Proprietar
Proprietăți unice: 26
Proprietari: 5
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
2

4.725 €
/ lună 35 € / mp / lună

Muncii-Basarabia stadion

Muncii, Sector 2

135 mp utili
1E
1960
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 4,725 € și 4.760 €
Agenție

6 zile în urmă
9

500 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal 25mp Muncii - Baba Nov ...

Muncii, Sector 2

800 m

25 mp utili
1E
Agenție

6 zile în urmă
16

1.210 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

2 camere birou/ Muncii/ Agricultori/ sala sedin ...

Muncii, Sector 2

906 m (11 min)

100 mp utili
2E
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

400 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri 44 mp

Muncii, Sector 2

530 m

44 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

750 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Parter Piata Muncii - Maior Coravu Birouri

Muncii, Sector 2

147 m (2 min)

64 mp utili
7E
1980
Agenție

1 lună în urmă
8

1.001 €
/ lună 16.68 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 60mp de închiriat în zona ...

Muncii, Sector 2

541 m (7 min)

60 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
5

1.210 €
/ lună
1.000 €
20.17 € / mp / lună

Piata Muncii - Calarasi Birouri Cladire noua Ut ...

Muncii, Sector 2

60 mp utili
2E
2023
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.970 €
/ lună 15 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere spatii birouri in Piata ...

Muncii, Sector 2

67 m

198 mp utili
11E
2009
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

5.662 €
/ lună
4.680 €
15.73 € / mp / lună

Comision 0! Birouri in zona Piata Muncii - 360m ...

Muncii, Sector 2

505 m

7 camere
360 mp
Etaj 5 / 5
2016
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

4.550 €
/ lună 13 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Muncii, 350 mp

Muncii, Sector 2

173 m (2 min)

350 mp
2017
4E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
12

7.605 €
/ lună 8.05 € / mp / lună

Frunzei 26 - comision 0%, reprezentam proprieta ...

Muncii, Sector 2

537 m

945 mp
2017
5E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

5.590 €
/ lună
4.620 €
18.15 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere spatii birouri in Piata ...

Muncii, Sector 2

67 m

2 camere
308 mp
Etaj 10 / 11
2009
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

5.662 €
/ lună
4.680 €
15.73 € / mp / lună

Zero comision, 360mp birou cladire premium, Pia ...

Muncii, Sector 2

559 m

360 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

3.575 €
/ lună
2.955 €
0.38 € / mp / lună

Olympia Tower, Bd. Decebal 25-29 - comision 0%, ...

Muncii, Sector 2

140 m

9.500 mp
2010
12E
Agenție

10 luni în urmă
15

750 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

La Vila Birouri Decebal -Piata Muncii Et 1+M

Muncii, Sector 2

331 m (7 min)

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 2
1938
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 750 € și 751 €
Agenție

Mai mult de un an
8

1.151 €
/ lună
1.250 €
19.18 € / mp / lună

Spatiu birouri zona Piata Muncii

Muncii, Sector 2

226 m (3 min)

60 mp utili
1960
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,151 € și 1.250 €
Agenție

1 săptămână în urmă
10

500 €
/ lună 11.36 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri 44 mp

Muncii, Sector 2

44 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

350.000 €
/ lună 1,107.59 € / mp / lună

Teren de vanzare Piata Muncii ultracentral

Muncii, Sector 2

385 m

316 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.800 €
/ lună 24 € / mp / lună

Spatiu comercial - Piata Muncii

Muncii, Sector 2

226 m

75 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.800 €
/ lună 24 € / mp / lună

Spatiu comercial - Piata Muncii

Muncii, Sector 2

226 m (2 min)

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri premium - zona Munc ...

Muncii, Sector 2

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

390 €
/ lună 9.75 € / mp / lună

Spatiu Birou | Muncii- Calarasilor | Parter | 5 ...

Muncii, Sector 2

262 m (4 min)

40 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
20

2.500 €
/ lună 8.99 € / mp / lună

Vila pretabila activitate de birouri, retail, c ...

Muncii, Sector 2

559 m (12 min)

278 mp utili
2009
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birouri de inchiriat - 100 mp ,2 min metrou Mun ...

Muncii, Sector 2

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

13 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Inchiriere sali de curs meditatii ateliere 5 mi ...

Muncii, Sector 2

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

700 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Publicitar Piata Muncii, Bule ...

Muncii, Sector 2

50 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 zile în urmă
1

477.900 €
/ lună 1,350.00 € / mp / lună

Matei Voievod, teren suprafata 354 mp

Matei Voievod, Ultracentral

La ~5km distanță

210 m

354 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

440 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spa?iu stradal

Matei Voievod, Ultracentral

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

6.500 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Cladire cu suprafata de 400 mp si parcare prop ...

Matei Voievod, Ultracentral

La ~5km distanță

513 m (6 min)

400 mp utili
2010

Agenție

2 luni în urmă
6

1.300.000 €
/ lună 3,250.00 € / mp / lună

Cladire cu suprafata de 400 mp si parcare 350 m ...

Matei Voievod, Ultracentral

La ~5km distanță

743 m

400 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Muncii, Sector 2

Muncii, situat în Sectorul 2 al Bucureștiului, este o zonă dinamică, bine conectată prin rețeaua de metrou, ceea ce o face atractivă pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.470 euro, cu oferte ce încep de la 20 euro și ajung până la 7.605 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 86 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 9.500 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 10% dintre spații sunt cu 1 cameră, iar 10% cu 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel accesul clienților și angajaților.
  • Prețuri pentru proprietăți cu terasă sau grădină: Prețul mediu pentru aceste proprietăți este de 4.050 euro.
  • Construcții recente: Doar 3% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 104 zile, indicând o piață activă.

Muncii, Sector 2, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine situate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!