Proprietar
Proprietăți unice: 139
Proprietari: 14
Agenție

1 lună în urmă
1

1.350 €
/ lună 16.07 € / mp / lună

Pantelimon, spatiu comercial in suprafata de 84 ...

Pantelimon, Sector 2

105 m

84 mp utili
1977
Agenție

1 lună în urmă
6

800 €
/ lună 40 € / mp / lună

PROPRIETAR Inchiriez spa?iu comercial

Pantelimon, Sector 2

77 m

20 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
1

595.000 €
/ lună 3,181.82 € / mp / lună

Zona Pantelimon 187 mp vitrina 9 m trafic inten ...

Pantelimon, Sector 2

743 m

187 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
1

1.350 €
/ lună 16.07 € / mp / lună

Pantelimon, spatiu comercial in suprafata de 84 ...

Pantelimon, Sector 2

743 m

84 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

378.000 €
/ lună 1,050.00 € / mp / lună

Piata Delfinului sp com, suprafata totala: 360 ...

Pantelimon, Sector 2

743 m

360 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

1.900 €
/ lună
1.990 €
25 € / mp / lună

Spatiu comercial | Pantelimon | Vitrina | 76 mp

Pantelimon, Sector 2

394 m (10 min)

76 mp utili
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 1,900 € și 1.990 €
Agenție

2 luni în urmă
9

2.199.900 €
/ lună 119.96 € / mp / lună

Teren Industrial cu PUD in curs de aprobare | O ...

Pantelimon, Sector 2

18.338 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

75.000 €
/ lună 214.29 € / mp / lună

Investitie/Vanzare Teren Dobroesti

Pantelimon, Sector 2

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.350 €
/ lună 16.07 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 84 mp, Pantelimo ...

Pantelimon, Sector 2

245 m

84 mp utili
1977
Agenție

2 luni în urmă
5

1.150 €
/ lună 18.25 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Soseaua Iancului ...

Pantelimon, Sector 2

84 m (13 min)

63 mp utili
1910
Agenție

2 luni în urmă
10

1.999 €
/ lună 22.21 € / mp / lună

Iancului-Empire Tower | Spatiu Birouri 90 mp | ...

Pantelimon, Sector 2

45 m (12 min)

90 mp utili
2008
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,999 € și 2.000 €
Agenție

2 luni în urmă
3

255.000 €
/ lună 3,035.71 € / mp / lună

Pantelimon 90 mp Inchiriat vad comercial

Pantelimon, Sector 2

743 m

84 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.100 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Basarabia ...

Pantelimon, Sector 2

299 m (18 min)

60 mp utili
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,100 € și 1.120 €
Agenție

2 luni în urmă
5

860 €
/ lună 14.10 € / mp / lună

Spatiu comercial | Bd. Chisinau | 61 mp

Pantelimon, Sector 2

737 m

61 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 860 € și 864 €
Agenție

3 luni în urmă
10

420.000 €
/ lună 84 € / mp / lună

Teren 5,000mp Dobroesti / None

Pantelimon, Sector 2

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

640.140 €
/ lună 49.90 € / mp / lună

Proprietar vand teren intravilanin Cernica/Pant ...

Pantelimon, Sector 2

12.828 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

1.900 €
/ lună 15.83 € / mp / lună

Fundeni | Spatiu Comercial 120 Mp | Birouri | P ...

Pantelimon, Sector 2

120 mp utili
2020
Agenție

5 luni în urmă
7

2.250 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spa?iu birouri 300 mp

Pantelimon, Sector 2

716 m (5 min)

300 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

6.125 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriere depozitspatiu industrialhala Basarab ...

Pantelimon, Sector 2

607 m

1.750 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

1.110 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Pantelimon/Republica-Spatiu Industrial-Producti ...

Pantelimon, Sector 2

418 m

148 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Iancului

Pantelimon, Sector 2

43 m (12 min)

70 mp utili
1977
Agenție

7 luni în urmă
9

9 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

/ spatiu productie alimentara P-ta Delfinului

Pantelimon, Sector 2

182 m

900 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
9

380.000 €
/ lună 612.90 € / mp / lună

Teren Soseaua Pantelimon|Vedere Parc|Lac

Pantelimon, Sector 2

187 m

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

124.800 €
/ lună 113.45 € / mp / lună

Teren in Dobroesti 1.289 mp

Pantelimon, Sector 2

559 m

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

999 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Teren 3512mp intravilan DN3 Pantelimon Str Plan ...

Pantelimon, Sector 2

3.512 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

4.000 €
/ lună 14.49 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Birouri | Pantelimon | Bd. B ...

Pantelimon, Sector 2

276 mp utili
2024
Agenție

1 lună în urmă
5

6.820 €
/ lună 22.43 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial opera?ional ?os. ...

Pantelimon, Sector 2

304 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

3.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat

Pantelimon, Sector 2

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

2.400 €
/ lună 17.02 € / mp / lună

Spa?iu comercial 141 mp vitrina stradala, ideal ...

Pantelimon, Sector 2

141 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

4.800 €
/ lună 21.24 € / mp / lună

Spa?iu comercial 225 mp vizibilitate maxima, vi ...

Pantelimon, Sector 2

226 mp utili