space for Lease | 80 to 500sqm availabl ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

113 mp utili
5E
2015
Agenție

Ieri

750 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comerccial de inchiriat in zona Doamna G ...

Doamna Ghica, Sector 2

743 m

50 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

499 €
/ lună 19.96 € / mp / lună

Inchiriere Birouri termen lung - zona Dacia - 2 ...

Dacia, Sector 2

469 m

25 mp
1980
3E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

1.222 €
/ lună
1.010 €
6.05 € / mp / lună

Spațiu 202 mp etaj 3 lift marfa Baicului ideal ...

Baicului, Sector 2

852 m (11 min)

Agenție

3 săptămâni în urmă
39

2.201 €
/ lună
2.101 €
8.15 € / mp / lună

Spațiu comercial de 270mp de închiriat în zona ...

Baicului, Sector 2

655 m

270 mp utili
1E
2010
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

3.060 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu birouri 204 mp | Ilion Office &#821 ...

Moșilor, Sector 2

544 m

204 mp
2009
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

990 €
/ lună 11 € / mp / lună

Stefan cel Mare inchiriere ap 4 camere pretabil ...

Ștefan cel Mare, Sector 2

576 m (7 min)

90 mp
1985
10E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 990 € și 999 €
Agenție

4 zile în urmă
5

860 €
/ lună 14.10 € / mp / lună

Spatiu comercial | Bd. Chisinau | 61 mp

Pantelimon, Sector 2

737 m

61 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
5

2.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Cladire de inchiriat la rosu | Ferdinand | 500 ...

Iancului, Sector 2

193 m

500 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

3.388 €
/ lună
2.800 €
24.20 € / mp / lună

Spațiu Comercial – Șoseaua Ștefan cel Mare (140 ...

Ștefan cel Mare, Sector 2

112 m

140 mp utili
8E
1968
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

42.350 €
/ lună
35.000 €
21.18 € / mp / lună

Comision 0! Spatii birouri in zona Barbu Vacare ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

453 m

2.000 mp utili
18E
2010
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

300 €
/ lună 60 € / mp / lună

Spatiu comercial Stefan cel mare 31

Ștefan cel Mare, Sector 2

462 m

5 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

2.500.000 €
/ lună 1,177.02 € / mp / lună

Sos. Colentina

Colentina, Sector 2

2.124 mp teren