Proprietar
Proprietăți unice: 168
Proprietari: 11
Agenție

3 luni în urmă
4

309.400 €
/ lună 994.86 € / mp / lună

Baneasa, spatiu de birouri de inchiriat, 311 mp

Băneasa, Sector 1

311 mp utili
4E
2008
Agenție

3 luni în urmă
3

3.720 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial disponibil 310 mp - Baneasa

Băneasa, Sector 1

310 mp utili
2006
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
13

12 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Office spaces for rent – Baneasa Offices, Secto ...

Băneasa, Sector 1

300 mp
Etaj 3 / 7
2006
7E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
14

5.445 €
/ lună
4.500 €
28.21 € / mp / lună

REC3000678 Spatiu comercial Baneasa Aeroport

Băneasa, Sector 1

193 mp utili
4E
2005
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

1.950 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Sos. Straulesti, 13 ...

Băneasa, Sector 1

130 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

19.012 €
/ lună
15.713 €
15.12 € / mp / lună

Comision 0! Spatii birouri in zona Baneasa - in ...

Băneasa, Sector 1

10 camere
1.257 mp
Etaj 5 / 8
2008
Agenție

4 luni în urmă
3

8.870 €
/ lună
7.331 €
16.34 € / mp / lună

Spatiu de birouri clasa A+ 585mp, locuri de par ...

Băneasa, Sector 1

543 mp utili
4E
2007
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

1.110 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Sos. Straulesti, 74 ...

Băneasa, Sector 1

74 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
20

2.730 €
/ lună
2.257 €
12.70 € / mp / lună

Birouri 215 - 670 mp | Aviatiei - Baneasa | Cla ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
215 mp
Etaj 5 / 6
6E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

12.015 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Baneasa Business & Technology Park cladirea B, ...

Băneasa, Sector 1

890 mp
2008
4E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

4.725 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Baneasa Business & Technology Park cladirea A, ...

Băneasa, Sector 1

350 mp
2008
4E
Agenție

5 luni în urmă
13

5.928 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de Birouri de 494 mp in Zona Baneasa

Băneasa, Sector 1

494 mp
2011
Agenție

5 luni în urmă
13

7.059 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu de Birouri de 543 mp in Zona Baneasa

Băneasa, Sector 1

543 mp
2008
Agenție

5 luni în urmă
22

6.306 €
/ lună
5.212 €
15.16 € / mp / lună

Spațiu de Birouri Premium | Etaj Integral | 455 ...

Băneasa, Sector 1

416,9 mp utili
8E
2008
Agenție

5 luni în urmă
12

7.200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA | 850 mp + 350 mp birouri | Zo ...

Băneasa, Sector 1

Agenție

5 luni în urmă
21

4.559 €
/ lună
3.768 €
14.52 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 314 mp de închiriat în zon ...

Băneasa, Sector 1

6 camere
314 mp
Etaj 5 / 8
2008
Agenție

5 luni în urmă
41

1.452 €
/ lună
1.200 €
14.52 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 120 mp de închiriat în zon ...

Băneasa, Sector 1

4 camere
100 mp
Etaj 3 / 7
2006
Agenție

5 luni în urmă
41

1.064 €
/ lună
880 €
15.20 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 88 mp de închiriat în zona ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 7
2006
Agenție

7 luni în urmă
4

9.680 €
/ lună 40.33 € / mp / lună

Spațiu de birouri zona Baneasa

Băneasa, Sector 1

240 mp
Etaj 1 / 5
2018
5E
Agenție

8 luni în urmă
9

1.300 €
/ lună
1.200 €
10.83 € / mp / lună

Spațiu Birouri | Comercial | 130mp | Băneasa | ...

Băneasa, Sector 1

1 camere
120 mp
Etaj 1 / 3
2012
Agenție

8 luni în urmă
11

1.793 €
/ lună 13.90 € / mp / lună

Spatiu necompartimentat et 1, ideal birouri/cab ...

Băneasa, Sector 1

129 mp utili
2E
2004
Agenție

8 luni în urmă
41

2.481 €
/ lună
2.051 €
14.51 € / mp / lună

Spațiu de birouri disponibil spre închiriere în ...

Băneasa, Sector 1

171 mp utili
7E
2006
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

4.763 €
/ lună 11 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere birouri langa pasaj Bane ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
433 mp
Etaj 2 / 5
5E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

3.630 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Baneasa Offices, Str. Pechea 32-36 - comision 0 ...

Băneasa, Sector 1

4.880 mp
2006
7E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

1.975 €
/ lună 0.56 € / mp / lună

Lamda Med OB. , Bucuresti-Ploiesti 7 - comision ...

Băneasa, Sector 1

3.500 mp
2008
8E
Agenție

9 luni în urmă
10

1.750 €
/ lună 8.58 € / mp / lună

Birouri Moderne de Inchiriat – Baneasa-Aviatie ...

Băneasa, Sector 1

204 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
1

20.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Mall Băneasa-Ikea-Dedeman, Spațiu com ...

Băneasa, Sector 1

1.500 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

4.200 €
/ lună 1.05 € / mp / lună

Comision 0% ! Birou premium in zona Baneasa- My ...

Băneasa, Sector 1

4.000 mp
4E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

3.630 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

Birou premium in MIRO - Comision 0%

Băneasa, Sector 1

1.200 mp
5E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

1.800 €
/ lună 0.72 € / mp / lună

Birou clasa A in zona Baneasa- Comision 0%

Băneasa, Sector 1

2.500 mp
5E