Proprietăți unice: 23
Proprietari: 0
Agenție

4 zile în urmă
2

2.520 €
/ lună 18 € / mp / lună

Piata Romana Eminescu

Eminescu, Sector 2

495 m

140 mp
2015
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

2.401 €
/ lună 13.34 € / mp / lună

REC3001775 Spatiu comercial cu vad intens Ultr ...

Eminescu, Sector 2

550 m (7 min)

180 mp utili
1E
2014
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

2.178 €
/ lună
1.800 €
13.70 € / mp / lună

Spatiu Comercial 159mp de Inchiriat *Eminescu - ...

Eminescu, Sector 2

594 m

159 mp utili
6E
2013

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.200 €
/ lună 12.12 € / mp / lună

ULTRACENTRAL Spatiu Comercial Stradal DACIA Emi ...

Eminescu, Sector 2

675 m

99 mp utili
1938
Agenție

1 lună în urmă
15

1.400 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu open space Eminescu

Eminescu, Sector 2

687 m (9 min)

112 mp utili
5E
2014
Agenție

3 luni în urmă
23

4.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Restaurant/bistro/cafenea/cofetarie Bd Dacia - ...

Eminescu, Sector 2

111 m (1 min)

200 mp utili
1E
1940
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

2.783 €
/ lună
2.300 €
17.39 € / mp / lună

Birou personalizat | Cladire birouri moderna | ...

Eminescu, Sector 2

808 m (10 min)

160 mp utili
3E
Agenție

5 luni în urmă
15

4.200 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Cladire individuala - spatii open space

Eminescu, Sector 2

578 m

450 mp
2016
2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

2.870 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Birouri 205-805 mp, cladire birouri ultralux E ...

Eminescu, Sector 2

599 m

7.400 mp
2019
8E
Agenție

9 luni în urmă
3

4.750 €
/ lună 19 € / mp / lună

CHIRIE SPATIU COMERCIAL - 250MP - STRDAL - DACI ...

Eminescu, Sector 2

446 m

250 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

5.880 €
/ lună
4.860 €
21.78 € / mp / lună

Eminescu Offices – Birour clasa A de inchiriat ...

Eminescu, Sector 2

598 m

270 mp
Etaj 3 / 7
2019
7E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

2.501 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Birouri de inchiriat in zona centrala -160 mp

Eminescu, Sector 2

839 m (10 min)

5 camere
160 mp
1940
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,501 € și 3.026 €
Agenție

10 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună 13.07 € / mp / lună

Dacia | Eminescu | 153 mp | 5 camere | in vila ...

Eminescu, Sector 2

921 m (12 min)

6 camere
153 mp
1940
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

3.500 €
/ lună 14 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Dacia, 250 mp

Eminescu, Sector 2

825 m (11 min)

250 mp
2019
7E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

5.880 €
/ lună
4.860 €
21.78 € / mp / lună

Spatiu de birouri in cladire noua zona Eminescu

Eminescu, Sector 2

986 m (12 min)

1 camere
270 mp
2019
Agenție

1 săptămână în urmă
7

0 €
/ lună

Inchiriere spatii de birouri in cladire noua - ...

Eminescu, Sector 2

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

6.000 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU | P+1 | ZONA UNIVERSITATE

Eminescu, Sector 2

789 m (8 min)

280 mp utili
2003
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

750 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu de birouri Universitate Vasile Lascar - ...

Eminescu, Sector 2

474 m

70 mp utili
1995
Agenție

1 lună în urmă
8

1.900 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 140 mp open space zona Mihai E ...

Eminescu, Sector 2

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

2.100 €
/ lună 15 € / mp / lună

Studio foto / spatiu birou lumina naturala exce ...

Eminescu, Sector 2

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
19

3.990 €
/ lună 19.95 € / mp / lună

Spatiu comercial PREMIUM | Eminescu Dacia | Afa ...

Eminescu, Sector 2

593 m (7 min)

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
20

1.500 €
/ lună 12.30 € / mp / lună

Spatiu birouri, cabinet, cursuri, arhitectura A ...

Eminescu, Sector 2

138 m (11 min)

122 mp utili
1890
Agenție

4 luni în urmă
4

20 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Discret- Central-camere inchiriat -la ora

Eminescu, Sector 2

30 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
26

6.998 €
/ lună 10.29 € / mp / lună

Clădire de birouri de inchiriat in zona Foisoru ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

347 m

680 mp utili
5E
2006
Agenție

Mai mult de un an
6

1.899 €
/ lună 29.22 € / mp / lună

Inchiriez parter vila in zona ProTv (Pache Prot ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

5.301 €
/ lună
5.500 €
9.35 € / mp / lună

REC3001587 Cladire de inchiriat

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

678 m (8 min)

567 mp utili
2E
1998
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 5,301 € și 5.670 €

Agenție

5 luni în urmă
8

1.197 €
/ lună
990 €
15.75 € / mp / lună

Spatiu de birouri modern | 76 MPU | Zona Pache ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

76 mp utili
7E
2009
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

440 €
/ lună 22 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial mic cu depozit in zo ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
16

2.150 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

De inchiriat | Spatiu de birouri renvat | Mosil ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

163 m (6 min)

135,6 mp utili
2007
Agenție

Mai mult de un an
9

550 €
/ lună 9.82 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat - Duzilor 24 Muncii

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

476 m (11 min)

56 mp utili
2018

Spaţii comerciale de închiriat în Eminescu, Sector 2

Eminescu, situat în Sectorul 2 al Bucureștiului, este o zonă vibrantă, cunoscută pentru accesul facil la transportul public, inclusiv stații de metrou, ceea ce o face ideală pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.990 euro, cu oferte care încep de la 2.000 euro și pot ajunge până la 6.450 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 244 m², cu cele mai mari spații având până la 11.400 m² și cele mai mici de 48 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 5% dintre spațiile comerciale disponibile au 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Construcții recente: Doar 5% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.

Eminescu, Sector 2, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine situate, cu acces facil la transport și facilități. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!