Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Agenție

9 ore în urmă
9

1.200 €
/ lună 46.15 € / mp / lună

Spațiu Comercial Fast-Food | Dotări Profesional ...

Fundeni, Sector 2

26 mp utili
2024
Agenție

4 zile în urmă
8

2.400.000 €
/ lună 599.25 € / mp / lună

Fundeni 52, Teren Constructii, 4000 Mp, M2, Dou ...

Fundeni, Sector 2

721 m

4.005 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

800 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Fundeni | 160 MP | Sector 2

Fundeni, Sector 2

160 mp utili
2008

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

630 €
/ lună 5.38 € / mp / lună

Spații comerciale de închiriat î ...

Fundeni, Sector 2

117 mp utili
2026 (Proiect)
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

649 €
/ lună 8.65 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL,SUPER VAD, 75 M2 (PARCELABIL), ...

Fundeni, Sector 2

986 m

75 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat cu in zona Funde ...

Fundeni, Sector 2

120 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
11

1.760 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

DEPOZITARE DE ORICE FEL,HALA ,500mp+50 MP

Fundeni, Sector 2

1E
Agenție

11 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu de birou, casa de schimb valutar, 40 mp, ...

Fundeni, Sector 2

40 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

11.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Morarilor - Pant ...

Morarilor, Sector 2

La ~5km distanță

274 m

2.200 mp utili
1975
Agenție

Mai mult de un an
10

5.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Morarilor - Pant ...

Morarilor, Sector 2

La ~5km distanță

274 m

1.000 mp utili
1975
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez sala de sport

Morarilor, Sector 2

La ~5km distanță

120 mp utili
3.000 mp teren
9E

Agenție

Mai mult de un an
9

3.500 €
/ lună 12.96 € / mp / lună

Spa?iu comercial/Morarilor

Morarilor, Sector 2

La ~5km distanță

740 m (9 min)

270 mp utili
1975
Agenție

1 lună în urmă
2

2.090 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spa?iu industrial mixt depozitare produc?ie 380 ...

Morarilor, Sector 2

La ~5km distanță

380 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.800 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Spa?iu mixt comercial depozitare + birou etajat ...

Morarilor, Sector 2

La ~5km distanță

226 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

350 €
/ lună 7.61 € / mp / lună

De inchiriat spatiu mixt productie usoara birou ...

Morarilor, Sector 2

La ~5km distanță

46 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
4

1.210 €
/ lună
1.000 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu depozitare/mica productie 200 mp zona b ...

Morarilor, Sector 2

La ~5km distanță

296 m (4 min)

1E
Agenție

11 luni în urmă
11

2.238 €
/ lună
1.850 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu depozitare/mica productie 185-370 mp mp ...

Morarilor, Sector 2

La ~5km distanță

720 m (9 min)

1E
Agenție

10 luni în urmă
9

1.597 €
/ lună
1.320 €
6.39 € / mp / lună

Spatii industriale 200-432 mp . Baicului etaj l ...

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
1

5.009 €
/ lună
4.140 €
8.71 € / mp / lună

Baicului - Depozit marfa 575 mp

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

2E
Agenție

9 luni în urmă
11

1.680 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu depozit si birouri 280 mp Baicului lift ...

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

657 m

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

950 €
/ lună 27.14 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 35mp - Pantelimon B ...

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

414 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatiu refrigerare Baicului / Doamna Ghica

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

18 mp utili
18 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

414 €
/ lună 24.35 € / mp / lună

Spatiu refrigerare Baicului / Doamna Ghica

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

17,5 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

1.800 €
/ lună 5.90 € / mp / lună

Spatiu de birouri

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

641 m

305 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
11

1.125 €
/ lună
930 €
8.04 € / mp / lună

Spatiu birou parc logistic Baicului

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
Etaj 2 / 3
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

0 €
/ lună

Inchiriere spatii birouri depozitare productie ...

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

414 €
/ lună 24.35 € / mp / lună

Spatiu refrigerare Baicului / Doamna Ghica

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

17 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

950 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Baicului

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

931 m (21 min)

63 mp utili
1990
Agenție

9 luni în urmă
7

1.360 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu multifunctional parter 170 mp Baicului p ...

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

655 m (18 min)

170 mp utili
4E
1968
Agenție

9 luni în urmă
8

1.200 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spa?ii 100/ 200/450 mp lift marfa Baicului plat ...

Baicului, Sector 2

La ~5km distanță

652 m (17 min)

216 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Fundeni, Sector 2

Fundeni, situat în Sectorul 2 al Bucureștiului, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa la transportul public, inclusiv stații de metrou. Această zonă oferă oportunități excelente pentru afaceri, având o piață imobiliară competitivă. Imoradar24.ro a analizat oferta de spații comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.000 euro, cu oferte ce încep de la 700 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă, comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 130 m², cu cele mai mari spații având 773 m² și cele mai mici de 35 m².
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel conectivitatea pentru clienți și angajați.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 9 euro, cu valori variind între 4 euro și 29 euro, în funcție de locație și facilități.
  • Proprietăți cu terasă sau grădină: Prețul mediu pentru aceste proprietăți este de 1.200 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 6% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 52 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt de tip 3+ camere, reprezentând 6% din total.