Proprietar
Proprietăți unice: 168
Proprietari: 6
Dezvoltator
Promovată

1 săptămână în urmă
12

5.900 €
/ lună 14.75 € / mp / lună

Imobil modern de închiriat D+ P+2E – ...

Floreasca, Sector 1

952 m

400 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
15

14.864 €
/ lună 25.41 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere spatii de birouri in Sky ...

Floreasca, Sector 1

255 m (3 min)

585 mp utili
36E
2013
Agenție

1 săptămână în urmă
12

7.350 €
/ lună 49 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial | 150 mp | Floreasc ...

Floreasca, Sector 1

968 m (12 min)

150 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

7.950 €
/ lună 28.39 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL ‖ FLOREASCA ‖ LOCURI ...

Floreasca, Sector 1

280 mp utili
3E
2018
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

4.991 €
/ lună 19.96 € / mp / lună

Spațiu de birou in zona Dorobanți - Banu Antona ...

Floreasca, Sector 1

250 mp
Etaj 4 / 5
2006
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
11

12.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Cladire boutique / pretabila clinica medicala, ...

Floreasca, Sector 1

750 mp utili
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
15

3.100 €
/ lună 12.92 € / mp / lună

REC3001783 Vila 7 camere Floreasca spatiu birou ...

Floreasca, Sector 1

240 mp utili
2E
2006
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

4.984 €
/ lună 28 € / mp / lună

Spatiu comercial Tudor Ștefan zona Doroban ...

Floreasca, Sector 1

178 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

7.349 €
/ lună 50.68 € / mp / lună

ÎNCHIRIERE SPAȚIU COMERCIAL PREMIUM PE CALEA FL ...

Floreasca, Sector 1

145 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

6.001 €
/ lună 34.29 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Floreasca | 175 mp | Vitrina ...

Floreasca, Sector 1

844 m (11 min)

175 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

7.351 €
/ lună 50.70 € / mp / lună

Spatiu comercial Calea Floreasca / terasa gener ...

Floreasca, Sector 1

145 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

3.147 €
/ lună
2.601 €
18.84 € / mp / lună

Duplex de inchiriat pentru birouri Piata Florea ...

Floreasca, Sector 1

625 m (8 min)

167 mp utili
2009
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

3.501 €
/ lună 21.88 € / mp / lună

Chirie Spatiu de birou/ Comercial-160mp -Zona ...

Floreasca, Sector 1

696 m (9 min)

160 mp utili
2015
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

11.500 €
/ lună 38.33 € / mp / lună

Skyline Office de Lux în Floreasca | Etaj 18, V ...

Floreasca, Sector 1

300 mp utili
16E
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

23.000 €
/ lună 38.33 € / mp / lună

Skyline Office de Lux în Floreasca | Etaj 18, V ...

Floreasca, Sector 1

600 mp utili
16E
2020
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

7.350 €
/ lună
7.950 €
49 € / mp / lună

Showroom stradal Floreasca

Floreasca, Sector 1

150 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

7.346 €
/ lună 48.97 € / mp / lună

Showroom/Spatiu Comercial Spectaculos vis a vis ...

Floreasca, Sector 1

653 m (8 min)

150 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 7,346 € și 7.950 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

3.872 €
/ lună
3.200 €
38.72 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal Calea Floreasca

Floreasca, Sector 1

100 mp utili
2007
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

5.000 €
/ lună 55.56 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Floreasca | 90 mp | Vad inte ...

Floreasca, Sector 1

90 mp utili
1E
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

6.001 €
/ lună 34.29 € / mp / lună

Zona Floreasca sp 175 mp open space

Floreasca, Sector 1

698 m (9 min)

175 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

2.371 €
/ lună
1.960 €
12.10 € / mp / lună

Spatii birou Piata Floreasca - 196 mp, 343 mp

Floreasca, Sector 1

827 m

196 mp
9E
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

5.900 €
/ lună 28.37 € / mp / lună

REC3001769 Spatiu comercial Floreasca

Floreasca, Sector 1

886 m (11 min)

208 mp utili
3E
2024
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

9.486 €
/ lună
7.840 €
35.80 € / mp / lună

REC3001763 Spatiu comercial I Fabrica de Glucoz ...

Floreasca, Sector 1

402 m (5 min)

265 mp utili
9E
2024
Agenție

1 lună în urmă
7

6.000 €
/ lună
5.950 €
34.29 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal Dorobanti Floreasca, 1 ...

Floreasca, Sector 1

776 m (10 min)

175 mp utili
5E
2008
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 6,000 € și 6.001 €
Agenție

1 lună în urmă
8

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Dorobanti Spatiu birouri /Floreasca

Floreasca, Sector 1

647 m (8 min)

120 mp utili
3E
1940
Agenție

1 lună în urmă
5

9.100 €
/ lună 79.13 € / mp / lună

Birou de închiriat | Floreasca | 115 mp | clasa ...

Floreasca, Sector 1

444 m (6 min)

115 mp utili
11E
2019
Agenție

1 lună în urmă
4

6.048 €
/ lună
4.999 €
60.48 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT | 100 MP | VITRIN ...

Floreasca, Sector 1

100 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

4.138 €
/ lună
3.420 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu birouri in zona Floreasca - 342mp I Comi ...

Floreasca, Sector 1

739 m (9 min)

342 mp utili
9E
2004
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.371 €
/ lună
1.960 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu birouri in zona Floreasca - 196mp I Comi ...

Floreasca, Sector 1

465 m (6 min)

196 mp utili
9E
2004
Agenție

1 lună în urmă
2

2.900 €
/ lună 58 € / mp / lună

Commercial space | Terasa | Parking

Floreasca, Sector 1

50 mp utili
20E
2023
Agenție

2 luni în urmă
10

3.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu Floreasca - etaj 1 - 170 mp

Floreasca, Sector 1

170 mp
6E