Proprietăți unice: 10
Proprietari: 1
Agenție

3 zile în urmă
7

220 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spatiu birou FARA trafic sau depozitare 15mp pa ...

Foișorul de Foc, Sector 2

638 m (8 min)

15 mp
2010
2E
Agenție

3 zile în urmă
9

360 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spatiu parter 28mp BIROU showroom magazin onlin ...

Foișorul de Foc, Sector 2

604 m (8 min)

28 mp utili
2E
2010
Agenție

3 zile în urmă
14

3.500 €
/ lună 22.15 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERICAL PACHE PROTOPOPESCU ...

Foișorul de Foc, Sector 2

380 m

158 mp utili
2E
1924

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

2.238 €
/ lună
1.850 €
27.98 € / mp / lună

Foisorul de Foc, spatiu comercial de inchiriat, ...

Foișorul de Foc, Sector 2

367 m (5 min)

80 mp utili
4E
2016
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

2.602 €
/ lună
2.151 €
17.46 € / mp / lună

Zero comision, 149mp birou - comercial, Foisor, ...

Foișorul de Foc, Sector 2

161 m

149 mp utili
5E
2007
Agenție

6 luni în urmă
10

3.498 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Zona Foisorul de foc imobil P+E1+E2+E3 550 mp ...

Foișorul de Foc, Sector 2

709 m (9 min)

550 mp utili
224 mp teren
3E
2025
Agenție

2 luni în urmă
8

3.500 €
/ lună 22.44 € / mp / lună

Zona Foisorul de foc S+P 156 mp ideal market

Foișorul de Foc, Sector 2

743 m

156 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
16

1.950 €
/ lună 10.37 € / mp / lună

Spatiu Birouri Mosilor 7 camere posibil locuint ...

Foișorul de Foc, Sector 2

485 m (11 min)

188 mp utili
2016
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

699.000 €
/ lună 699 € / mp / lună

Proprietar vand teren 1000mp Parcul Izvorul Rec ...

Foișorul de Foc, Sector 2

4 camere
1.000 mp teren
3E
Agenție

3 luni în urmă
14

310.000 €
/ lună 914.45 € / mp / lună

Vanzare teren Foisorul de Foc

Foișorul de Foc, Sector 2

332 m

339 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună 13.07 € / mp / lună

Dacia | Eminescu | 153 mp | 5 camere | in vila ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

921 m (12 min)

6 camere
153 mp
1940
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

3.500 €
/ lună 14 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Dacia, 250 mp

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

825 m (11 min)

250 mp
2019
7E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

2.501 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Birouri de inchiriat in zona centrala -160 mp

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

839 m (10 min)

5 camere
160 mp
1940
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,501 € și 3.026 €

Agenție

1 lună în urmă
20

1.500 €
/ lună 12.30 € / mp / lună

Spatiu birouri, cabinet, cursuri, arhitectura A ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

138 m (11 min)

122 mp utili
1890
Agenție

1 lună în urmă
19

3.990 €
/ lună 19.95 € / mp / lună

Spatiu comercial PREMIUM | Eminescu Dacia | Afa ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

593 m (7 min)

200 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

5.880 €
/ lună
4.860 €
21.78 € / mp / lună

Spatiu de birouri in cladire noua zona Eminescu

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

986 m (12 min)

1 camere
270 mp
2019
Agenție

1 lună în urmă
8

1.900 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 140 mp open space zona Mihai E ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

2.100 €
/ lună 15 € / mp / lună

Studio foto / spatiu birou lumina naturala exce ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

750 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu de birouri Universitate Vasile Lascar - ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

474 m

70 mp utili
1995
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

2.401 €
/ lună 13.34 € / mp / lună

REC3001775 Spatiu comercial cu vad intens Ultr ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

550 m (7 min)

180 mp utili
1E
2014
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

2.178 €
/ lună
1.800 €
13.70 € / mp / lună

Spatiu Comercial 159mp de Inchiriat *Eminescu - ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

594 m

159 mp utili
6E
2013
Agenție

5 luni în urmă
15

4.200 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Cladire individuala - spatii open space

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

578 m

450 mp
2016
2E
Agenție

3 luni în urmă
23

4.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Restaurant/bistro/cafenea/cofetarie Bd Dacia - ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

111 m (1 min)

200 mp utili
1E
1940
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

2.783 €
/ lună
2.300 €
17.39 € / mp / lună

Birou personalizat | Cladire birouri moderna | ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

808 m (10 min)

160 mp utili
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

2.870 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Birouri 205-805 mp, cladire birouri ultralux E ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

599 m

7.400 mp
2019
8E
Agenție

9 luni în urmă
3

4.750 €
/ lună 19 € / mp / lună

CHIRIE SPATIU COMERCIAL - 250MP - STRDAL - DACI ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

446 m

250 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

0 €
/ lună

Inchiriere spatii de birouri in cladire noua - ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
15

1.400 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu open space Eminescu

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

687 m (9 min)

112 mp utili
5E
2014
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

5.880 €
/ lună
4.860 €
21.78 € / mp / lună

Eminescu Offices – Birour clasa A de inchiriat ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

598 m

270 mp
Etaj 3 / 7
2019
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

6.000 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU | P+1 | ZONA UNIVERSITATE

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

789 m (8 min)

280 mp utili
2003

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Foișorul de Foc, Sector 2

Foișorul de Foc, situat în Sectorul 2 al Bucureștiului, este o zonă vibrantă, cunoscută pentru accesul facil la transportul public, inclusiv stații de metrou. Această zonă oferă oportunități excelente pentru afaceri datorită fluxului constant de clienți. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.000 euro, cu oferte care încep de la 750 euro și pot ajunge până la 5.500 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 86 m², cu cele mai mari având 550 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 15% dintre spațiile disponibile sunt cu 1 cameră, în timp ce nu există oferte cu 2 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, ceea ce le face ideale pentru afaceri cu trafic pietonal.
  • Construcții recente: 15% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 67 de zile, indicând o piață activă.

Foișorul de Foc este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine situate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!