Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

4 zile în urmă
5

2.000 €
/ lună 39.22 € / mp / lună

Sp comercial | Teiul Doamnei | 51mp | Disponibi ...

Teiul Doamnei, Sector 2

980 m (12 min)

51 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
6

3.302 €
/ lună 9.71 € / mp / lună

DE INCHIRIAT | SPATIU COMERCIAL | LACUL TEI

Teiul Doamnei, Sector 2

340 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
43

1.999 €
/ lună 28.56 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Teiul Doamnei

Teiul Doamnei, Sector 2

70 mp utili
8E
1982

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
33

1.999 €
/ lună 28.56 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Teiul Doamnei

Teiul Doamnei, Sector 2

70 mp utili
8E
1982
Agenție

5 luni în urmă
9

5.000 €
/ lună 9.98 € / mp / lună

BEST DEAL! Energie gratis 500 mp Teiul Doamnei

Teiul Doamnei, Sector 2

877 m

501 mp utili
501 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
17

7.950 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Galeriile Belv ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

235 m (3 min)

265 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

2 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Medic stomatolog caut colaboraratori medici sto ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

37 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Oportunitate de afacere – Vila comercială stra ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

150 mp utili

Agenție

2 luni în urmă
7

1.490.000 €
/ lună 1,049.30 € / mp / lună

Teren Lacul Tei M3

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

803 m

4 camere
1.420 mp teren
3E
Agenție

2 luni în urmă
18

500.000 €
/ lună 3,787.88 € / mp / lună

Spa?iu comercial de investi?ie randament estima ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

743 m

132 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

290.000 €
/ lună 7,837.84 € / mp / lună

Cabinet stomatologic nou in Bucure?ti, 2 unitur ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

37 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu de Birou Lacul Tei

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

2.700 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu Comercial Lacul Tei

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Oportunitate de afacere – Vila comercială stra ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
20

2.742 €
/ lună 24.93 € / mp / lună

REC3001693 Vila Moderna pentru Activitati Premi ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

110 mp utili
1E
2014
Agenție

10 luni în urmă
9

750 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial, 50mp, curent trifazic, incalz ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

50 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
10

11.550 €
/ lună 5.78 € / mp / lună

Euro Tower

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

489 m

2.000 mp utili
18E
2010
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.990 €
/ lună 28.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial Lacul Tei

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
20

2.990 €
/ lună 26.46 € / mp / lună

Vila de lux/120mp/ideala pentru Beauty Hub/clin ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

113 mp utili
2016
Agenție

10 luni în urmă
15

1.950 €
/ lună 10 € / mp / lună

Lacul Tei strada Vidin suprafata 195 mp, cladir ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

195 mp
2005
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

2.990 €
/ lună 24.92 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial BeautyHub utilat mo ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

120 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

4.800 €
/ lună 21.33 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Barbu Vacarescu ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

861 m (11 min)

225 mp
2023
6E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.200 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Spatiu Comercial Lacul Tei

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

146 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
18

5.500 €
/ lună
5.900 €
13.75 € / mp / lună

Spatiu Birouri 400 mp in VIla zona Tei

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

1.210 €
/ lună
1.100 €
10.80 € / mp / lună

Calea Calarasilor, Birou 112 mp, Etaj 2 – Clădi ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

112 mp utili
5E
2010
Agenție

10 luni în urmă
10

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Calea Calarasi activitati comerciale diverse

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

647 m (17 min)

100 mp utili
2020
Agenție

Mai mult de un an
6

3.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial Calea Calarasilor 150 mp

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
8

370 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii pentru birouri langa metrou Muncii de la ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
1997
Agenție

2 luni în urmă
11

980 €
/ lună 10.65 € / mp / lună

Calarasilor - Piata Sf. Stefan / Spatiu de biro ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

441 m

92 mp
1927
2E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.476 €
/ lună 11.53 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere birouri in zona Muncii - ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

747 m

128,33 mp utili
12E
2011

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Teiul Doamnei, Sector 2

Teiul Doamnei, situat în Sector 2 al Bucureștiului, este o zonă accesibilă, cu o rețea de transport public bine dezvoltată, inclusiv acces facil la stațiile de metrou. Această zonă oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.900 euro, cu oferte ce încep de la 1.199 euro și ajung până la 7.500 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 73 m², cu cele mai mari având 501 m² și cele mai mici de 21 m².
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, ceea ce le face ideale pentru afaceri care depind de fluxul de clienți.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 120 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Aproximativ 5% dintre proprietăți au 3 sau mai multe camere, oferind opțiuni variate pentru diferite tipuri de afaceri.

Teiul Doamnei este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine situate, cu acces facil la transportul public. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!