Proprietăți unice: 11
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
2

300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Jiului

Dămăroaia, Sector 1

15 mp utili
2004
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
15

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Propietar inchiriez cladire birouri ideala Scoa ...

Dămăroaia, Sector 1

817 m

1.250 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

2.150 €
/ lună 25.29 € / mp / lună

Spațiu comercial 85 mp, Dămăroaia – Jiului, vad ...

Dămăroaia, Sector 1

85 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
16

7.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Clădire de birouri modernă de închiriat - Secto ...

Dămăroaia, Sector 1

910 m (11 min)

1.000 mp utili
3E
Agenție

2 luni în urmă
9

2.150 €
/ lună 25.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial 85 mp, Damaroaia Jiului, vad s ...

Dămăroaia, Sector 1

85 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

630.000 €
/ lună 969.23 € / mp / lună

Teren De Vanzare Cu Autorizatie De S+P+2+M Zona ...

Dămăroaia, Sector 1

927 m (12 min)

2 camere
650 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 630,000 € și 680.000 €
Agenție

2 luni în urmă
11

260.000 €
/ lună 648.38 € / mp / lună

Teren 401 mp, deschidere 13,4, Bucuresti, strad ...

Dămăroaia, Sector 1

401 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

960 €
/ lună 23.41 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 41mp de inchiriat in zona J ...

Dămăroaia, Sector 1

801 m (10 min)

41 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
19

220.000 €
/ lună 428.02 € / mp / lună

Teren 514 mp cu autorizatie constructie P+1 Dam ...

Dămăroaia, Sector 1

958 m

514 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
10

2.050 €
/ lună 26.97 € / mp / lună

INCHIRIERE SPA?IU COMERCIAL STRADAL | 76 MP | V ...

Dămăroaia, Sector 1

76 mp utili
2015
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 2,050 € și 2.199 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

2.150 €
/ lună 25.29 € / mp / lună

Spa?iu Comercial 85mp Damaroaia Jiului

Dămăroaia, Sector 1

85 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat - 1/2 din etajul 1 ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
3

42.750 €
/ lună 14.25 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat zona Bucurestii Noi ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

440 m (6 min)

3.000 mp
6E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

7.263 €
/ lună
4.988 €
6.78 € / mp / lună

INCHIRIERE Spatiu Comercial 1000 mp langa Metro ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

710 m (9 min)

1.072 mp utili

Agenție

3 luni în urmă
1

245.000 €
/ lună 800.65 € / mp / lună

Teren Bulevardul Jiului stradal-constructie ren ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

575 m (7 min)

306 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.600 €
/ lună 7.88 € / mp / lună

Sos. Chitilei proprietar inchiriez spatiu comer ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

203 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

1.812 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatii 150-500 mp | Birou\comercial | Jiului | ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

442 m (6 min)

3 camere
151 mp
Parter / 2
2E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
16

3.146 €
/ lună
2.600 €
14.30 € / mp / lună

Spațiu birou/ showroom, parter + subsol, locați ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

156 m (2 min)

5 camere
220 mp
Parter / 2
2010
Agenție

1 săptămână în urmă
5

115.000 €
/ lună 566.50 € / mp / lună

Sos. Chitilei, Infratirii, teren 203mp desc. du ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

704 m

203 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Jiului

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

15 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

2.999 €
/ lună 29.12 € / mp / lună

Spatiu Comercial Comision 0% Gloriei - Bucure?t ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

103 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

595.000 €
/ lună 900.15 € / mp / lună

Teren pe Strada Jiului pentru dezvoltare rezide ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

724 m

661 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
16

2.178 €
/ lună
1.800 €
14.33 € / mp / lună

Spațiu birou(open space+birouri)l, locație exce ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

529 m (7 min)

4 camere
152 mp
Etaj 1 / 2
2010
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
16

6.171 €
/ lună
5.100 €
12.01 € / mp / lună

Clădire mixtă (comercial+birouri), locație exce ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

159 m (2 min)

17 camere
514 mp
Parter / 2
2010
Agenție

2 luni în urmă
9

2.150 €
/ lună 25.29 € / mp / lună

Spatiu comercial | 85mp | Damaroaia | Bucuresti ...

Jiului, Sector 1

La ~5km distanță

719 m (9 min)

85 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

3.200 €
/ lună 41.03 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal 78 mp Piata 16 Februar ...

16 Februarie, Sector 1

La ~5km distanță

78 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

3.200 €
/ lună 41.03 € / mp / lună

Zona Bucure?ti Noi P-ta 16 Februarie sp 65 mp t ...

16 Februarie, Sector 1

La ~5km distanță

743 m

78 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

3.200 €
/ lună 41.03 € / mp / lună

Zona Bucuresti Noi P-ta 16 Februarie sp 78 mp t ...

16 Februarie, Sector 1

La ~5km distanță

95 m

78 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

2.972 €
/ lună
2.457 €
0.28 € / mp / lună

World Trade Center, Piata Montreal 10 - comisio ...

P-ta Presei Libere, Sector 1

La ~5km distanță

10.500 mp
1994
3E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

4.950 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Expozitiei 1 cladirea B2, Presei Libere, 300 - ...

P-ta Presei Libere, Sector 1

La ~5km distanță

300 mp
2022
5E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Dămăroaia, Sector 1

Dămăroaia, situată în Sector 1 al Bucureștiului, este o zonă accesibilă, cu legături excelente la transportul public, inclusiv stații de metrou. Această zonă oferă o varietate de spații comerciale, ideale pentru afaceri de toate dimensiunile. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.500 euro, cu oferte ce încep de la 1.600 euro și ajung până la 7.800 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 390 m², cu cele mai mari spații având 800 m² și cele mai mici de 45 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 20% dintre spații sunt de tip 1 cameră, iar restul sunt variate.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces facil la stațiile de metrou, ceea ce le face ideale pentru afaceri care necesită o bună vizibilitate și accesibilitate.
  • Locuri de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 3.498 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 7% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 78 de zile, indicând o piață activă.

Dămăroaia este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine situate, cu accesibilitate bună și diverse opțiuni de dimensiuni. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!