Proprietăți unice: 39
Proprietari: 4
Agenție

3 zile în urmă
3

95 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

Basarabia, spatiu birou - suprafata 12 mp, etaj ...

Basarabia, Sector 3

620 m

12 mp
1982
4E
Agenție

2 zile în urmă

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Basarabia ...

Basarabia, Sector 3

743 m

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

2.628 €
/ lună 36 € / mp / lună

BD. BASARABIA -BD. CHISINAU- 73 mp - PRET 2628 ...

Basarabia, Sector 3

76 m

73 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

1.800 €
/ lună
1.900 €

Basarabia - spatiu industrial, suprafata 400 mp

Basarabia, Sector 3

92 m (2 min)

Agenție

2 luni în urmă
7

1.140 €
/ lună 19 € / mp / lună

BULEVARDUL CHISINAU - BASARABIA - 60 MP-PRET 1 ...

Basarabia, Sector 3

97 m (15 min)

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

6.806 €
/ lună
5.625 €
9.07 € / mp / lună

Zona Republica - Pantelimon, hala 750mp - posib ...

Basarabia, Sector 3

47 m (1 min)

Agenție

6 luni în urmă
10

18.174 €
/ lună
15.020 €
3.75 € / mp / lună

Inchiriere depozit/spatiu industrial/hala Basar ...

Basarabia, Sector 3

350 m (4 min)

Agenție

6 luni în urmă
10

8.462 €
/ lună
6.994 €
4.77 € / mp / lună

Inchiriere depozit/spatiu industrial/hala Basar ...

Basarabia, Sector 3

Agenție

6 luni în urmă
3

7.411 €
/ lună
6.125 €
4.23 € / mp / lună

Inchiriere depozit/spatiu industrial/hala Basar ...

Basarabia, Sector 3

388 m (5 min)

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

2.750 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Spatiu comercial 225 mp - Basarabia - Muncii

Basarabia, Sector 3

629 m (13 min)

225 mp utili
2E
2025
Agenție

8 luni în urmă
4

10.648 €
/ lună
8.800 €
5.76 € / mp / lună

Hala 1850mp in zona Basarabia, apropiere metrou

Basarabia, Sector 3

408 m (5 min)

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

360 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Inchiriere Containere Maritime Noi

Basarabia, Sector 3

237 m (2 min)

28 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

2.700 €
/ lună 27 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat in Bucuresti pe B ...

Basarabia, Sector 3

717 m

100 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

2.001 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

COMISION 0 !!! Spatiu birouri, Bd. Basarabia 25 ...

Basarabia, Sector 3

598 m

424 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

390 €
/ lună 0.35 € / mp / lună

Spatii pentru birouri, Bd. Basarabia nr. 250

Basarabia, Sector 3

598 m

1.100 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

325 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Spatiu birouri Bd Basarabia 250

Basarabia, Sector 3

601 m

1.100 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

2.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

RAMS Business Center, Basarabia, 200 - 1753 mp ...

Basarabia, Sector 3

306 m (6 min)

200 mp
2008
8E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
18

2.750 €
/ lună 10 € / mp / lună

Basarabia - Morarilor (Soseaua Vergului ) spat ...

Basarabia, Sector 3

444 m

275 mp
1980
4E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

9.070 €
/ lună 10 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Basarabia, 907 ...

Basarabia, Sector 3

557 m (6 min)

907 mp
3E
Agenție

10 luni în urmă
1

7.791 €
/ lună 3.18 € / mp / lună

Zona Est - Bld Basarabia - Platforma Faur

Basarabia, Sector 3

343 m (4 min)

Agenție

10 luni în urmă
5

228 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Republica inchiriere spatiu birou

Basarabia, Sector 3

544 m

2.286 mp
8E
Agenție

10 luni în urmă
7

6.715 €
/ lună
5.550 €
6.10 € / mp / lună

Pantelimon -Republica inchiriere spatiu industr ...

Basarabia, Sector 3

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
24

435 €
/ lună
360 €
0.44 € / mp / lună

Rams - Spații de birouri de la 30 mp p&#22 ...

Basarabia, Sector 3

391 m

1.000 mp
8E
Agenție

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Spațiu comercial [birou sau hala] 150mp, zona B ...

Basarabia, Sector 3

273 m (3 min)

150 mp utili
1E
1978
Agenție

Mai mult de un an
6

11.825 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu de depozitare pentru inchirire, Bucures ...

Basarabia, Sector 3

838 m (10 min)

Agenție

Mai mult de un an
7

3.480 €
/ lună 3 € / mp / lună

Zona metrou Republica, Industriilor - hale dive ...

Basarabia, Sector 3

352 m (4 min)

Agenție

Mai mult de un an
5

2.541 €
/ lună
2.100 €
7.26 € / mp / lună

Zona metrou Republica - hala 350 mp

Basarabia, Sector 3

7 m (1 min)

Agenție

Mai mult de un an
6

4.464 €
/ lună 36 € / mp / lună

Spatiu comercial bulevardul Basarabia 124 mp

Basarabia, Sector 3

805 m (10 min)

124 mp utili
10E
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
8

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Basarabia ...

Basarabia, Sector 3

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

949 €
/ lună 15.82 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Basarabia ...

Basarabia, Sector 3

743 m (8 min)

60 mp utili
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 949 € și 1.100 €

Spaţii comerciale de închiriat în Basarabia, Sector 3

Basarabia, situată în Sector 3 al Bucureștiului, este o zonă dinamică, cu acces facil la transportul public, inclusiv stații de metrou, ceea ce o face atractivă pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.200 euro, cu oferte ce încep de la 175 euro și pot ajunge până la 27.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 424 m², cu cele mai mari spații având până la 5.075 m² și cele mai mici de 25 m².
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Construcții recente: Aproximativ 8% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 129 de zile, indicând o piață activă.
  • Comision zero: O mare parte dintre proprietăți sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.

Basarabia, Sector 3, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine situate, cu acces facil la transport și o varietate de dimensiuni disponibile. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!